Akıllardan Silinmiyor: Hailey Bieber Gelinliği ve Benzer Tasarımlar

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

2:07 dakika

30.03.2023

Model Hailey Baldwin ve şarkıcı Justin Bieber, uzun süren beraberliklerinin ardından ABD’nin Güney Carolina eyaletinde zarif bir törenle evlendi. Hailey Bieber gelinliği sosyal medyaya düşer düşmez çok beğenildi ve araştırıldı. Biz de Hailey’nin tarzından esinlenmek isteyen gelin adayları için gelinliğe dair detayları ve benzer modelleri derledik!

hailey bieber gelinlik

Hailey Bieber Gelinlik Modeli

Ünlü model Hailey Baldwin ve Justin Bieber, 30 Eylül 2019’da ABD'nin Güney Carolina eyaletine bağlı Bluffton ilçesinde uzun süreli beraberliklerini düğünle taçlandırdılar. Günlük hayatta sade ve zarif bir tarzı olan Hailey Bieber, düğününde romantik ve aynı zamanda iddialı bir gelinlik tercih etti. Balık model, düşük omuzlu, transparan bir gelinlik giyen Hailey Bieber, gelinliğinde baskın olan dantelle de romantik bir görünüm yakaladı.

hailey bieber gelinlik

Ayrıca 3,5 metre uzunluğundaki duvağına işlenmiş “Ölüm bizi ayırana dek” anlamına gelen “Till death do us part” yazısı da birçok geline ilham oldu. Hailey Bieber için hazırlanmış bu gelinlik, Off-White markasının ünlü tasarımcısı Virgil Abloh’a ait.

hailey bieber gelinlik

Hailey Bieber Gelinliğine Benzer Modeller

Hailey Bieber’ın göz alıcı gelinliğinden bahsettik. Özellikle romantik ve iddialı bir gelinlik giymek isteyen gelin adaylarına benzer tasarımları listeledik!

Nurcan Ege Wedding Dress

Hailey Bieber, dantel detaylı düşük omuz gelinliğiyle omuzlarını ön plana çıkarmıştı. Hailey gibi omuzlarını ve vücut hatlarını ön plana çıkarırken, romantik bir görünüm yakalamak isteyen gelin adayları Nurcan Ege Wedding Dress imzalı bu gelinliği tercih edebilir.

hailey gelinlik

Yase Gelinlik

Yase Gelinlik tasarımı olan bu gelinlikte, Hailey’nin gelinliğindeki romantizm ve seksapelite, göğüs dekoltesi ve dantel detaylarıyla yakalanmış. Hem romantik hem cesur bir görünüm yakalamak isteyen gelin adayları, bu modeli tercih edebilir.

hailey bieber gelinlik

Yase Gelinlik

Yase Gelinlik

Firmayı İncele

Elif Platin Haute Couture

Elif Platin Haute Couture tasarımı bu gelinliğin düşük omuzlarını balık modele çok yakıştırdık. Hailey gibi omuzlarını ön plana çıkarmak isteyen gelin adayları bu modeli sevebilir.

hailey bieber gelinliği

İz Wedding House

Gösterişli kuyruğu ve kalp yakasıyla ön plana çıkan bu gelinlik İz Wedding House’a ait. Hailey Bieber’ın gösterişli havasını yakalamak istersen bu model sana yardımcı olabilir.

hailey baldwin gelinlik

Hilal Turhal - La Bianca Butik

Her saç modeliyle mükemmel uyum sağlayan omuz dekoltesinin yanı sıra, kuyruğu ve işleme detaylarıyla da son derece gösterişli duran Hilal Turhal - La Bianca Butik’e ait bu gelinlik, Hailey Bieber’ın romantik havasını yakalamış. Dantelin üzerine işlenmiş çiçek detayları, gelinliğe hareket katmış.

hailey bieber gelinlik


Biz Hailey Bieber’ın gelinliğini çok beğendik ve benzer modelleri senin için sıraladık. Seçenekler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Birbirinden şık gelinlik modellerini Düğün.com’da bulabilirsin! Her stile ve bütçeye hitap eden gelinlik seçeneklerini kendine göre filtreleyerek bulabilir, firmaları inceleyip bilgi ve randevu alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Romantik ve Göz Alıcı: İpek Yazıcı Gelinlikleri ve Benzer Modeller

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum