Trabzon Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Trabzon kır düğünü mekanlarının tümü Düğün.com'da! Oturduğun yerden mekanları inceleyebilir, servisleri hakkında bilgi edinebilir, fiyat teklifi isteyebilirsin!

Esnek sözleşme Mehmet Efendi Konağı

Akçaabat

Mehmet Efendi Konağı

Şahane bir manzara eşliğinde, samimi bir ortam sağlamak için butik bir davet vermek istiyorsanız Akçaabat kır düğün salonları arasında yer aldığımız Mehmet Efendi Konağı sizin için biçilmiş...

100-200 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 37
İncele
Esnek sözleşme Sandal Hotel

Yomra

Sandal Hotel

Hayalini kurduğunuz düğününüzü havuzlu bir açık alanda yapmak isterseniz sizi şık atmosferimiz ile Sandal Hotel’ bekliyoruz. Trabzon’da bulunan mekanımız 750 ila 1000 kişilik bir kapasiteye...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%50 indirim 56 4 1
İncele
Esnek sözleşme Mercan Korupark Kır Düğünü

Akçaabat

Mercan Korupark Kır Düğünü

Hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olacak düğününüzü, Mercan Korupark Kır Düğünü ailesi ile gerçekleştirmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz o halde kır bahçemizin sunduğu...

750-1.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

Hediye 34 2 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Kırda Düğün İçin İdeal Mekanlar

Yaz düğünü denildiğinde akla ilk gelen kır düğünleri, özellikle Trabzon söz konusu olduğunda daha da anlamlı hale geliyor. Eğer siz de Trabzon’da kır düğünü yapacak çiftlerdenseniz, ideal mekanınızı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız mekan arayışınızı kolaylaştıracaktır. Örneğin, davetli sayınızı kararlaştırmak, düğün organizasyonunuzun yemekli, tatlı ikramlı ya da kokteyl şeklinde olmasına karar vermek gibi. Ayrıca kolay ulaşımın sağlanacağı düğün mekanlarında öncelikleriniz arasında olmalı. Örneğin düğününüz için kır bahçesi imkanı sunacak ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda rahatlıkla bulabileceğiniz restoranlar ya da oteller sizin için ideal olabilir.

Kır düğünü için yeşillikler içinde bir kır bahçesi tercih edebileceğiniz gibi, ağaçlarla dolu bir orman bölgesini de tercih edebilirsiniz. Eğer ulaşımı çok sıkıntı yapmıyorsanız, şehrin biraz dışında büyük bir ağaç ev kiralayarak bahçesini düğün alanı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için çalışacağınız organizasyon firmasını çok iyi seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Trabzon’da Açık Hava Düğün Mekanları

Trabzon’da açık hava düğünü yapabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Restoranların bahçeleri, Otellerin bahçeleri ve terasları, kır bahçesi mekanları. Burada önemli olan sizin davetli sayınız ve düğün konseptiniz. Eğer kalabalık bir düğün daveti düşünüyorsanız otelleri ve kır bahçelerini önerebiliriz. Davetli sayınızın çok olmadığı durumlarda restoran düğününü tercih edebilirsiniz. Özellikle balık restoranında yapacağınız bir düğün yakınlarınızı oldukça mutlu edecektir. Düğün hediyelikleriniz için de deniz kabuklarını tercih edebilirsiniz.

Trabzon’da kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için mekanları inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri almayı ihmal etmeyin.