İstanbul’da Gelinlerin Favorisi Gelinlikçiler

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

6:37 dakika

06.01.2020

Onlarca gelinlik firması arasından seçimini yaparken, firmalardan daha önce hizmet almış gelin adaylarının yorumlarına da kulak vermelisin. Biz senin için İstanbul’da yeni evlenecek gelin adaylarına en çok tavsiye edilen gelinlik firmalarını sıraladık! Firmalara ve gelinlerin yorumlarına hemen göz atmaya ne dersin?

istanbul gelinlikçileri

Miry May ve Crystal Design

Pendik’te hizmet veren Miry May ve Crystal Design, modern tasarımların yer aldığı gelinlik koleksiyonuyla İstanbul gelinlik mağazaları arasında dikkat çekiyor.

Hafsa: “5 Eylül’de düğünüm var ve Samsun’da yaşıyorum. O kadar uzaktan geldim. Çünkü bu tarz gelinlik hiçbir yerde bulamadım. Chantale olan gelinlik modelini beğendim ve hemen aldım. Herkese tavsiye ederim. Ürün kalitesi ve hizmet çok iyi.”

Sevgi: “Gelinliğimi Miry May Gelinlik’ten aldım. Modeller gerçekten çok güzel ve kaliteli. Hazır gelinlik satan bütün markaları gezdim ama kişiye özel çalışır gibi bu kadar özenle çalışan başka firma görmedim. Fiyatları modellere göre çok uygun.”

Merve: “Hizmet kalitesi % 100. Profesyonellik 10 numara. Sahibi Aleksandra Hanım hem aksesuar hem de saç tarzı için çok güzel fikir veriyor. Tüm dostlarıma tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız.”

miry may gelinlik

Sara Modaevi

Romantik tarzda tasarımlara imza atan gelinlik markaları İstanbul’da nerededir diye merak ediyorsan Sara Modaevi’ni adres gösterebiliriz. Firma, güler yüzlü ekibiyle de gelin adaylarından tam not alıyor.

Cemre: “O güler yüzleri ve samimiyetleri ile muhteşem bir ekip. Gelinliğimin yapılma aşamasındaki süreçte tüm o sabrınıza sonsuz teşekkürler.”

Sevgi: “Gelinliğinizi teslim alıp o kapıdan çıktığınızda içiniz o kadar rahat olacak ki… Gülay Hanım’a sonsuz teşekkürler. Sizi gerçekten anlayacak ve memnun edecektir. Başka adrese hiç gerek yok.”

Sena: “İlk randevumda dahi Gülay Hanım’a ısındım, kendisi kâr amacı gütmekten çok gelin adaylarına yardımcı olmak istiyor. Gelinliğimin her ayrıntısını konuştuk ve dikime başladık, kesinlikle tavsiyemdir.”

sara modaevi

Nermin Saraylı Couture

Modern ve şık gelinlik modelleri İstanbul Şişli’de hizmet veren Nermin Saraylı Couture’ün koleksiyonları arasında mevcut. Hizmet kalitesi de firmadan hizmet alan gelin adaylarının en çok vurguladığı konulardan.

Sena: “Her şey çok güzeldi. Hem güzel bir gelinlik hem de güzel bir arkadaş kazandım. Gelinlik konusunda sizi iyi yönlendirecek birini arıyorsanız tavsiye ederim.”

Tuğçe: “Kafanız rahat bir şekilde istediğiniz gelinliği elde etmek istiyorsanız doğru adres Nermin Saraylı. İlgisi, güler yüzü, hizmet kalitesi tek kelimeyle harikaydı. İlk günden teslim gününe kadar kusursuz bir hizmet sunuldu.”

Sema: “Nermin Hanım çok tatlı biri. Ailenizden biri gibi… Size gelinlik seçiminde çok yardımcı oluyor. İşini çok iyi ve titiz yapan bir hanım. İyi ki onunla tanışmışım.”

nermin saraylı couture

Derya Çelebi

İstanbul en iyi gelinlikçiler konusunda araştırma yapan gelin adaylarının birçok seçenek bulabileceği bir şehir. Seksi ve şık tasarımlar arıyorsan Derya Çelebi’nin tasarımlarına mutlaka göz atmalısın.

Gizem: “20 gün gibi kısacık zamanda beğendiğim modeli bire bir yapan şahane insana Derya Çelebi diyoruz. Elinize, emeğinize sağlık… Ortaya muhteşem bir gelinlik çıktı ve herkes çok çok çok beğendi.”

