Trabzon Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Trabzon kır düğünü mekanlarının tümü Düğün.com'da! Oturduğun yerden mekanları inceleyebilir, servisleri hakkında bilgi edinebilir, fiyat teklifi isteyebilirsin!

Esnek sözleşme Mercan Korupark Kır Düğünü

Akçaabat

Mercan Korupark Kır Düğünü

Hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olacak düğününüzü, Mercan Korupark Kır Düğünü ailesi ile gerçekleştirmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde kır bahçemizin sunduğu...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

45
5
4
İncele
Esnek sözleşme Mehmet Efendi Konağı

Akçaabat

Mehmet Efendi Konağı

Şahane bir manzara eşliğinde, samimi bir ortam sağlamak için butik bir davet vermek istiyorsanız Akçaabat kır düğün salonları arasında yer aldığımız Mehmet Efendi Konağı sizin için biçilmiş...

100-200 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

27
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları


Trabzon Kır Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Akçaabat 416 50 TL 20.800 TL
Merkez 525 50 TL 26.250 TL
Yomra 750 50 TL 37.500 TL
Maçka‎ 300 50 TL 15.000 TL
Sürmene‎ 750 50 TL 37.500 TL

Kırda Düğün İçin İdeal Mekanlar

Yaz düğünü denildiğinde akla ilk gelen kır düğünleri, özellikle Trabzon söz konusu olduğunda daha da anlamlı hale geliyor. Eğer siz de Trabzon’da kır düğünü yapacak çiftlerdenseniz, ideal mekanınızı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız mekan arayışınızı kolaylaştıracaktır. Örneğin, davetli sayınızı kararlaştırmak, düğün organizasyonunuzun yemekli, tatlı ikramlı ya da kokteyl şeklinde olmasına karar vermek gibi. Ayrıca kolay ulaşımın sağlanacağı düğün mekanlarında öncelikleriniz arasında olmalı. Örneğin düğününüz için kır bahçesi imkanı sunacak ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda rahatlıkla bulabileceğiniz restoranlar ya da oteller sizin için ideal olabilir.

Kır düğünü için yeşillikler içinde bir kır bahçesi tercih edebileceğiniz gibi, ağaçlarla dolu bir orman bölgesini de tercih edebilirsiniz. Eğer ulaşımı çok sıkıntı yapmıyorsanız, şehrin biraz dışında büyük bir ağaç ev kiralayarak bahçesini düğün alanı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için çalışacağınız organizasyon firmasını çok iyi seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Trabzon’da Açık Hava Düğün Mekanları

Trabzon’da açık hava düğünü yapabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Restoranların bahçeleri, Otellerin bahçeleri ve terasları, kır bahçesi mekanları. Burada önemli olan sizin davetli sayınız ve düğün konseptiniz. Eğer kalabalık bir düğün daveti düşünüyorsanız otelleri ve kır bahçelerini önerebiliriz. Davetli sayınızın çok olmadığı durumlarda restoran düğününü tercih edebilirsiniz. Özellikle balık restoranında yapacağınız bir düğün yakınlarınızı oldukça mutlu edecektir. Düğün hediyelikleriniz için de deniz kabuklarını tercih edebilirsiniz.

Trabzon’da kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için mekanları inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri almayı ihmal etmeyin.