May Kuaför

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Ekiple Tanışın

May Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

May Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

May Kuaför Sık Sorulan Sorular

May Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

May Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


May Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

May Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


May Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, May Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


May Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

May Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

May Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde muhteşem görünmenizde saçınız ve makyajınız önemli bir yer tutuyor. İyi yapılmış saç ve makyajla güzelliğinizi yansıtma ve kusurlarınızı saklama fırsatı bulursunuz. Sizi harika görüntüye kavuşturması için de işini iyi yapan, profesyonel bir ekiple çalışmanız şart. O zaman sizi sihirli dokunuşlarımızla hayallerinizdeki düğün saçı ve makyajına kavuşmanız için Çanakkale’de bulunan May Kuaför’e davet ediyoruz.

Kuaförün kadınlar için saç ve makyajında ötesinde bazen bir psikolog bazen de canları her sıkıldığında uğramak istedikleri içten bir dost olduğunu biliyoruz. Bu nedenle size düğün telaşınız içinde sıcak ekibimizle rahat hissedeceğiniz keyifli dakikalar eşliğinde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. May Bayan Kuaförü’nde modern tasarımlı geniş kuaför salonumuz sayesinde düğün klibi gibi çekimler için de uygun alanımız bulunuyor. Dilerseniz düğün gününüzden önce de bir fincan kahvemizi içmeye gelebilir ve provalarınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Saç ve makyajınıza başlamadan önce isteklerinizi dikkatle dinliyoruz ve sizi tam olarak hayalinizdeki görüntüye ulaştırmak için çalışıyoruz. Öncelikle saç modelinizi belirliyoruz. Saçlarınızın hazırlık aşamasında saçlarınıza hiçbir şekilde yıpratmayan, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Düğün gününde saçlarını uzun kullanmak isteyen gelinler için mikro kaynak uygulaması da yapabiliyoruz. Saç modelinizi belirlerken gelinliğinizden, düğün mekanınıza kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz ve size en uygun saç modelini uyguluyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra profesyonel makyaj ekibimiz de öncelikle sizin istek ve zevklerinizi öğrendikten sonra makyajınızı yapmaya başlıyor. Sadelikten yana gelinlerimiz için doğal görünümlü bir makyaj tercih ederken, ihtişamlı görüntüden hoşlanan gelinlerimiz için de daha iddialı modelleri tercih ediyoruz.

Düğününüzde sizi kusursuz bir görüntüye ulaştıracak saç ve makyaj hizmetlerimizin yanında manikür,pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz. Siz de birçok mutlu gelin gibi hayallerinizdeki gelin görüntüsüne kavuşmak isterseniz diğer Çanakkale bayan kuaförleri arasından bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.