Kuaför Rıza

8 Yorum

E-posta Gönder

Kuaför Rıza Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Kuaför Rıza Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Rıza Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Rıza Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Rıza Hakkında

Bugünler de verdiğimiz üstün hizmet anlayışımız; 50 yıldır devam eden bilgi birikimi ve tecrübemin bir yansıması olarak gerçekleşmektedir.

Mesleğimize olan sevgi ve sizlere olan saygımızın gereği Kuaför Rıza her zaman zirvede en üstün hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

İletişim

 • Adres:

  1 Nolu Beşirli, Sahil Yolu Cd, 61040 Trabzon Merkez/Trabzon

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kuaför Rıza Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

h&A

Humeyra & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.07.2020Düğün Öncesi Randevu Alarak Çok Yardımcı Oldular, Tavsiye Ederim Saç Makyaj Konusunda Çok Memnun Kaldım. Teşekkürler

s&e

Selinkalayci & Efkanbilmiş

Düğün Tarihi: 16.06.2016


Kullandıkları ürünler inanılmaz kaliteli ve cok iyi. Gece boyunca saçım ve makyajım hiç bozulmadı. Daha sonra yapacagım organizasyonlar için iletişim kuaracagım tek yer. En özel günümde bana desteklerinizden dolayı teşekkürler. Aracımızı Bile Süsleme Problemi Yaşamadık..Cadde Üstü Olması Bizi... devamı 

a&f

Asli & Ferit

Düğün Tarihi: 14.05.2016


Trabzonun En Önemli Kuaförü Rıza' Beye Saçlarım İçin Teşekkür Ediyorum, Ayrıca Hollanda'dan Gelmeme Rağmen Çok Memnun Kaldım, Tavsiye Ederim. Kuzeniminde Düğününe Rıza Kuafördeyiz, Teşekkürler Düğün.com'a Bize Burada Paylaşma Ayrıcalığı Verdiği İçin....

a&h

Asena & Hamitekiner

Düğün Tarihi: 19.04.2016


Kullandıkları ürünler inanılmaz kaliteli ve cok şık. Gece boyunca saçım ve makyajım hiç bozulmadı. Daha sonra yapacagım orgaizasyonlar için iletişim kuaracagım tek yer. En özel günümde bana desteklerinizden dolayı teşekkürler.

e&a

Elif & Arif

Düğün Tarihi: 26.03.2016


Ekip çok iyi. Aile ortamındaki sıcaklığı oluşturmuşlar. Çok sıcak ve butik bir mekan. Adeta kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmemek mümkün değil. Yeri çok iyi. Uğrak bir noktada ve gayet pratikler.

a&a

Asli & Ahmet

Düğün Tarihi: 03.03.2016


Çok pozitif bir ekip. Enerjileriyle günün tüm gerginliğini üzerinizden alıyorlar. Yaptıkları iş o kadar iyi ki, kendimi dünyanın en güzel kadını gibi hissettim.

M&A

Meltem & Ahmet

Düğün Tarihi: 20.10.2015


ullandıkları ürünler inanılmaz kaliteli ve cok şık. Gece boyunca saçım ve makyajım hiç bozulmadı. Daha sonra yapacagım orgaizasyonlar için iletişim kuaracagım tek yer. En özel günümde bana desteklerinizden dolayı teşekkürler.

B&S

Büşra & Sedat

Düğün Tarihi: 15.07.2015


Kullandıkları Ürünler Kaliteli Neye Para Verdiğiniz Ortada Ayrıca Trabzonun En Kaliteli Ve Marka Kuaförü Rıza Bey En özel günümde bana desteklerinizden dolayı teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.