Çamlıkpark
10 Yorum
Merkez

Orman içindeButik düğüne uygunModern ve sadeKır düğünü ışıklarıGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otopark

100 - 450 Kişi
250 TL'den az
İncele
Lydia Park
5,0
(16 Yorum)
8. yıl
Merkez
9 saatte cevap verir

Deniz kenarındaSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJJimmy-jib

10 - 1500 Kişi
250
200 TL
İncele

Diğer Firmalar

Merkez 500. Yıl Parkı Kır Düğünü

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Manzara Kebap

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Dabakoğlu Tesisleri

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Merkez Sarmaşık Restaurant

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Royal Elite Garden

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Merkez Aqua Hall

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Merkez A La Carte Restaurant

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Gelibolu Ünalan Düğün Davet Ve Organizasyon

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Biga Nar Çiçeğim Kır Düğün Bahçesi

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Sera Park & Cafe

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Çamlıca Kır Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Elmalı Bahçe

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Merkez Pia Di Mare

100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Merkez Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü

200 - 4500 Kişi
250 - 500 TL

Gelibolu Denizkuşu Kır Düğünü

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Gelibolu Palmiye Kır Düğün Bahçesi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çanakkale Kır Düğünü Mekanları

Her yıl pek çok çift, Çanakkale’de kır düğünleri ile dünyaevine giriyor! Çanakkale şehri düğün mekanları konusunda oldukça çeşitli alternatiflere sahiptir. Güzel dekore edilmiş alanları, geniş hizmet yelpazesi ve dört mevsim uygunluğu ile düğün mekanları Çanakkale’de sıklıkla tercih ediliyor. Çanakkale ilinde pek çok bütçe dostu kır düğünü yeri de bulunabilmektedir!

Çanakkale’de hizmet sunan kır düğünü mekanlarının ücretleri ve kapasiteleri çok çeşitlidir. Bütçe dostu düğün mekanları, her çifte uygun paketler hazırlamaktadırlar. Küçük gruplar ile yapacağınız butik düğünlerden, büyük davetlere kadar her türlü organizasyonu Çanakkale şehrinde yapabilirsiniz. Güzel fotoğraflar çekilmenizi sağlayacak çeşitli manzaralar da ayrıca düğün mekanlarında mevcuttur.

Çanakkale Kır Düğün Mekanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çanakkale’de düğün yeriniz aracılığı ile anlaştığınız profesyonel fotoğrafçılar ile düğünden güzel anılarınızı biriktirebilirsiniz. Pek çok kır düğünü alanının kendi fotoğrafçısı da vardır! Ayrıca dış çekim de isterseniz hava koşullarına da dikkat ederek kır düğün mekanlarına yakın panoramik şehir silüeti ve Çanakkale Boğazı alanlarda eşiniz ile dış çekim yapabilirsiniz.

Vale hizmetine ulaşma şansınız pek çok mekanda mevcuttur. Özel araçları ile gelmiş yakınlarınızın rahat edebilmesi için yeterli kapasitede ve güvenli bir otoparka sahip düğün mekanlarından seçebilirsiniz. Bu fiziksel koşulları Çanakkale’deki firmalar ile anlaşmadan önce iyice incelemelisiniz.

Çanakkale’de Kır Düğünü Mekanları Fiyatları Nasıl?

Çanakkale kentindeki kır düğünü mekanları her bütçeye uygun olabilecek bir fiyat yelpazesinde bulunuyor. Çanakkale’de hizmet sunan kır düğün mekanları genellikle salon kiralama olarak değil, kişi bazında fiyat veriyorlar. Size verilen kişi başı ücreti, davetli sayısı ile çarparak total ücrete ulaşabilirsiniz. Bu net ücrete ayrıca sizin talep ettiğiniz ekstra hizmetler de eklenebilir.

Düğününüzün tarihinin düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyebileceğini de ekleyelim. Kır düğünü mekanları hafta içi çiftlere genellikle çok daha uygun seçenekler sunmaktadır. Yaz düğünleri dışında, sonbahar ve kış mevsimlerinde yapılacak düğünler de oldukça bütçe dostu seçenekler sağlayabilmektedir. Sizin bütçenize uygun ve sizi mutlu edecek en ideal mekanları Çanakkale’de bulmak mümkündür.

Çanakkale’deki Kır Düğünü Mekanları Hizmetleri

Çanakkale kır düğünü mekanlarının en büyük avantajlarından biri geniş hizmet yelpazesiyle bütçe dostu bir sistemi olmasıdır. Profesyonel organizasyon sorumluları da size her adımda destek olacaktır. Düğün mekanı ile anlaşıp paketi satın aldığınızda faydalanabileceğiniz çeşitli hizmetlerin bazılarına ise gelin göz atalım:

Gece boyu eğlence devam etsin diye akustik ses sistemleri kır düğün mekanlarının hizmetlerine dahildir. Ayrıca düğün alanında slayt şovu ile en güzel fotoğraflarınızı misafirlerinize göstermek isterseniz projeksiyon imkanı da sahne ve ses ile beraber sunulmaktadır. Çanakkale’deki kır düğünü mekanlarının eğlenceli hizmetleri sayesinde unutulmaz bir gecede sonsuza kadar evet diyebilirsiniz.

Düğün pastası seremonisi için özel bir alan, yer volkanı ve konfetilerle kutlama imkanı mevcuttur. Nikah seremonisi ve kına töreni için de alan isterseniz, Çanakkale düğün mekanları bunu da sağlayabilirler. Müziğe ve eğlenceye devam edebileceğiniz after party alanları hizmete hazırdır. Ayrıca pek çok düğün mekanı bekarlığa veda partisi kutlamaları için de alan sunabilmektedirler.

Çanakkale Kır Düğünü Yerlerinin Sunduğu Çeşitli Avantajlar

Çanakkale kentindeki kır düğünü yerlerinin çeşitli artılarının arasında özel hazırlık odanıza yemek servisi alabiliyor olmanız da vardır. Ayrıca mekanın anlaşmalı olduğu kuaför ve makyaj ekibi ile de hazırlık odasında son rötuşlarınızı yapabileceksiniz. Kır düğünü mekanlarında tüm bu hizmetler size profesyoneller tarafından sunulurken siz eşiniz ve sevdikleriniz ile rahat edeceksiniz!

Tüm bu hizmetler size sunulurken profesyonel organizasyon sorumlusu ve ekibi de her daim alanda olacak. En güzel geceniz boyunca sizin ve misafirlerinizin her türlü ricasında yardıma koyulacak bu organizasyon ekibinin hizmeti, mekanların artıları arasındadır. Yemekli düğünlerinizin düzenlenmesinden tutun, özel gereksinimli misafirlerinizin alana girişi için yardımcı olmaya kadar her konuda profesyonel desteğe hazırlardır.

Davetli sayınızı, düğün tarihinizi ve istediğiniz konumu bulunduğunuz sayfadaki arama filtrelerinden seçerek istediğiniz kriterlere uygun kır düğünü mekanlarını Çanakkale’de hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun düğün mekanları bulunmakta. Bütçenize uygun bir düğün organize etmek için doğru yerdesiniz. Hemen şimdi ulaşarak avantajlı tekliflerden ve özel indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

  • Çanakkale Kır Düğünü Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 600 400 TL 240.000 TL
    Gelibolu 550 200 TL 110.000 TL
    Biga 350 150 TL 52.500 TL