Bayraktar Konfeksiyon

E-posta Gönder

 • Salihli, Manisa.

Bayraktar Konfeksiyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Bayraktar Konfeksiyon Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Bayraktar Konfeksiyon Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Bayraktar Konfeksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Bayraktar Konfeksiyon Hakkında

Düğün gününüz için gerekli tüm hazırlıkları yerine getirdiniz. Mekan seçildi, davetiyeler basıldı ve misafirlere haber verildi. Peki gelinliğinizi seçtiniz mi? Eğer hala hayalinizdeki gelinliği bulamadıysanız, size harika bir önerimiz var: Bayraktar Konfeksiyon Salihli. Çok çeşitli modellerimiz arasından seçme şansınızın oldukça yüksek olduğunu belirtmek isteriz.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla fazlaca insan tanıma fırsatımız oldu. Farklı tarza ve zevke uygun gelinlik modellerimizle şimdiye kadar, memnun edemediğimiz bir gelinimiz olmadı. Bu tecrübeye güvenerek, sizleri mağazamıza davet ediyor ve mutlu olma garantisi veriyoruz. Vücut tipinize ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinliğinizi seçmek için, görüşmeler şeklinde randevularımızı oluşturuyoruz. İlk görüşmemizde hayalinizde herhangi bir gelinlik modeli olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer varsa, bunun üzerine yoğunlaşıyoruz. Zihninizde bir şey yoksa da endişelenmeyin! Emin ellerdesiniz.

Dilerseniz, gelinliğinizi, özel dikim şeklinde de hazırlayabiliyoruz. Hazır modellerimiz arasından içinize sinen bir şey yoksa, vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize en uygun gelinliği dikmek için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bunun sonucunda; balık model, A kesim, prenses model veya klasik tarz gibi pek çok farklı çeşit arasından birini seçerek, belirlediğimiz gelinliği en geç 4 hafta sonra size teslim edebiliyoruz.

Salihli Bayraktar Konfeksiyon gelinlik modelleri seçeneklerinden birini tercih ettiğiniz takdirde duvak da hediyemiz! Duvaksız bir gelin olmaz, diyerek size bu hediyeyi vermek istedik.

Gelinliğinizi ve duvağınızı dilerseniz, birbirine uygun olarak Fransız dantelleri, minik inciler veya taşlarla süsleyip farklı bir hava katabiliyoruz.

Bayraktar Gelinlik olarak, size sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; detaylı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

Bayraktar Konfeksiyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Si

Sinem

Düğün Tarihi: 22.08.2015


Gelinlikçimden çok memnun kaldım, Özdemir Bey özellikle çok iyi bir insandı. Hem kişiye özel dikimleri mevcut, hem de hazır gelinlikler var. Çalışanları da çok ilgili ve alakalı. 4 prova da tam istediğim modele uygun gelinliğimi alabildim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.