Trabzon Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Trabzon kır düğünü mekanlarının tümü Düğün.com'da! Oturduğun yerden mekanları inceleyebilir, servisleri hakkında bilgi edinebilir, fiyat teklifi isteyebilirsin!

Mehmet Efendi Konağı
37
2
Mehmet Efendi Konağı

1 yorum

Akçaabat

 • 3. yıl
 • Düğün gününüzü şehri tepeden gören, doğa manzarası sunan tarihi bir konağın bahçesinde gerçekleştirmek ister misiniz? O zaman sizi Trabzon’da yer alan Mehmet Efendi Konağı’na bekliyoruz. Mehmet...

  Maks. Kapasite
  100-200 kişi
  Min. Yemekli
  100 TL'den Az
  Mercan Korupark Kır Düğünü
  Üyelere
  Özel Fiyat
  58
  5

  Uzun yıllar size Mercan Korupark Restaurant Trabzon olarak hizmet verip, edindiğimiz tecrübelerle şimdiyse mutluğununuzda yanınızda oluyoruz. 5 yılın aşkın süredir hizmet verip kır düğünü konsepti...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  22.000 TL Fiyat Al

  Maks. Kapasite
  750-1.000 kişi

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Kırda Düğün İçin İdeal Mekanlar

  Yaz düğünü denildiğinde akla ilk gelen kır düğünleri, özellikle Trabzon söz konusu olduğunda daha da anlamlı hale geliyor. Eğer siz de Trabzon’da kır düğünü yapacak çiftlerdenseniz, ideal mekanınızı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız mekan arayışınızı kolaylaştıracaktır. Örneğin, davetli sayınızı kararlaştırmak, düğün organizasyonunuzun yemekli, tatlı ikramlı ya da kokteyl şeklinde olmasına karar vermek gibi. Ayrıca kolay ulaşımın sağlanacağı düğün mekanlarında öncelikleriniz arasında olmalı. Örneğin düğününüz için kır bahçesi imkanı sunacak ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda rahatlıkla bulabileceğiniz restoranlar ya da oteller sizin için ideal olabilir.

  Kır düğünü için yeşillikler içinde bir kır bahçesi tercih edebileceğiniz gibi, ağaçlarla dolu bir orman bölgesini de tercih edebilirsiniz. Eğer ulaşımı çok sıkıntı yapmıyorsanız, şehrin biraz dışında büyük bir ağaç ev kiralayarak bahçesini düğün alanı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için çalışacağınız organizasyon firmasını çok iyi seçmeniz gerektiğini unutmayın.

  Trabzon’da Açık Hava Düğün Mekanları

  Trabzon’da açık hava düğünü yapabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Restoranların bahçeleri, Otellerin bahçeleri ve terasları, kır bahçesi mekanları. Burada önemli olan sizin davetli sayınız ve düğün konseptiniz. Eğer kalabalık bir düğün daveti düşünüyorsanız otelleri ve kır bahçelerini önerebiliriz. Davetli sayınızın çok olmadığı durumlarda restoran düğününü tercih edebilirsiniz. Özellikle balık restoranında yapacağınız bir düğün yakınlarınızı oldukça mutlu edecektir. Düğün hediyelikleriniz için de deniz kabuklarını tercih edebilirsiniz.

  Trabzon’da kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için mekanları inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri almayı ihmal etmeyin.

  Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

  Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

  Trabzon Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular