Yeliz Kuaför

E-posta Gönder

 • Biga, Çanakkale.

Ekiple Tanışın

Yeliz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Yeliz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Yeliz Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yeliz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yeliz Kuaför Hakkında

Profesyonel saç tasarımı ve makyaj hizmetlerimizde Çanakkale’nin en iddialı salonlarından biri olarak karşınıza çıkıyoruz. Yüksek hizmet kalitesi ile faaliyet gösteren Yeliz Kuaför Biga’daki adresiyle Çanakkale’nin her noktasından gelin adaylarının ilk tercihi oluyor.

Peki, salonumuzda size hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelik ile sizi hayatınızın en özel gününde asla hayal kırıklığına uğratmayacağımızı söyleyerek söze başlamak istiyoruz. Birçok gelin adayı o gece görünmek istediğinden çok daha farklı bir görünüme sahip olup hüsrana uğrayabiliyorlar. Asla riske atılmaması gereken böylesi özel bir gün için sizi hüsrana uğratmayarak tam olarak olmak istediğinizin görünüme kavuşturuyoruz. Bu konuda içinizi rahatlatmak istiyoruz.

Saç ve makyajınızda hiçbir zaman modası geçmeyecek, her dönemin trendi modelleri kullanmayı tercih ediyoruz. Böylece ileride düğün fotoğraflarınıza dönüp baktığınızda pişmanlık yaşamanızı istemiyoruz.

Saç modelinize karar vermeden önce gelinliğinizin modeli ve düğün mekânınızın teması gibi bilgileri sizden alıyoruz. Genel organizasyon konseptiniz ile uyum içerisinde görüneceğiniz modellerimizi beğeninize sunarak nihai bir karara varıyoruz. Makyajınızda ise yine abartıya kaçmadan doğal güzelliğinizi vurgulayacak renk tonları ve uygulama tekniklerine başvuruyoruz. Makyajınızı uygularken cildinize zarar vermeyecek birinci kalite kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. Makyajınızın gecenin sonunda da uygulandığı ilk ândaki hali ile kalabilmesi için kalıcılık arttırıcı ürünlerden destek alıyoruz.

Dileyen gelin adaylarımız düğün günlerinin öncesinde salonumuzda yoğun bir bakım yaptırarak düğünlerine daha sağlıklı saçlar ile hazırlanabilirler.

Sizi istediğiniz o kusursuz görünüme kavuşturmak için en iyi hizmet kalitemizle sizi düğününüze hazırlıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını yaşamak ve gecenin sonunda “İyi ki!” demek isteyen gelin adaylarımızı salonumuza davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve randevu almak isterseniz sayfa üzerindeki Yeliz Kuaför iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.