Malatya Düğün Mekanları ve Fiyatları

Malatya'da tarzına ve bütçene en uygun düğün mekanını şimdi bulmaya hazır mısın? Kır alanı mı yoksa otel mi? Haydi mekanları incele, sonra karar ver!

Esnek sözleşme Altınyunus Yunuspark Kır Salonu

Battalgazi

Altınyunus Yunuspark Kır Salonu

1942 yılından beri 4 nesile hizmet veren işletmemiz, 1994 yılında bugünkü adresine taşınarak özel davetleri tecrübesiyle birleştirmeye başladı. Battalgazi’de doğayla iç içe bir ortamda, yeşilin...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

11 yorum

%20 indirim
41
3
1
İncele
Mövenpick Hotel Malatya

Yeşilyurt

Mövenpick Hotel Malatya

Accor konaklama grubu çatısı altında faaliyet gösteren Malatya Mövenpick Hotel düğün ve davetlere ev sahipliği yapıyor. 2019 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan otel, açık ve kapalı davet...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

3 yorum

28
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Düğün Mekanları


Malatya Düğün Mekanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yeşilyurt 484 35 TL 16.940 TL
Battalgazi 493 19 TL 9.367 TL
Merkez 314 21 TL 6.594 TL
Kale 250 10 TL 2.500 TL
Pütürge 300 10 TL 3.000 TL
Darende 400 10 TL 4.000 TL

Malatya Düğün Mekanları

Malatyalı çiftleri birçok düğün mekanı alternatifi bekliyor: Kır alanları, düğün salonları, oteller, tarihi mekanlar, sosyal tesisler, kulüpler/davet alanları, restoranlar ve nikah sonrası yemeği mekanları!

Malatya’da size en uygun düğün mekanını seçmeye çalışırken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle davetlilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği lokasyonlar belirlemeli ve o bölgedeki mekanlara bakmalısınız. Daha sonrasında anlaşacağınız kuaförü de bu bölgeye yakın bir noktada seçmelisiniz.

Malatya’daki düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Siz de mekanlarla görüşmeden önce davetli sayınızı belirlemelisiniz. Davetli sayınızla kapasitesi eşdeğer olan düğün mekanlarıyla görüşmeniz en mantıklısı olacaktır.

Malatya’da yemekli bir düğün mü yapacaksınız? O zaman düğün mekanlarının yemek servisi yapıp yapmadığını öğrenmenizde fayda var. Çünkü bazı firmalar davetlilere sadece atıştırmalıklar sunabiliyor. Bu mekanlarda da dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmanız gerekiyor.

Düğün yapacağınız mevsime ve tarihe göre de düğün mekanı seçimi yapabilirsiniz. Malatya’da açık ve kapalı alanı olan düğün mekanları bulunuyor. Hava koşullarını göz önünde bulundurarak nasıl bir alanda düğün yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Malatya Düğün Mekanı Alternatifleri

Malatya Düğün Salonları: Malatya’da çiftler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerin başında düğün salonları geliyor! Hemen hemen her ilçede bulunması, geniş salonlara sahip olması ve uygun fiyatlar sunması nedeniyle düğün salonları çiftlerin ilgisini görüyor.

Malatya Oteller: İhtişamlı bir düğün yapmak isteyen Malatyalı çiftler tercihlerini otellerden yana kullanıyor. Malatya’da butiklerin yanı sıra 5 yıldızlı oteller de bulunuyor. Bütçenize uygun bir otel bulabiliyorsunuz.

Malatya Tarihi Düğün Mekanları: Mistik dokusuyla büyüleyen tarihi yapılarda düğün yapma keyfini tatmaya ne dersiniz? Malatya’da bulunan köşkler, oteller ve diğer tarihi mekanlar yeni evlenecek çiftleri bekliyor.

Malatya Sosyal Tesisler:En uygun fiyatlı mekanların başında sosyal tesisler geliyor. Malatya’daki sosyal tesislerde düğün yapmak isterseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü çiftler bu mekanlara yoğun ilgi gösteriyor.

Malatya Kır Düğünü Mekanları: Yaz dönemlerinin vazgeçilmezleri kır düğünleri! Malatya’da açık havanın keyfini çıkarmak isteyen çiftlere özel birçok kır alanı bulunuyor. Dilediğinizi seçin!

Malatya Kulüpler/Davet Alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler Malatya’daki kulüpleri ve yemekli davet alanlarını seçiyor. Bu mekanlarda DJ eşliğinde diledikleri gibi eğlenebiliyorlar.

Malatya Restoranlar: Yemekli düğün yapmayı düşünen çiftlerin yolu mutlaka restoranlardan geçiyor! Özellikle Malatya’nın manzaralı restoranlarında çok güzel organizasyonlar yapılıyor.

Malatya Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Büyük bir düğün yapmak yerine yakın çevresiyle yemek yemeyi tercih eden çiftler için de Malatya’da alternatifler bulunuyor.

Malatya Düğün Mekanlarının Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Malatya’daki düğün mekanlarının büyük bir kısmı çiftlere kişi başı fiyat veriyor. Bu mekanlarla anlaşırken kişi başı fiyatla davetli sayınızı çarparak toplam rakama ulaşıyorsunuz. Düğün salonu gibi yerler ise toplu bir fiyat verebiliyor. Bu toplu fiyata kiralama, atıştırmalıklar, DJ, ses ve ışık sistemleri gibi hizmetlerin bedeli dahil oluyor.

Malatya düğün mekanlarının fiyatları dönemine göre de değişiklik gösteriyor. Hafta sonu yapılan düğünlere nazaran hafta içindeki organizasyonlar çok daha uygun fiyatlı oluyor. Ayrıca yaz dönemi çiftler tarafından çok talep olduğu için bahar ve kış gibi mevsimlerde kampanyalı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz menü, süslemeler, düğün pastanız, fotoğrafçınız, canlı müzik talebiniz ve diğer tüm talepleriniz fiyatları etkiliyor.

Malatya düğün mekanlarından net bir fiyat almak isterseniz firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm mekanlardan fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Elinizde ne kadar çok veri olursa, o kadar iyi bir mekan seçimi yapabilirsiniz.