Çanakkale Otel Düğünleri

Aradığın ister son zamanların trendi havuz başı bir alan olsun, ister şık bir balo salonu... Tüm ihtiyaçlarına cevap verecek en güzel Çanakkale otellerini senin için listeledik. Hemen tıkla, mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Kalanora Resort Hotel

Gelibolu

Kalanora Resort Hotel

Gelibolu’nun nezih ve doğasıyla huzur dolu atmosferinde davetler tasarlamaya ne dersiniz? Heyecanlandınız değil mi? Üstelik dilediğiniz her şeyin gerçek olduğu bir atmosferde, Kalanora Resort...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

14
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Düğününüzü bir otelde yapmayı mı planlıyorsunuz? Düşlerinizde kabarık etekli bir gelinlik modeli ile şık bir balo salonunun merdivenlerinden kuğu gibi süzülmek varsa doğru adrestesiniz. İster bir otelin balo salonunu düşleyin ister havuz başında eğlenceli bir düğün töreni.

Çanakkale’de düşündüğünüz düğünü yapabileceğiniz en şık otelleri sizin için araştırdık. Aradığınız düğün mekanını birkaç tık ötenize taşıdık, kahvenizi alıp düşlediğiniz mekanı kolayca seçebilirsiniz. Üstelik Düğün.com çiftlerine özel indirimlerle bu güzel otellerde düğün töreninizi ekonomik fiyatlarla yapabilirsiniz. Hayallerinizden ödün vermeyin diye Düğün.com yanınızda!