Otto Davet Kuşadası

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Otto Davet Kuşadası - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Otto Davet Kuşadası Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Otto Davet Kuşadası Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Otto Davet Kuşadası Sık Sorulan Sorular

Otto Davet Kuşadası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otto Davet Kuşadası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Otto Davet Kuşadası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otto Davet Kuşadası kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Otto Davet Kuşadası Hakkında

Aydın’ın turizm açısından en önemli konumlarından biri olan Kuşadası’nda yer alan işletmemiz Otto Club Kuşadası nişan, kına gecesi ve düğün hayatınızın dönüm noktalarından olan evlilik yolunda adım attığınız özel günlerde ve diğer tüm özel davetlileriniz için kapılarını aralıyor.

Özellikle son yıllarda evlilik hazırlığı içerisinde olan gelin adaylarının büyük rağbet gösterdikleri organizasyon tercihleri arasına hızlı bir şekilde giriş yapan kına geceleri; hal böyle olunca bu alandaki yeni trendlerin ortaya çıkışını da hızlandırdı.

Eski kına gecelerine kıyasla çok daha gösterişli, ihtişamlı ve daha fazla detayların ön planda çıktığı yeni nesil kına gecelerinde size de kendi tarzınızı yansıtma olanağı sunuyoruz. Bünyemizde yer alan özel tasarım kına malzemeleri ile hayal ettiğiniz kına organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Son yılların yükselen trendleri arasında yer alan Hint tarzı kına veya geleneksel Osmanlı tarzı kına konseptleri ile kına geceniz için renkli görüntüler elde edebilirsiniz.

Kına gecelerinin ihtişamlı ve göz alıcı kırmızın her tonu ile tasarlanan özel tasarım kına tahtımız sayesinde kendini bir prenses, bir kraliçe gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Unutmayın bu gece sizin geceniz!

Kına konseptinize uygun tarzda hazırlanan karşılama panosu, nedimelerinizin ellerini süsleyecek kına tefleri, kına zilleri ve daha neler neler…

Kına seremoniniz için gerek duyacağınız kına ve mum gibi her türlü detay ile bizzat ilgileniyoruz. Kınanızın karılacağı kına tepsinizden, kına yakımı sırasında başınıza alacağınız şal örtüye kadar her şey ile büyük bir özen ile ilgileniyoruz.

Eğlencenizi en üst seviyeye çıkaracak kına müzikleri için size en popüler şarkılardan oluşan bir liste hazırlıyoruz. Listenize istediğiniz gibi müdahale edebileceğiniz gibi hangi şarkıların dansınıza eşlik etmesini istiyorsanız o şarkıları seçip hemen listenize ekliyoruz.

Davetlilerinize özel ikramlarda da bulunacağımız kına geceniz için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, bir an önce organizasyonunuzun planlamalarına başlayabiliriz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.