Gelin Saçı ve Makyajı

Ereğli Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları | Ereğli Kuaför

7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ereğli Kuaförleri ve Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Konya Ereğli’de nostaljik bir düğün organize edebilirsiniz. Düğün gününüzde hayal ettiğiniz görünüme ulaşmanız için Ereğli kuaför salonlarından arzu ettiğiniz hizmetleri alabilirsiniz. Gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz kuaför salonlarıyla, düğün organizasyonunuzdan en az 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Konya Ereğli kuaförlerinde, gelin saçınızın ve düğün makyajınızın nasıl gözükeceğini organizasyonunuzdan önce görebilirsiniz. Ücretsiz prova yapabileceğiniz ve düğüne yakınlarınızla beraber hazırlanabileceğiniz kuaför salonlarını; Selçuklu, Namık Kemal, Hacı Mütahir ve İnönü mahallelerinde bulabilirsiniz. Hem gelin saçınızı hem de trendlere uygun makyajınızı yaptırabileceğiniz Ereğli kadın kuaförlerinden ek hizmetler de talep edebilirsiniz.

Ereğli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Ereğli kuaför fiyatları semtlere göre değişebiliyor. Selçuklu Çeşme Altı Sokak’taki kuaför salonları ortalama fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyaj hizmetleri için ortalama bir bütçe ayıran gelin adayları, Selçuklu’daki salonları severek tercih ediyor. Kuaför fiyatları, standart hizmetleri kapsıyor. Talep edeceğiniz ekstra hizmetlerin ücreti, ödeyeceğiniz tutarın üzerine ekleniyor.

Konya kuaförlerinde olduğu gibi Ereğli’deki kuaförlerin bir kısmında da fiyatlar ortalamanın üzerinde olabiliyor. Hacı Mütahir Dr. Rauf Denktaş ve Namık Kemal İnönü caddelerindeki kuaförler, hizmetlerini ortalamanın bir tık üzerinde rakamlara aktarıyor. Gelin adaylarının saç modeli ve makyaj stili seçimleri, fiyatları doğrudan etkiliyor. Gelin saçının yapımında kullanılan ekipmanlar, düğün makyajı uygulamalarında ise tercih edilen malzemeler de fiyatlara yansıyor.

Ereğli’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Deneyimli ekipleriyle birlikte hizmet veren birden fazla kuaför Ereğli’de siz gelin adaylarını bekliyor. Tecrübeli Ereğli kuaförleri arasında seçim yaparken, taleplerinizi karşılayabilecek salonlara yönelmeniz gerekiyor. Saçını çeşitli eklentiler kullanarak uzatmak isteyen gelin adayları; postiş, mikro kaynak, çıtçıt ve peruk gibi olanakların bulunduğu salonlarla anlaşıyor. Gelinler, hizmet ve imkanların her birini ince eleyip sık dokuyor.

Kuaför ve makyöz seçiminizi son haftalara bırakmamanız gerekiyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonunuz için erkenden randevu oluşturmanız, herhangi bir problemle karşılaşmamanız adına büyük önem arz ediyor. Düğün gününüzde kaç yakınınızın saç ve makyaj hizmetlerinden yararlanmasını istediğiniz de kuaför seçiminizde önemli bir rol oynuyor. Her kuaförün maksimum hizmet kapasitesi farklı oluyor.

Ereğli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Ereğli gelin saçı ve makyajı firmaları, özel günleriniz için birçok hizmet sunuyor. Büyük bir titizlikle gelin adaylarını ve yakınlarını ağırlayan kuaförlerde; profesyonel kesim, saç tasarımı, ombre, röfle, ışıltı, sombre, Brezilya fönü, mikro kaynak, perma ve keratin bakımı hizmetleri yer alıyor. Alacağınız saç ve makyaj hizmetleri için birden fazla alternatifiniz bulunuyor.

Ereğli güzellik merkezlerinde hem gelin saçınız hem de düğün makyajınız belirli bir sıraya göre yapılıyor. İlçedeki çoğu firma, ilk olarak cilt bakımınızı yapmayı tercih ediyor. Gelin saçınızla eş zamanlı olarak, manikür ve pedikürünüz de yapılabiliyor. Makyözler, kalıcılığı ve kapatıcılığı yüksek olan ürünlerle gelin makyajınızı tamamlıyor. Porselen makyajlarda kullanılan takma kirpikler ile gözler belirginleştiriliyor.

Ereğli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Ereğli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Ereğli gelin makyajı fiyatları genel olarak ortalamada seyrediyor. İlçedeki kuaför salonları, sade ve ihtişamlı görünümler için farklı fiyat aralıkları belirleyebiliyor. Makyaj hizmetleri için ne çok düşük ne de yüksek fiyatlar belirleyen gelin adayları, Selçuklu Çeşme Altı Sokak’ta bulunan salonları tercih ediyor. Buradaki salonlar, gelinlerin tarzını yansıtacak makyaj stillerini yapmaya özen gösteriyor.

Ereğli’de gelin makyajları için belirlenen ücretler pek çok unsura göre değişebiliyor. Makyajın zorluğu ve süresi, fiyatlar üzerinde etkili olan unsurlar arasında yer alıyor. Makyaj öncesi cilt bakımı ve nemlendirme hizmetlerinden yararlanmak için ekstra bir ücret ödemesi yapmak gerekiyor. İpek kirpik, kaş tasarımı, microblading, lifting ve pudralama gibi işlemlerin fiyatları ortalamanın üzerinde olabiliyor.

Ereğli Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları