Bayraktar Konfeksiyon

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Salihli, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Aso Sümerler
50 1

Merkez

Aso Sümerler

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününüz için gerekli tüm hazırlıkları yerine getirdiniz. Mekan seçildi, davetiyeler basıldı ve misafirlere haber verildi. Peki gelinliğinizi seçtiniz mi? Eğer hala hayalinizdeki gelinliği bulamadıysanız, size harika bir önerimiz var: Bayraktar Konfeksiyon Salihli. Çok çeşitli modellerimiz arasından seçme şansınızın oldukça yüksek olduğunu belirtmek isteriz.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla fazlaca insan tanıma fırsatımız oldu. Farklı tarza ve zevke uygun gelinlik modellerimizle şimdiye kadar, memnun edemediğimiz bir gelinimiz olmadı. Bu tecrübeye güvenerek, sizleri mağazamıza davet ediyor ve mutlu olma garantisi veriyoruz. Vücut tipinize ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinliğinizi seçmek için, görüşmeler şeklinde randevularımızı oluşturuyoruz. İlk görüşmemizde hayalinizde herhangi bir gelinlik modeli olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer varsa, bunun üzerine yoğunlaşıyoruz. Zihninizde bir şey yoksa da endişelenmeyin! Emin ellerdesiniz.

Dilerseniz, gelinliğinizi, özel dikim şeklinde de hazırlayabiliyoruz. Hazır modellerimiz arasından içinize sinen bir şey yoksa, vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize en uygun gelinliği dikmek için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bunun sonucunda; balık model, A kesim, prenses model veya klasik tarz gibi pek çok farklı çeşit arasından birini seçerek, belirlediğimiz gelinliği en geç 4 hafta sonra size teslim edebiliyoruz.

Salihli Bayraktar Konfeksiyon gelinlik modelleri seçeneklerinden birini tercih ettiğiniz takdirde duvak da hediyemiz! Duvaksız bir gelin olmaz, diyerek size bu hediyeyi vermek istedik.

Gelinliğinizi ve duvağınızı dilerseniz, birbirine uygun olarak Fransız dantelleri, minik inciler veya taşlarla süsleyip farklı bir hava katabiliyoruz.

Bayraktar Gelinlik olarak, size sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; detaylı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ozdemir Bayraktar

  • Adres: Salihli Manisa


1 yorum


Si

Sinem

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Gelinlikçimden çok memnun kaldım, Özdemir Bey özellikle çok iyi bir insandı. Hem kişiye özel dikimleri mevcut, hem de hazır gelinlikler var. Çalışanları da çok ilgili ve alakalı. 4 prova da tam istediğim modele uygun gelinliğimi alabildim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!