Sadeliğiyle Büyülüyor: Aslı Enver Gelinlik Modeli ve Benzer Tasarımlar

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

3:24 dakika

04.02.2024

Ünlü oyuncu Aslı Enver ve iş insanı Berkin Gökbudak, geçtiğimiz aylarda beraberliklerini evlilikle taçlandırdılar. Aslı Enver’in zarif gelinliği, sade bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından çok araştırıldı ve beğenildi. Biz de Aslı Enver’in stilinden ilham almak isteyenler için gelinliğin detaylarını ve benzer tasarımları derledik!

aslı enver gelinlik

Aslı Enver Gelinlik Modeli

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak, evlerinde yaptıkları aile arasında bir nikah töreniyle evlendiler. Ünlü oyuncu Aslı Enver, kare yaka ve sade bir gelinlik tercih etti. Gelinlik, düz eteğindeki drape detayıyla hareket kazanmıştı. Ünlü oyuncu bu zarif görünümü doğal bıraktığı saçlarına taktığı çiçekli bir aksesuarla ve bembeyaz çiçeklerden yapılmış bir buketle tamamladı.

aslı enver gelinlik

Aslı Enver Gelinliğine Benzer Modeller

Ünlü oyuncunun gelinliği, düğününde sade bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından çok merak edildi ve araştırıldı. Biz de gösterişten uzak nikah törenine çok yakıştırılan Aslı Enver’in gelinliğinin benzer modellerini bulup senin için derledik!

Madame Amour

Sade gelinliklerde çiçek detaylarına bayılıyoruz! Senin de aklındaki gelinlik tarzı romantikse, Madame Amour’un bu modeline göz atmalısın. Gelinliğin gövdesinde kullanılan çiçek süslemeleri, sade görünümde romantik bir hava yaratmış. Kır düğünleri için de güzel bir fikir olabilir!

aslı enver gelinliği

Madame Amour

Madame Amour

Firmayı İncele

Kaudupul Bridal

Düğününde sade ve aynı zamanda iddialı görünmek istersen, Kaupudul Bridal’ın bu modelini mutlaka incele! Düz kesim etek ve ip askılar Aslı Enver’in sade görünümünü yakalarken, gövdesinde kullanılan transparan dantel detaylar gelinliği iddialı ve seksi hale getirmiş.

aslı enver gelinliği

Nurcan Ege Wedding Dress

Aslı Enver’in dümdüz eteğindeki kumaştan detay, sade gelinliğine hareket katmıştı. Nurcan Ege Wedding Dress tasarımlı bu gelinlikte ise düz gelinliğe eklenen tüller gelinliği daha uçuş uçuş ve romantik hale getirmiş. Eğer sen de böyle bir gelinlik düşünürsen, firmayla iletişime geçip randevu alabilirsin.

aslı enver gelinliği

Pınar Bent

Düz modeli özgün detaylarla farklılaştırmak isteyen gelinler, Pınar Bent'in bu tasarımını tercih edebilir. Eteği düz olan bu modelde sırt dekoltesi, V kesim detay ve gümüş rengi iplerle sıra dışı hale getirilmiş. Böylece ortaya hem sade hem de yaratıcı bir görünüm çıkmış.

aslı enver gelinlik

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Şebnem Sönmez

Kalp yaka ve kare yaka, göğüs dekoltesine dikkat çekmeyi sağlayan öğelerden, tıpkı Aslı Enver’in gelinliğindeki gibi… Eğer sen de göğüs kısmını gösterişli gösteren bir gelinlik giymek istersen, Şebnem Sönmez’ın bu gelinlik modeli hoşuna gidecek! Balık kesim ile ve kalp yaka birleşince görünüm çok güzel tamamlanmış. Aynı zamanda gövdesindeki ve eteğindeki süslemeleri sayesinde gelinlik romantik de gözüküyor!

aslı enver gelinlik

Elif Platin Haute Couture

Aslı Enver'in sade gelinliğinde de olduğu gibi, kullanılan minimal detaylar gelinliği farklılaştırmaya yetiyor. Sen de sade gelinliğinle farklı bir görünüm yakalamak istersen, Elif Platin Haute Couture tasarımlı bu modele mutlaka göz atmalısın! Gelinliğin gövdesindeki küçük süslemeler ve belindeki ince kemer, dümdüz eteğe çok yakışmış. Ayrıca straplez yakada kullanılan gizli dekolte de iddialı bir görünüm yakalanabilecek türden!

aslı enver gelinlik

Nurşen Demirci Haute Couture

Nurşen Demirci Haute Couture tasarımı bu gelinlik ile aradığın sade görünüme Helenistik bir hava ekleyebilirsin! Yakasının drapeli dikimi ve kemer kısmındaki süslemeleri ile çok şık duran bu gelinliği minimal aksesuarlarla tamamlayabilir, kır düğünlerinde tercih edebilirsin.

aslı enver gelinlik

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

Düğününde omuzlarını ön plana çıkarmak ister misin? Sana bir önerimiz var! Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye tasarımı olan bu model ile omuzlarına dikkat çekebilir, düğününde iddiali bir görünüm yakalayabilirsin. Bu görünümü daha da şıklaştırmak istersen, büyük aksesuarlar kullanabilirsin.

aslı enver gelinlik

Layla Moda

Modern görünümlü gelinliklere bayılıyoruz! Sen de modern görüntüyü kendi tarzınla birleştirmek istersen, Layla Moda tasarımlı bu modele bakmalısın. Bacaktaki yırtmaç detayına biz bayıldık! Sen de beğendiysen firmayla mutlaka iletişime geç!

aslı enver gelinlik

Layla Moda

Layla Moda

Firmayı İncele

Studio Bride

Taş süslemeli gelinlikleri sever misin? Sade gelinliğine parlak taşlar ekletip, görünümünü daha şık ve iddialı hale getirebilirsin. Ya da Studio Bride tasarımlı bu gelinliğe bakabilirsin. İllüzyon yakasına ve sırt dekoltesine inciler işlenmiş bu modelde, aksesuar kullanmadan bile sade şıklığı yakalamak mümkün! Sen de böyle bir gelinlik giymeyi düşünürsen firmayı mutlaka inceleyip bilgi al!

aslı enver gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Aslı Enver’in gelinliği hakkında konuştuk, benzer tasarımları senin için sıraladık. Seçenekler tabii bunlarla sınırlı değil. Farklı bütçelere ve tarzlara hitap eden gelinlik modellerini kendine göre filtreleyebilir, ilgini çeken firmalardan bilgi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

En İddialı Volanlı Gelinlik Modelleri

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Romantik ve Göz Alıcı: İpek Yazıcı Gelinlikleri ve Benzer Modeller

Özgün ve Zarif: Beren Saat Gelinliği ve Benzer Tasarımlar

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap