Mercan Korupark Kır Düğünü
5,0
(4 Yorum)
7. yıl
Akçaabat
Uzun yıllar size Mercan Korupark Restaurant Trabzon olarak hizmet verip, edindiğimiz tecrübelerle şimdiyse mutluğununuzda yanınızda oluyoruz. 5 yılın aşkın süredir hizmet verip kır düğünü konsepti...
70 - 900 Kişi
100 - 200 TL
Suvva Bahçe
Ortahisar
2018 yılından beri geniş davetlerinize ev sahipliği yapıyor, eğlencenin adını koymanızı sağlıyoruz. Suvva Bahçe’de büyük davet alanlarımız sayesinde geniş aileleriniz ve dostlarınızla doyasıya...
300 - 700 Kişi
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

500 - 750 TL
100 - 875 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
200 - 875 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kırda Düğün İçin İdeal Mekanlar

Yaz düğünü denildiğinde akla ilk gelen kır düğünleri, özellikle Trabzon söz konusu olduğunda daha da anlamlı hale geliyor. Eğer siz de Trabzon’da kır düğünü yapacak çiftlerdenseniz, ideal mekanınızı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız mekan arayışınızı kolaylaştıracaktır. Örneğin, davetli sayınızı kararlaştırmak, düğün organizasyonunuzun yemekli, tatlı ikramlı ya da kokteyl şeklinde olmasına karar vermek gibi. Ayrıca kolay ulaşımın sağlanacağı düğün mekanlarında öncelikleriniz arasında olmalı. Örneğin düğününüz için kır bahçesi imkanı sunacak ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda rahatlıkla bulabileceğiniz restoranlar ya da oteller sizin için ideal olabilir.

Kır düğünü için yeşillikler içinde bir kır bahçesi tercih edebileceğiniz gibi, ağaçlarla dolu bir orman bölgesini de tercih edebilirsiniz. Eğer ulaşımı çok sıkıntı yapmıyorsanız, şehrin biraz dışında büyük bir ağaç ev kiralayarak bahçesini düğün alanı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için çalışacağınız organizasyon firmasını çok iyi seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Trabzon’da Açık Hava Düğün Mekanları

Trabzon’da açık hava düğünü yapabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Restoranların bahçeleri, Otellerin bahçeleri ve terasları, kır bahçesi mekanları. Burada önemli olan sizin davetli sayınız ve düğün konseptiniz. Eğer kalabalık bir düğün daveti düşünüyorsanız otelleri ve kır bahçelerini önerebiliriz. Davetli sayınızın çok olmadığı durumlarda restoran düğününü tercih edebilirsiniz. Özellikle balık restoranında yapacağınız bir düğün yakınlarınızı oldukça mutlu edecektir. Düğün hediyelikleriniz için de deniz kabuklarını tercih edebilirsiniz.

Trabzon’da kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için mekanları inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri almayı ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Trabzon Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular