Merve Kuaför Arnavutköy

E-posta Gönder

 • Arnavutköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Merve Kuaför Arnavutköy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Merve Kuaför Arnavutköy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Merve Kuaför Arnavutköy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Merve Kuaför Arnavutköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Merve Kuaför Arnavutköy Hakkında

Düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına geçip, ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanız için iyi yapılmış bir gelin saçı ve makyajı oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Merve Kuaför Arnavutköy olarak düğün gününüzde gelin saçı ve makyajı konusunda size her anlamda profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunarak, eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Düğün hazırlıklarının ne kadar telaşlı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle salonumuzda sizin tatlı telaşlarınızı anlıyor, size rahat edeceğiniz konforlu bir ortam yaratıyoruz. Her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunarak, düğün hazırlıklarınızda size kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Güzelliğin emek ve özen istediğine inanıyoruz. Bu nedenle salonumuzda uyguladığımız her işlemde büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız kendi alanında eğitim almış, profesyonel üyelerden oluşuyor. Bu sayede kesim, renklendirme ve şekil verme tekniklerini ustalıkla kullanarak, size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak da salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Sektörümüzdeki son trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak, devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, tarzınızı ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurarak size en uygun görüntüyü sizinle birlikte tasarlıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz. Bu kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de saçlarınızda kaliteli sabitleyiciler kullanmaya özen gösteriyor. Makyajınızı kalıcılığı yüksek makyaj ürünleriyle hazırlıyoruz.

Eğer siz de Merve Kuaför Arnavutköy’ün profesyonel dokunuşlarıyla düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Merve Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Mehmet Akif Cad. 1 Arnavutköy, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.