Çanakkale Otel Düğünleri

Aradığın ister son zamanların trendi havuz başı bir alan olsun, ister şık bir balo salonu... Tüm ihtiyaçlarına cevap verecek en güzel Çanakkale otellerini senin için listeledik. Hemen tıkla, mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

9 Firma Listeleniyor

Ayvacık

Assos Hayat Ağacı Otel

Assos Hayat Ağacı Oteli,miz Athena Tapınağı,nı ve tarihi Hüdavendigar Köprüsü,nü Balkonunuzdan kahvenizi yudumlarken keyifle seyredebileceğiniz yeşillikler ve eşsiz doğanın içinde kuş sesleri ile...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200

Yemekli Kapasite

42

Ayvacık

Çetmihan Hotel

Herkes İstanbul Boğazının güzelliğini anlatır ama Çanakkale Boğazı da çok özel bir yerdir. Şehrimiz onunla çok daha güzeldir. Gelip muhakkak görmenizi isteriz. Gelince de orman içinde, deniz...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

50-100

Yemekli Kapasite

49

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Düğününüzü bir otelde yapmayı mı planlıyorsunuz? Düşlerinizde kabarık etekli bir gelinlik modeli ile şık bir balo salonunun merdivenlerinden kuğu gibi süzülmek varsa doğru adrestesiniz. İster bir otelin balo salonunu düşleyin ister havuz başında eğlenceli bir düğün töreni.

Çanakkale’de düşündüğünüz düğünü yapabileceğiniz en şık otelleri sizin için araştırdık. Aradığınız düğün mekanını birkaç tık ötenize taşıdık, kahvenizi alıp düşlediğiniz mekanı kolayca seçebilirsiniz. Üstelik Düğün.com çiftlerine özel indirimlerle bu güzel otellerde düğün töreninizi ekonomik fiyatlarla yapabilirsiniz. Hayallerinizden ödün vermeyin diye Düğün.com yanınızda!