Malatya Düğün Mekanları ve Fiyatları

Malatya'da tarzına ve bütçene en uygun düğün mekanını şimdi bulmaya hazır mısın? Kır alanı mı yoksa otel mi? Haydi mekanları incele, sonra karar ver!

Altınyunus Yunuspark Kır Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
38
5
Altınyunus Yunuspark Kır Salonu

14 yorum

Battalgazi

 • 2. yıl
 • 1942 yılından beri 4 nesile hizmet veren işletmemiz, 1994 yılında bugünkü adresine taşınarak özel davetleri tecrübesiyle birleştirmeye başladı. Battalgazi’de doğayla iç içe bir ortamda, yeşilin...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemekli, Paket

  82.000 TL Fiyat Al

  Gala Garden Kır Düğün Salonu
  Üyelere
  Özel Fiyat
  20
  4

  Malatya kır düğünü mekanları içinde yer alan Gala Garden’a hoş geldiniz! 21 yıllık organizasyon deneyimimizle 2019 yılında açılan Gala Garden’da düğünlere ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz....

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Yemekli, Paket

  30.000 TL Fiyat Al

  Çeşme Kır Düğün Bahçesi
  14
  3

  Çeşme Kır Düğün Bahçesi’nde 10 yılı aşkın deneyime sahip organizasyon ekibimizle beraber çiftleri ağırlıyoruz. Malatya kır düğünü mekanları arasında yer alan yeni mekanımız profesyonel yönetimiyle...

  Kapasite
  200-875 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL
  Gül Bahçesi
  5
  Gül Bahçesi

  Yeşilyurt

  Tamamen yenilenen dekorasyonuyla hizmet veren Gül Bahçe’sine hoş geldiniz! Malatya Yeşilyurt kır düğün salonları içinde yer alan Gül Bahçesi’nde düğününüzü meyve ağaçları altında...

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Malatya Düğün Mekanları

  Malatyalı çiftleri birçok düğün mekanı alternatifi bekliyor: Kır alanları, düğün salonları, oteller, tarihi mekanlar, sosyal tesisler, kulüpler/davet alanları, restoranlar ve nikah sonrası yemeği mekanları!

  Malatya’da size en uygun düğün mekanını seçmeye çalışırken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle davetlilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği lokasyonlar belirlemeli ve o bölgedeki mekanlara bakmalısınız. Daha sonrasında anlaşacağınız kuaförü de bu bölgeye yakın bir noktada seçmelisiniz.

  Malatya’daki düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Siz de mekanlarla görüşmeden önce davetli sayınızı belirlemelisiniz. Davetli sayınızla kapasitesi eşdeğer olan düğün mekanlarıyla görüşmeniz en mantıklısı olacaktır.

  Malatya’da yemekli bir düğün mü yapacaksınız? O zaman düğün mekanlarının yemek servisi yapıp yapmadığını öğrenmenizde fayda var. Çünkü bazı firmalar davetlilere sadece atıştırmalıklar sunabiliyor. Bu mekanlarda da dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmanız gerekiyor.

  Düğün yapacağınız mevsime ve tarihe göre de düğün mekanı seçimi yapabilirsiniz. Malatya’da açık ve kapalı alanı olan düğün mekanları bulunuyor. Hava koşullarını göz önünde bulundurarak nasıl bir alanda düğün yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

  Malatya Düğün Mekanı Alternatifleri

  Malatya Düğün Salonları: Malatya’da çiftler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerin başında düğün salonları geliyor! Hemen hemen her ilçede bulunması, geniş salonlara sahip olması ve uygun fiyatlar sunması nedeniyle düğün salonları çiftlerin ilgisini görüyor.

  Malatya Oteller: İhtişamlı bir düğün yapmak isteyen Malatyalı çiftler tercihlerini otellerden yana kullanıyor. Malatya’da butiklerin yanı sıra 5 yıldızlı oteller de bulunuyor. Bütçenize uygun bir otel bulabiliyorsunuz.

  Malatya Tarihi Düğün Mekanları: Mistik dokusuyla büyüleyen tarihi yapılarda düğün yapma keyfini tatmaya ne dersiniz? Malatya’da bulunan köşkler, oteller ve diğer tarihi mekanlar yeni evlenecek çiftleri bekliyor.

  Malatya Sosyal Tesisler:En uygun fiyatlı mekanların başında sosyal tesisler geliyor. Malatya’daki sosyal tesislerde düğün yapmak isterseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü çiftler bu mekanlara yoğun ilgi gösteriyor.

  Malatya Kır Düğünü Mekanları: Yaz dönemlerinin vazgeçilmezleri kır düğünleri! Malatya’da açık havanın keyfini çıkarmak isteyen çiftlere özel birçok kır alanı bulunuyor. Dilediğinizi seçin!

  Malatya Kulüpler/Davet Alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler Malatya’daki kulüpleri ve yemekli davet alanlarını seçiyor. Bu mekanlarda DJ eşliğinde diledikleri gibi eğlenebiliyorlar.

  Malatya Restoranlar: Yemekli düğün yapmayı düşünen çiftlerin yolu mutlaka restoranlardan geçiyor! Özellikle Malatya’nın manzaralı restoranlarında çok güzel organizasyonlar yapılıyor.

  Malatya Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Büyük bir düğün yapmak yerine yakın çevresiyle yemek yemeyi tercih eden çiftler için de Malatya’da alternatifler bulunuyor.

  Malatya Düğün Mekanlarının Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

  Malatya’daki düğün mekanlarının büyük bir kısmı çiftlere kişi başı fiyat veriyor. Bu mekanlarla anlaşırken kişi başı fiyatla davetli sayınızı çarparak toplam rakama ulaşıyorsunuz. Düğün salonu gibi yerler ise toplu bir fiyat verebiliyor. Bu toplu fiyata kiralama, atıştırmalıklar, DJ, ses ve ışık sistemleri gibi hizmetlerin bedeli dahil oluyor.

  Malatya düğün mekanlarının fiyatları dönemine göre de değişiklik gösteriyor. Hafta sonu yapılan düğünlere nazaran hafta içindeki organizasyonlar çok daha uygun fiyatlı oluyor. Ayrıca yaz dönemi çiftler tarafından çok talep olduğu için bahar ve kış gibi mevsimlerde kampanyalı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

  Seçtiğiniz menü, süslemeler, düğün pastanız, fotoğrafçınız, canlı müzik talebiniz ve diğer tüm talepleriniz fiyatları etkiliyor.

  Malatya düğün mekanlarından net bir fiyat almak isterseniz firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm mekanlardan fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Elinizde ne kadar çok veri olursa, o kadar iyi bir mekan seçimi yapabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Malatya Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular