Editörümüz Akay'a Gitti, Sizin için Seçti!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:39 dakika

29.06.2020

Dantelli, gösterişli ya da yenilikçi...Akay Gelinlik’te herkese uygun bir gelinlik var!

Dantelli

Romantik gelinlerin asla vazgeçemediği şeylerin başında geliyor dantel. Çünkü dünyada dantel kadar feminen, narin, estetik ve etkileyici tek bir kumaş türü daha yok. Hayale benzeyen desenleri, teni gösteren şeffaflığı ve üzerinde kullanıldığı kumaşa kattığı boyut sayesinde dantel, yüzyıllardır gelinliklerin vazgeçilmezi. Türkiye’de gelinlik deyince ilk akla gelen marka olan Akay Gelinlik de tüm bu özelliklerinin farkında olarak dantelin başrolde olduğu gelinlikler tasarlamış ve doğrusu dantelin hakkını vermeyi başarmış.

editörümüz akay'a gitti, sizin için seçti!

Gösterişli

Biraz gösteriş, biraz eğlence, biraz cazibe; hepsi tek bir gelinlikte. Akay’ın 2013 koleksiyonunda gösterişi ve dikkat çekmeyi seven gelinlerin de unutulmadığını kanıtlayan gelinlikleri sizin için derledik. Derin dekolteler, eğlenceli korseler, tüllerin ardına gizlenen miniler... Hepsi geline yakışacak bir cazibeyle sizi sarıp sarmalayacak ve görenleri nefessiz bırakacak modeller. İşte Akay Gelinlik’in birbirinden çekici beyaz mucizeleri...

editörümüz akay'a gitti, sizin için seçti!

Gelinlik İndirimleri

Büşra Tezel Modaevi
%20 Indirim
236 2 11
Büşra Tezel Modaevi

Düğün.com Çiftlerine Özel Sezon Sonu Hazır Modeller Sadece 8000 TL!

Narin Moda
%35 Indirim
51 8 10
Narin Moda

Düğün.com Çiftlerine Özel Tüm Gelinlik Modellerinde %35 İndirim!

Sıradışı

Havası ayrı, modeli farklı, aksesuarlarla zenginleştirilmiş sıradışı gelinlikler... Eğer farklılık düğün gecenize damgasını vursun istiyor, alışılmışın dışında bir gelinliği taşıma cesaretini gösteriyorsanız; Akay Gelinlik ’in size sunacak çok şeyi var. Mini bir gelinliği ultra yüksek topuklarla denemeye ne dersiniz? Taftadan yapılmış bir yelek, hatta duvak yerine şapka taşımak? Bu fikirlerle yüreği hoplayan gelinleri Akay Mağazaları’nda harika seçenekler bekliyor!

editörümüz akay'a gitti, sizin için seçti!

Yenilikçi

Gelinlikte yenilikçi akımlara kucak açın. Moda dünyasını kasıp kavuran yeni gelinlik modellerini denemeye ne dersiniz? Cevabınız evet’se sizin için seçtiklerimizle başlayabilirsiniz. Sırt dekolteli modeller son yıllarda çok revaçta. Hafif yanık bir tenle sergileyeceğiniz sırtınız davetlileri arkanızdan baktıracak. Vatkalar geri mi dönüyor dedirten omuz işlemeleri, dar omuzlu ve küçük göğüslü gelinlerin imdadına koşuyor. Son olarak, eteklerde uçuşan tüllerle yaratılan uçarı etkiye göz atmalısınız. Bu detaylar, modayı yakından takip eden bir gelin olduğunuzu davetlilere göstermenize yetecek.

editörümüz akay'a gitti, sizin için seçti!

Sade

Güzelliği sadelikte arayan, vakur ve ağırbaşlı gelinler de aradıklarını Akay Gelinlik’te bulacaklar. Bu gelinlikler düğün gecenizde kendinizi şık, alımlı, zarif ve kendinden emin hissetmenizi sağlayacak. Bırakın bedeninizi tüm güzelliğiyle gözler önüne seren sade ve kaliteli bir gelinlik kendinize ne kadar güvendiğinizi tüm davetlilere ilan etsin. Akay’ın 2013 koleksiyonunda sizler için bulduğumuz bu sade ama bir o kadar da güzel gelinlikleri bir de kendi üzerinizde görmelisiniz.

editörümüz akay'a gitti, sizin için seçti!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

eylül

Düğün Tarihi: 22.10.2014


sade olsun bizim olsun. hepsi çok güzel modeller ama :)