Toprak Kuaför

E-posta Gönder

  • Ereğli, Konya.

Ekiple Tanışın

Toprak Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Toprak Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Toprak Kuaför Sık Sorulan Sorular

Toprak Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Toprak Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Toprak Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Toprak Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Toprak Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Toprak Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Toprak Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Toprak Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Toprak Kuaför Hakkında

Modern ve zarif tarzımızla birlikte sizi en özel günlerinize, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz! Toprak Kuaför, Konya Ereğli’de siz değerli misafirlerimiz için hizmet veriyor. Firmamızda; ombre, sombre, saç bakımı, profesyonel kesim ve makyaj, türban tasarımı ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Büyük bir özen ve titizlikle, siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde kuaför salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz. Hayatınızın en değerli gününde, hazırlık sürecinizi kuaför salonumuzda geçirmek isterseniz, size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız hakkında detaylardan söz edelim.

Saç ve makyajınız için öncelikle sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Nasıl bir düğün organize ettiğinizi, mekanı ve konsepti öğreniyoruz. Ardından, hep hayalini kurduğunuz gelin görünümünü anlatmanızı istiyoruz. Tüm bunları göz önüne alarak, saç modelinizi ve makyajınızı belirliyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, enseden veya daha yukarıdan toplanmış saç modellerini tavsiye ediyoruz. Kır düğünleri gibi açık havayı tercih ederseniz de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte, örgü modellerini kullanabilirsiniz. Bu saçlarla, minik çiçekli ve zarif incili saç aksesuarları, muhteşem bir uyum sağlayacaktır!

Makyajınız için de sizin tercih ettiğiniz uygulamaları yapıyoruz. Biz genellikle, doğal güzelliğinizi yansıtacak renk tonlarını kullanıyoruz. Makyajınızı tamamladıktan sonra, düğün boyu kalıcı olmasını sağlamak için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Bu özel gününüzde dilerseniz sizi, düğün yapacağınız mekanda veya evinizde de hazırlayabiliriz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınıza hizmet verebiliyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmak, Toprak Kuaför fiyatlarını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    İnönü Cad. Atak İş Hanı No:2, 42310 Ereğli/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.