Aso Sümerler

2 Yorum

E-posta Gönder

Aso Sümerler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Aso Sümerler Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Aso Sümerler Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Aso Sümerler Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Klasik, Vintage, Bohem, Sade, Modern, Tesettür, Balık, Kabarık, Prenses ve vücut yapınıza göre vereceğimiz tavsiyelerle kusursuz gelinlik modeline sahip olabilirsiniz.

Aso Sümerler Hakkında

Nesiller boyu kadınların ve erkeklerin, en özel günlerde muhteşem görünmeleri için çalışan Aso Sümerler isimli markamızla şimdi sizin mutluluğunuza damgamızı vurmak istiyoruz. Hikayemiz nasıl başladı diye merak ediyorsanız, anlatalım…

Gelin, zamanda bir yolculuğa çıkalım ve sizinle birlikte 1958 yılına gidelim. Türkiye'de hazır giyimin olmadığı o eski yıllarda; gelinlik, nişanlık ya da abiye gibi şık elbiseler sipariş üzerine dikiliyordu. Dedemiz Ali Sümer, Manisa'da ustalığıyla ünlenmiş, başarılı bir terziydi. Dükkanında bir yandan kumaş satıyor, diğer yandan müşterilerine özel elbiseler dikiyordu.

Aradan seneler geçti... 1970'lerin ortalarında, hazır giyim sektörü ülkemizde de gelişip büyümeye başladı. Ali Sümer ve oğulları, giyim konusunda yılların getirdiği deneyimle sektörde hızla yükseldi ve bu yolda emin adımlarla ilerledi. Markamız kısa sürede, sektörün öncü isimlerinden biri oldu. Başlarda Türkiye'nin seçkin markalarının özgün gelinlik, nişanlık, abiye ve damatlık modellerini alıp tüketiciyle buluştururken daha sonraları, işleri büyüttük ve 1997 yılında İzmir'de gelinlik imalatı da yapmaya başladık. Bugün hala seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, aynı zamanda özel dikim gelinlik ve abiye yapıyoruz.

Ali Sümer'le başlayan hikayemiz, üç nesildir başarıyla devam ediyor ve edecek. Sümer Ailesi'nin azimli ve çalışkan gençleri, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için canla başla her gün çalışıyor. Böylelikle, daima büyüyor ve gelişiyoruz. Dünyada ve Türkiye'deki modayı yakın takip ediyor, Türkiye'ye gönülden hizmet ediyoruz.

Bir aile firması olan ve yarım asrı aşkın süredir çiftlerin yeni bir aile kurmasına yardım eden Aso Sümerler Manisa Gelinlik & Abiye Mağazası’nın başarı öyküsü işte böyle. Aso Sümerler, en mutlu günlerinizde şık ve zarif görünmeyi isteyen gelin ve damatların her daim yanında.

Siz de Manisa gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız markamız hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak, çalışmalarımıza göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aso Sümerler Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

z&a

Zuhal & Ahmet

Düğün Tarihi: 07.01.2021En önemlisi güleryüzlü olmaları. Gelinlik çeşiti olarak çok fazla alternatif var ,herkesin vücut yapısına göre gelinlik kalıbı öneriyor ve denettiriyor.Özel siparişerde riski en aza indiriyor.Bana 4 prova yaptılar ve gelinliğim çok güzel oldu. fiyatta iyi bu arada :)

O&M

Oya & Murat

Düğün Tarihi: 14.08.2019


Hayalimdeki gelinliği iyi ki size diktirmişim. Gelinliğim herkes tarafından beğenildi. Her şey için çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.