En İddialı Volanlı Gelinlik Modelleri

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

2:32 dakika

31.03.2023

Kimi zaman kamufle etmek, kimi zaman öne çıkarmak, kimi zaman sadece gelinliğe hareket katmak için kullanılan volan, farklı vücut tipindeki ve tarzdaki gelinlere çok yakışıyor. Birbirinden iddialı volanlı gelinlik modellerini senin için derledik. Hemen incele, beğendiğin tasarımlar için firmalarla hızlıca iletişime geç!

 kolları volanlı gelinlik modelleri

İddia ve Masumiyet Bir Arada: Straplez Volanlı Gelinlik Modelleri

Volanı her tarz gelinliğe çok yakıştırsak da, straplez model gelinlikte ayrı bir güzel duruyor. Omuzları ön plana çıkaran straplez gelinliğin eteğinde kullanılan volan, üst kısımdaki sadelikle birleşince ortaya çok dengeli bir görünüm çıkıyor.

Vakko Wedding tasarımlı bu gelinlikte de, dantelli kumaştan eklenen volanlar romantik bir hava yaratmış. Sen de böyle bir görünüme bürünmek istersen, firmayla iletişime geçmeyi unutma!

volanlı gelinlik

Vakko Wedding

Vakko Wedding

Firmayı İncele

Omuzlarına Hareket Kat: Kolları Volanlı Gelinlik

Omuzların çok geniş değilse ve ön plana çıkarmak istersen, omuzları vatkalı veya aynı Maxxen Angel Wedding Dress’in bu tasarımı gibi, omzu volanlı gelinlik modelleri sana yakışabilir. Bu modeli beğendiysen firmadan bilgi ve randevu alabilirsin.

volanlı gelinlik

Odak Noktasını Değiştir: Göğsü Volanlı Gelinlik Modelleri

Volanın kamufle eden veya kullanıldığı bölgeye dikkat çekmeyi sağlayan özelliklerinden bahsettik. İşte sana tam da böyle bir öneriyle geldik. Küçük göğüslere sahipsen ve büyük göstermek istersen, gelinliğinin göğsüne bir volan ekletebilir veya gelinlik firmalarından göğsü volanlı bir tasarım seçebilirsin.

Düz kesim etekle volanın kombinlendiği bu Studio Bride tasarımı gelinliği beğendiysen, firmanın fikirlerine güvenebilir,randevu alabilirsin.

volanlı gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Omuzlarına Dikkat Çek: Tek Omuz Volanlı Gelinlik Modelleri

Omuzlarını ön plana çıkarıp bu bölgeye dikkat çekmek isteyen gelinlere, tek omuz volanlı gelinlik modelleri öneriyoruz. Gelinliğin omuz dekoltesi ile tek omuz askısında kullanılan volan birleşince ortaya gösterişli bir görüntü çıkıyor.

Ayrıca, gelinliğin balık modeliyse ve basenlerin genişse, istersen gelinliğinin eteğine de volan ekletebilir, kıvrımlı görüntüyü biraz daha yumuşatabilirsin. Böyle bir model için Nisse Moda’ya bakabilir, bilgi ve randevu alabilirsin.

volanlı gelinlik modelleri

Nisse Moda

Nisse Moda

Firmayı İncele

Asimetrideki Güzellik: Asimetrik Etekli Volanlı Gelinlik Modelleri

Dümdüz bir gelinliği bile bir anda farklılaştıran volan detayının bu Kırçiçeği Gelinlik tasarımlı modelde kullanılışını biz çok beğendik! Etekte hakim olan ve omuzdaki detayla birleşen volan, modele asimetrik bir görünüm vererek hareket katmış. Sen de bu gelinliği beğendiysen firmayla iletişime geçmeyi unutma!

volanlı gelinlik

Gösterişli Tarzı Volanlı Kol Gelinlik İle Tamamla

Gösterişli bir gelinlik giymek isteyen gelin adaylarına kolları volanlı gelinlik öneriyoruz. Parlak taşlı ve süslemeli bir gelinliğe eklenmiş volan detayları ile düğün boyunca bütün gözler senin üstünde olacak. Böyle bir gelinlik için, Yase Gelinlik’in modellerini inceleyip bilgi alabilir, randevunu oluşturabilirsin.

volanlı kol gelinlik

Yase Gelinlik

Yase Gelinlik

Firmayı İncele

Farklılaştır ve Şıklaştır: Tüylü Volanlı Gelinlik Modelleri

Gelinliğine hareket ve farklılık katarken aynı zamanda şıklaştırmak istersen, volanlı kol gelinlik bakarken tüy ve boncuk eklenmiş modellere de göz atmayı unutma. Böyle bir modeli nerede bulurum dersen, Saraylı Moda’nın tasarımlarına bir göz atabilir, bilgi ve randevu alabilirsin.

volanlı gelinlik

Saraylı Moda

Saraylı Moda

Firmayı İncele

Geniş Omuzlarınla Ön Plana Çık: Omuz Detaylı Volanlı Gelinlik Modelleri

Düğününde omuzlarını geniş göstermek istersen, volanlı omuz detaylı gelinlik modelleri senin için uygun olabilir. Dikkat çekmek istediğin başka bölgelere de volan ekletebilir, gelinliğini gösterişli hale getirebilirsin. Bu model hoşuna gittiyse, Şebnem Sönmez’in tasarımlarını inceleyebilirsin.

volanlı gelinlik


Volanlı gelinlik hakkında biraz konuştuk, birbirinden gösterişli volanlı gelinlik seçeneklerini bulabileceğin firmaları senin için listeledik. Tabii ki bunun daha fazlası var. İstediğin tarzda ve bütçede gelinlik modellerine, sayfayı kendine göre filtreleyerek ulaşabilirsin! İlgini çeken firmalarla iletişime geçip randevu alabileceğini de unutma!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum