Gelinliğinizi Eşsiz Kılın!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:28 dakika

29.06.2020

Hiçbir yerde bulamayacağınız, hiç kimsede göremeyeceğiniz bir gelinliğe sahip olmak ister misiniz?

Dergilerde, internet sitelerinde baktığınız, her detayıyla büyüleyici, ışık saçan gelinlerden biri gibi görünmek istediğinizi biliyoruz. Size güzel bir haberimiz var; bir servet harcamadan da ışıldayan bir gelin olabilirsiniz. Nasıl mı?

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın

Baş başa kaldığımız sohbet anlarımızda; modern hayatın koşuşturmacasından, kendimize vakit ayıramadığımızdan, eskisi gibi hobilerimizle ilgilenemediğimizden, işlerin bizi nasıl da yorduğundan hayıflanır dururuz. İşte sizi eski yaratıcı günlerinize döndürecek harika bir fırsat!

gelinliğinizi eşsiz kılın!

Gezip Eğlenme Zamanı!

Hemen önümüzdeki haftalarda bir pazarımızı bu işe adıyoruz ve alışveriş çantalarımızı kapıp tuhafiyecinin yolunu tutuyoruz. Ama ben ne alacağımı bilmiyorum demeyin, biz de bilmiyoruz. Sadece gidin ve hoşunuza giden her şeyi çok da sorgulamadan alın. Güzel bir kuşak, renk renk kurdeleler, boncuklar, tüy, tül hatta büyük işli taşlar. Neyi ne şekilde kullanabileceğinizi eve döndüğünüzde yine size duygularınız söyleyecek.

Yeteneklerinizi Konuşturun

Gelinliğinizin kenarındaki satenin aynı kumaşından bir parça gülü sırt dekoltenizin bitimine ekleyebilirsiniz. Eteklerinizin arasına renkli büyük çiçekler yerleştirebilir veya straplez gelinliğinize çok şık dantelli kollar dikebilirsiniz. Çok sade bir gelinliğiniz varsa, gelinliğinizin yakasına ve kuyruğuna yapacağınız eklemelerle tahminlerinizin çok ötesinde bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Veya kuyruğa yapacağınız bir işlemeyle büyük bir orjinallik yakalayabilirsiniz.

gelinliğinizi eşsiz kılın!

Balkabağından Sindirella'ya

Belki hayal bile etmediniz ama beyaz ve şık bir mini abiyeyi bile, kuyruk ve tül ekleyerek göz kamaştırıcı bir gelinliğe dönüştürebilirsiniz. Beyaz gece elbisenizi alıp terzinizin yolunu tutabilir ve onu nasıl da harika bir gelinliğe dönüştürebileceğiniz hakkında konuşabilirsiniz. Böylece hem fazla para harcamayacak hem de bir eşi benzeri daha olmayan bir gelinliğe sahip olacaksınız.

Yaratıcılığınızı Bizlerle Paylaşın

İçinizdeki yaratıcılığı serbest bırakıp eğlenerek geçirdiğiniz saatler bir yana; misafirlerinizin gelinliğinizi nereden aldığınızı sorduğu anda verdiğiniz cevabın mutluluğu bambaşka olacak. Bu cesareti gösterecek sanatçı Düğün.com gelinlerinden biriyseniz, lütfen gelinliğinizin resmini bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizin yolunuzdan gitmek isteyen Düğün.com gelinlerine ilham vereceğinize eminiz.

Düğün aksesuarları hakkında daha fazla bilgi almak içi tıklayın.

Düğün aksesuarları galerisini gezmek için tıklayın.

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

mehveş karakaya

Düğün Tarihi: 17.10.2014


tavsiyelere açok olun. arkadaşlarınızın fikirkleri cidden çok iyi olabiliyor. çünkü onlar sizin nasıl en güzel duracağınızı bilen kişiler