Sinem: “Hayalimdeki modelin çizimini Derya Hanım’a yaptırdım. Dantel seçenekleriyle ilgili de beni bilgilendirdi. İstedigim model çıktı. Güzel de oldu. Kendisine teşekkür ederim.”

Birgül: “Düğünde en önemli olan şey gelin ve gelinin mutluluğudur. Bir gelin ancak harika bir gelinlikle mutlu olur ve benim gelinliğim muhteşemdi. Teşekkürler Derya.”

derya çelebi

Nurcan Ege Wedding Dress

Bohem ve vintage tarzda hizmet veren İstanbul gelinlik firmalarını araştıran gelin adaylarına Nurcan Ege Wedding Dress’i öneriyoruz. Firmadan hizmet alan gelin adayları da hayallerindeki gelinliğe kavuştuklarını vurguluyor.

Fadime: “Hem nişan elbisem hem de gelinliğim üzerinden yıllar geçse de asla pişman olmayacağım kadar harika oldu. Nurcan Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.”

Elif: “İstediğim gelinlik modeli bedenime göre tam olarak uygulandı. Gelinlikte hiçbir kusur yoktu. Nurcan Hanım ve çalışanlar çok ilgilendiler. Gelinliği de herkes çok beğendi. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.”

Zümrüt: “Nurcan hanım süper! Tam zamanında, istediğim gibi hizmet veren, bana kulak verip hayalimi tamamlayan bir modaevi… Emeklerine sağlık. Herkese tavsiye ederim.”

nurcan ege wedding dress

Firmayı yakından incelemek istersen şu yazımıza da göz atabilirsin: Tecrübeli Ellerden Çıkan Modern Gelinlikler İçin: Nurcan Ege Wedding Dress!

Pınar Bent

İddialı tasarımlarıyla öne çıkan İstanbul gelinlik firmalarından Pınar Bent’te birbirinden gösterişli tasarımları bulabilirsin. Hizmet alan gelinler, büyüleyici bir görünüm isteyen gelin adaylarına firmanın tasarımlarını tavsiye ediyor.

Zeynep: “Pınar Hanım’a benimle ilgilenip, yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Çok çok memnun kaldım. Gelinlikleri çok güzel ve çeşit çok. İstediğiniz seçenekleri bulmada da yardımcı olunuyor.”

Şeyma: “Gelinliğimi çok kısa sürede istediğim şekilde dikip teslim ettiler. Hem de tek provayla… İstediğimi tasarlayıp en stresli günümde stressiz bir şekilde beni çok mutlu ettiler. Pınar Bent ve ekibine çok teşekkür ederim.”

Sena: “Muhteşem gelinlikleri bir konsept içinde gelin adaylarına sunan ve onların bu özel günlerini taçlandıran; ışıltısıyla bir masala çeviren güzeller güzeli insanın gelinlik modaevidir... Kendinizi gözleriniz kapalı teslim edebilirsiniz.”

pınar bent

Firmayla ilgili detaylı bilgi için şu yazımıza da bakabilirsin: İddialı Gelinlerin Adresi: Pınar Bent Gelinlik

Emine Meral Modaevi

Vintage tarzda tasarımlara imza atan gelinlik mağazaları İstanbul’da birbirinden şık modelleri gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Sen de bu tarz bir gelinlik arıyorsan vintage gelinlik modelleriyle öne çıkan Emine Meral Modaevi’nin tasarımlarına göz atabilirsin.

Mine: “Düğün.com aracılığıyla tarzıma uygun yerleri ararken beni çeken Emine Meral Modaevi oldu. İlk beğenip denediğim gelinliği buldum. Doğru yerde olduğumu hissetmiştim ve arayışa hiç gerek yoktu!”

Ezgi: “Emine Hanım ve ekibi çok güzel işler çıkarttı. Düğün.com üzerinden görüp gittim ve istediğim tarz gelinlikleri buldum. İlk başta düşündüğümden farklı bir noktada tamamladık ama tam beni yansıtan bir gelinlik oldu. Dikişler, model süper, herkes çok beğendi ve yakıştırdı.”

Cansu: “Ben vitrinde vintage tarzda bir gelinlik gördükten sonra içeriye girdim. Girdiğim andan itibaren ‘iyi ki’ dedim. Hem Emine Hanım hem de yanındaki çalışanların enerjisi harikaydı. Hepsinden öte gelinliklerin dikimini, kumaşını çok kaliteli buldu.”

emine meral modaevi

Modaevini ayrıntılı olarak şu yazımızda anlattık: Nostaljik ve Bohem Gelinliğin Adresi: Emine Meral Moda

Gülşen Pehlivan Modaevi

Zarif tasarım seçenekleri sunan gelinlik firmaları İstanbul Kadıköy’de yoğunlaşmış durumda diyebiliriz. İlçede faaliyet gösteren gelinlikçilerden Gülşen Pehlivan Modaevi, farklı tasarımları ve hizmet kalitesiyle gelin adayları arasında sıkça konuşuluyor.

Gizem: “İlgi son derece müthiş. İstediğiniz her ne olursa olsun hayalinizi gerçekleştirebilmek adına sonuna kadar çabalıyorlar. Gülşen Hanım’ın kaliteli muazzam dikimlerini tatmasını her kadına tavsiye ederim.”

Makbule: “Müşteriye yaklaşımı, el çabukluğu ve isteğiniz modelin tam olarak oluşturulmasına kesinlikle tam not. Dikim kalitesi harika. İşine son derece hakim olduğundan en özel günümüzde bizi en çok rahatlatan Gülşen Pehlivan'a ve ekibine teşekkürler.”

Burcu: “Elimde yalnızca internetten bulduğum bir fotoğrafla kapısını çaldım ve hayalimdeki gelinliği bana birebir hazırladı Gülşen Hanım. Kumaşlar, dikişler, detaylar, süreç hakkındaki bilgisi içimi o kadar rahatlattı ki düğün söz konusu olunca en rahat hissettiğim konu gelinliğimdi.”

gülşen pehlivan modaevi

İstanbul’daki gelinlik fiyatlarına da göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: İstanbul’da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık

Eftun Moda & Gelinlik

İstanbul’da gelinlik mağazaları, vücut tipinden tarzına kadar birçok kriteri değerlendirerek seçim yapmanda yardımcı oluyor. Eftun Moda & Gelinlik’in tecrübeli ekibi de gelin adaylarının sorularını yanıtlayarak onlara yardımcı olmasıyla dikkat çekiyor.

Dilek: “Gelinlikte nokta atışı yapmama sebep oldukları için minnettarım. Eftun Modaevi ve çalışanlarına güler yüzleri ve ilgileri için de ayrıca çok teşekkür ederim.”

Gamze: “Hayalimde bir gelinlik vardı ve İstanbul’da birçok gelinlikçide o gelinlik modelini aradım. Ama Fatoş Hanım’la tanışınca hiç vücut tipime uygun olmadığını anladım. Bana çok yardımcı oldular, kararsız kaldığım her noktada beni çok güzel yönlendirdiler.”

Gün: “Fatoş Hanım ile yollarımız kesiştiği için çok mutluyum. Gereken özeni gösterip, bütün isteklerimi gerçekleştirdi. Hayalimden güzel bir gelinlik sundu bana. Herkese tavsiye ediyorum.”

eftun moda ve gelinlik

Sude Yağmur Modaevi

Gelinlik seçiminde bir uzman yardımına ihtiyaç duyabilirsin. Senden önce evlenen birçok gelin adayı, aradığı desteği Sude Yağmur Modaevi’nin uzman ekibinden aldığını belirtiyor.

Özlem: “Firma sahibi Havva Hanım’ın bize gösterdiği ilgiden çok memnun kaldık. Her şey istediğimiz gibi oldu ve tam zamanında elimize ulaştı. Ürün kalitesi ve gelinlikleri müthiş. Herkese tavsiye ederim.”

Melis: “Model ve kumaş seçiminden, prova sürecine, teslim anından düğüne kadar her an ilgisiyle ve zevkiyle, kendilerine gelmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığımı hissettirdiler. Asla pişman olmazsınız, kesinlikle öneriyorum.”

Sena: “Havva Hanım gelinlik seçimimde o kadar yardımcı oldu ki... Hiç sıkılmadan modelleri denetti. Hem bütçeme uygununu hem de en içime sineni ilk gidişimde tam da bana göre olanını seçmemde yardımcı oldu.”

sude yağmur modaevi

Kendilerinden hizmet alan gelin adaylarının, memnun kaldığı ve yeni evleneceklere ısrarla tavsiye ettiği İstanbul gelinlik firmalarını sıraladık. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Daha detaylı bir araştırma için kriterlerine uygun gelinlik firmalarının profillerini ziyaret et ve çift yorumlarına göz at! İlgini çeken firmalarla iletişime geçip randevu alabileceğini de unutma!

Gelinlik Firmaları

Şehrindeki en iyi Gelinlik firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik Firmaları

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum