May Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Yeliz Kuaför
15

Biga

Yeliz Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Ayvacık

Elif Kuaför

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Gülşah Kuaför
15

Ayvacık

Gülşah Kuaför

Hakkında

Düğün gününüzde muhteşem görünmenizde saçınız ve makyajınız önemli bir yer tutuyor. İyi yapılmış saç ve makyajla güzelliğinizi yansıtma ve kusurlarınızı saklama fırsatı bulursunuz. Sizi harika görüntüye kavuşturması için de işini iyi yapan, profesyonel bir ekiple çalışmanız şart. O zaman sizi sihirli dokunuşlarımızla hayallerinizdeki düğün saçı ve makyajına kavuşmanız için Çanakkale’de bulunan May Kuaför’e davet ediyoruz.

Kuaförün kadınlar için saç ve makyajında ötesinde bazen bir psikolog bazen de canları her sıkıldığında uğramak istedikleri içten bir dost olduğunu biliyoruz. Bu nedenle size düğün telaşınız içinde sıcak ekibimizle rahat hissedeceğiniz keyifli dakikalar eşliğinde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. May Bayan Kuaförü’nde modern tasarımlı geniş kuaför salonumuz sayesinde düğün klibi gibi çekimler için de uygun alanımız bulunuyor. Dilerseniz düğün gününüzden önce de bir fincan kahvemizi içmeye gelebilir ve provalarınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Saç ve makyajınıza başlamadan önce isteklerinizi dikkatle dinliyoruz ve sizi tam olarak hayalinizdeki görüntüye ulaştırmak için çalışıyoruz. Öncelikle saç modelinizi belirliyoruz. Saçlarınızın hazırlık aşamasında saçlarınıza hiçbir şekilde yıpratmayan, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Düğün gününde saçlarını uzun kullanmak isteyen gelinler için mikro kaynak uygulaması da yapabiliyoruz. Saç modelinizi belirlerken gelinliğinizden, düğün mekanınıza kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz ve size en uygun saç modelini uyguluyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra profesyonel makyaj ekibimiz de öncelikle sizin istek ve zevklerinizi öğrendikten sonra makyajınızı yapmaya başlıyor. Sadelikten yana gelinlerimiz için doğal görünümlü bir makyaj tercih ederken, ihtişamlı görüntüden hoşlanan gelinlerimiz için de daha iddialı modelleri tercih ediyoruz.

Düğününüzde sizi kusursuz bir görüntüye ulaştıracak saç ve makyaj hizmetlerimizin yanında manikür,pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz. Siz de birçok mutlu gelin gibi hayallerinizdeki gelin görüntüsüne kavuşmak isterseniz diğer Çanakkale bayan kuaförleri arasından bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

Gazi Şahin

  • Adres: Boğazkent Kipa AVM Merkez/ÇanakkaleYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!