Çanakkale Otel Düğünleri

Aradığın ister son zamanların trendi havuz başı bir alan olsun, ister şık bir balo salonu... Tüm ihtiyaçlarına cevap verecek en güzel Çanakkale otellerini senin için listeledik. Hemen tıkla, mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Pine Cone Butik Otel

Ayvacık

Pine Cone Butik Otel

2000 yılından bu yana Pine Cone Butik Otel olarak Çanakkale, Ayvacık bölgesinde hizmet veriyoruz. 5000 metrekarelik bir alan içerisinde yarım pansiyon konseptimizle çiftlerimizi hem ağırlıyor hem...

50-100 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

10 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Düğününüzü bir otelde yapmayı mı planlıyorsunuz? Düşlerinizde kabarık etekli bir gelinlik modeli ile şık bir balo salonunun merdivenlerinden kuğu gibi süzülmek varsa doğru adrestesiniz. İster bir otelin balo salonunu düşleyin ister havuz başında eğlenceli bir düğün töreni.

Çanakkale’de düşündüğünüz düğünü yapabileceğiniz en şık otelleri sizin için araştırdık. Aradığınız düğün mekanını birkaç tık ötenize taşıdık, kahvenizi alıp düşlediğiniz mekanı kolayca seçebilirsiniz. Üstelik Düğün.com çiftlerine özel indirimlerle bu güzel otellerde düğün töreninizi ekonomik fiyatlarla yapabilirsiniz. Hayallerinizden ödün vermeyin diye Düğün.com yanınızda!