Yakınlardaki diğer seçenekler:

%33 indirim
Salon Süleyman Ada
82
1

Modern ve zarif tarzımızla birlikte, uzun yıllardır siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Fashion Kuaför Adana ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyen ve ayrıcalıklı hizmet...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
5.000-7.500 TL
%17 indirim
Özge Özkan Make Up Artist
239
2
Özge Özkan Make Up Artist

10 yorum

Seyhan

 • 4. yıl
 • Düğün mekanınıza karar verdiniz, gelinliğiniz tam istediğiniz gibi oldu. Artık o büyük gün için tek ihtiyacınız yüzünüzdeki gülümsemeyi en güzel şekilde ortaya çıkaracak gelin saçı ve makyajı!...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  3.000-5.000 TL
  Selin Beauty Center Adana
  7

  Selin Beauty Center Adana adresimizde siz değerli gelinlerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Hayatınızın yepyeni ve sevinçli bir dönemine adım atarken size eşlik etmek için 1. yaşını kutlayan...

  Hizmet İçeriği
  Saç ve Makyaj
  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Adnan Menderes Kuaförleri ve Hizmetleri

  Düğün gününde kusursuz saç ve makyajıyla göz kamaştırmak isteyen gelin adayları Adnan Menderes kuaförlerini severek tercih ediyor. Adana Adnan Menderes kuaförleri uzman ekiplerle birlikte çalışarak gelinlere profesyonel hizmetler sunuyor. Trendleri yakından takip eden kuaförler, gelinlerin tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için çabalıyor. Sezon değiştikçe gelin başı katalogları da mutlaka yenileniyor.

  Adnan Menderes’teki kuaförler birbirinden farklı bölgelerde konumlanabiliyor. İlçedeki kuaför salonları yoğun olarak; Çınarlı, Güzelyalı ve Ziyapaşa’da yer alıyor. Ziyapaşa’daki salonlar avantajlı olanaklarıyla gelinlerin beğenisini kazanıyor. Bu bölgedeki kuaförler; düğün mekanında, evde veya şehir dışında çeşitli hizmetler sunabiliyor. Düğün günü 15 kişilik bir gruba dahi rahatlıkla hizmet verebilen bu salonlarda ücretsiz prova imkanı da bulunuyor.

  Adnan Menderes Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

  Düğünde kullanacağı saç modelini ve makyaj stilini emin ellere teslim etmek isteyen gelinler, seçimini Adnan Menderes kadın kuaförlerinden yana yapıyor. İlçedeki kuaförlerin büyük bir kısmı, gelin adaylarından oldukça makul rakamlar talep ediyor. Ziyapaşa Mahallesi’ndeki kuaförler, gelin başı ve makyaj hizmetlerini şehir ortalamasının altında fiyatlara sunuyor. Ek hizmetler, ücretlerde farklılık yaratabiliyor.

  Adnan Menderes kuaför fiyatları salonların hizmet içeriklerine göre değişebiliyor. Birçok hizmeti paket içeriğine dahil eden kuaförler, avantajlı fiyatlarıyla karşımıza çıkıyor. Hizmetlerin nerede sunulduğu, güzellik salonunun konumu, kuaförlerin popülerliği, saç ve makyajda kullanılan ürünler gibi pek çok unsur fiyatlarda değişime sebebiyet verebiliyor. Fiyatlar farklı olsa da ilçedeki kuaförlerin tamamı hünerleriyle gelin adaylarının beğenisini kazanıyor.

  Adnan Menderes’te Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Beklentilerinizi karşılayacak birçok kuaför Adnan Menderes’te bulunuyor. İlçedeki kuaförler arasında seçim yaparken, göz önünde bulundurmanız gereken bazı unsurlar oluyor. Hazırlık sürecinizi keyifle geçirmek istiyorsanız, saç ve makyaj hizmeti alacağınız kişileri iyi seçmeniz gerekiyor. Bu noktada kuaför ve makyözlerin daha önce yapmış olduğu uygulamaları görmeniz, siz değerli gelin adaylarının lehine oluyor.

  Adnan Menderes gelin başınızı yaptırabileceğiniz deneyimli kuaförlerin olduğu ilçeler arasında yer alıyor. Kuaför salonlarında çalışan kişi sayısı değişkenlik gösterebiliyor. Eğer dostlarınız ve aile üyeleriniz de sizin yanınızda olacaksa, personel sayısı fazla olan salonları seçmeniz gerekiyor. Yalnızca siz değerli gelinlerin değil, sevdiklerinizin de kuaför salonundan memnuniyetle ayrılması icap ediyor.

  Adnan Menderes Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

  Adnan Menderes Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  Adnan Menderes gelin saçı fiyatları ilçe genelinde yüksek olmuyor. Ziyapaşa Bulvarı’ndaki kuaförler, gelin saçınızı ortalamanın altında rakamlara yapıyor. Saçınızın yoğunluğu ve boyuna göre fiyatlarda oynamalar olabiliyor. Duvak kullanımı ve aksesuar temini gibi talepleriniz de pek tabii ki ödeyeceğiniz tutara yansıyor. Çıtçıt, peruk, postiş ve mikro kaynaklar gelin saçı maliyetinizi yükseltiyor.

  Adnan Menderes gelin saçı ve makyajınızı cüzi fiyatlara yaptırabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Yapımı saatlerce süren zorlu gelin başı modellerinin fiyatları, diğer modellere kıyasla bir tık daha yüksek olabiliyor. Erken randevu olanağı, birbirinden farklı ödeme yöntemleri, kampanya fırsatları ve indirimler sayesinde bu bölgedeki kuaförler gelin adayları tarafından bir hayli talep görüyor.

  Adnan Menderes Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

  Adnan Menderes gelin makyajı fiyatlarını hizmet alacağınız makyöz belirliyor. Makyaj sektöründe senelerdir hizmet veren ve tanınan uzmanların talep ettikleri ücretler ilçe ortalamasının üzerinde kalabiliyor. Adnan Menderes’teki salonların büyük bir kısmı hem natürel hem de porselen gelin makyajlarını bütçe dostu fiyatlara yapabiliyor. Gelin makyajınız için ek hizmetlerden faydalanmak isterseniz, ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor.

  Gelin makyajınızda kullanılan ürünlerin miktarına bağlı olarak, ödeyeceğiniz tutar da değişkenlik gösterebiliyor. Makyajınızın süresi ve zorluğuna göre ücretlerde ufak tefek farklılıklar gözlemlenebiliyor. Işıltılı, simli, taşlı, iddialı ve çarpıcı makyajlar doğal görünümlere kıyasla daha uğraştırıcı oluyor. Ziyapaşa Mahallesi’nde hizmet veren makyözler, standart bir gelin makyajını makul fiyatlara yapabiliyor.

  Adnan Menderes Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

  Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

  Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları