Yıldız Moda & Kuaför

E-posta Gönder

 • Arnavutköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yıldız Moda & Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yıldız Moda & Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yıldız Moda & Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yıldız Moda & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yıldız Moda & Kuaför Hakkında

Gelinlerin hak ettikleri ilgi ve alakayı gördüğü, stresten uzak bir şekilde samimiyetle ağırlandıkları, özel hizmet verilen bir yerde büyük gününüze hazırlanmak ister misiniz? Sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştireceğiniz ve dünyaevine gireceğiniz için pek çok masraf yapıp çaba harcayarak büyük bir organizasyon planladığınızı biliyoruz. Buna yakışır bir görünümle tüm sevdiklerinizin ve müstakbel eşinizin karşısına çıkmak isteyeceksinizdir, bunun içinse ihtiyacınız olan iyi bir kuaför. Biz de tam burada devreye giriyoruz ve size hayallerinizi gerçekleştirmeyi vat ediyoruz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Çok uzun yıllardır hizmet verdiğimiz mekanımız Yıldız Moda Kuaför Arnavutköy’de bulunuyor ve biz burada hem bir modaevi hem de kuaför olarak hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuz da modaevimizin bir parçası ve burada sadece gelinlere özel bir hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri için gelin adaylarının saç ve makyajlarını yapıyoruz. Üstelik gelinlik veya diğer kostümlerini bizden alma şartını da koymuyoruz. Dileyen tüm gelinleri salonumuzda ağırlayarak hazırlıklarını yapıyoruz.

Burada işinin ehli ve son derece yetenekli bir ekibe sahibiz. Kimi saç kimi ise makyaj konusunda uzman çalışanlarımız güler yüzlülükle gelinlerimizle ilgileniyorlar. Gelinlik modelleri ve düğün konseptlerine göre saç tasarımlarını yapıyor hem zevklerine uygun olmasını hem de günümüzün modasıyla modern bir çizgide olmasını sağlıyoruz. Üstelik sadece saç değil aynı zamanda türban tasarımı da yapıyor, en güzel ve gösterişli türban modellerini diledikleri gibi yapıyoruz. Son dokunuşu yapmak içinse makyözlerimiz gelinimizin yüz hatlarını ve güzelliğini ortaya çıkaracak doğal tonlar kullanarak profesyonel makyaj yapıyorlar.

Eğer hem gelinliğinize hem de harika bir düğün günü görünümüne sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz. İstanbul Arnavutköy kuaförleri arasında en iyi hizmet için Yıldız Moda ve Kuaför olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Fatih Cad. No:14/1 Arnavutköy İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.