Bembeyaz Bir Kuğu Gibi: Ezgi Mola Gelinlik Modeli ve Benzer Tasarımlar

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

4:21 dakika

05.07.2024

Ünlü oyuncu Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı, 4 yıllık beraberliklerini evlilikle taçlandırdılar. Ezgi Mola'nın zarif gelinliği, sade bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından çok araştırıldı ve beğenildi. Biz de Ezgi Mola'nın stilinden ilham almak isteyenler için gelinliğin detaylarını ve benzer tasarımları derledik!

ezgi mola gelinlik

Ezgi Mola Gelinlik Modeli

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, Beşiktaş'ta bir otelde düzenledikleri ve 14 kişinin davetli olduğu gösterişten uzak bir nikah töreniyle evlendi. Ünlü oyuncu Ezgi Mola, A kesim, uzun, sade ve düşük omuzlu bir gelinlik tercih etti. Omuzlarda ve göğüs kısmında bulunan drape detayları, gelinliğe hareket katarak gösterişli hale getirdi. Özgür Masur gelinlik tasarımı tercih eden ünlü oyuncu, görünümünü doğal bir saç ve bembeyaz orkidelerden oluşan bir buketle tamamladı.

ezgi mola gelinlik

Ezgi Mola Gelinlik Modeline Benzer Tasarımlar

Ünlü oyuncunun gelinliği, düğününde sade bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından çok merak edildi ve araştırıldı. Biz de Ezgi Mola'nın sade nikah törenine çok yakıştırılan gelinliğine benzer tasarımları bulup senin için derledik!

Mediha Cambaz

Ezgi Mola'nın A kesim ve düşük omuzlu gelinlik modeli hoşuna gitti mi? Birçok detayıyla ünlü oyuncunun gelinliğini anımsatan Mediha Cambaz tasarımlı bu gelinlik modeli, omuzları ön plana çıkarmak için çok uygun. Ayrıca her vücut tipinde güzel duran bir gelinlik olması da cabası! Sade organizasyonlara çok yakışacak bu gelinliği, taşlı saç aksesuarları ve takılarla tamamlayarak gösterişli organizasyonlarda da tercih edebilirsin! Ya da daha minimal aksesuarlarla kombinleyip sade şıklığı yakalaman da mümkün!

ezgi mola gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Bridelymade

Ezgi Mola'nın sade gelinliğinde, omuz ve göğüs bölgesindeki drape detayları modeli özgün hale getirmişti. Bridelymade tasarımlı gelinlikte ise omuzlardaki ve göğüsteki minik çiçek detayları gelinliğe hareket katmış. Uçuş uçuş tüllü eteği bu detaylarla birleşince ise ortaya romantik bir görünüm çıkmış. Özellikle kır düğünü veya bohem konseptte bir düğün düşünüyorsan bu modeli mutlaka incele ve firmayla görüş!

ezgi mola gelinlik

Bridelymade

Bridelymade

Firmayı İncele

Studio Bride

Straplez gelinlik giyerek sade bir görünüm yakalamak ister misin? O zaman bu önerimiz tam sana göre! Studio Bride tasarımlı bu straplez gelinlikte, işlemesiz kumaş ve A kesim etek ile Ezgi Mola gibi zarif bir görünüm yakalayabilirsin. Klasik beyaz rengi gelinliğe geleneksel bir dokunuş katarken, sade kumaşı modern bir görünüm sunuyor. Bu sayede bu model bizce sade organizasyonlara çok uygun. Gelinliğin belindeki kurdele ise gelinliği özgün kılan detaylardan!

ezgi mola gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Glamour Bridal

Ezgi Mola'nın gelinliğindeki kuğu gibi görünümü biraz daha iddialı hale getirmek istersen, Glamour Bridal tasarımlı bu gelinliğe mutlaka göz at! A kesim eteğe eklenen yırtmaç detayı gelinliği hem zarif hem iddialı göstermiş. Omuzları ve dekolte kısmını ön plana çıkaran bu gelinlik modelinde karpuz model kol detayları ile kollarını da olduğundan daha ince gösterebilirsin! Özellikle kır düğünü gibi sade organizasyonlarda tercih edebileceğin bu modeli inci aksesuarlarla kombinleyebilir, kibar ve zamansız bir görünüm yakalayabilirsin!

ezgi mola gelinlik

Merve Alkan Bridal

"Sadelik bir yana, ben dantelsiz ve işlemesiz gelinlik giymem" diyenlerdensen, Merve Alkan Bridal tasarımlı bu modeli mutlaka incele! Düşük omuzları ile Ezgi Mola'nın gelinliğini andıran bu modelde, gövde kısmına danteller ve işlemeler ile hareket katılmış. Ayrıca gövdenin transparan yapısı, gelinliğe iddialı bir görünüm de kazandırmış. Bu modeli ister gösterişli ister sade aksesuarlar ile kullanabilir, düğün mekanının tarzına dilediğince yakıştırabilirsin!

ezgi mola gelinlik

Narin Moda

Hep sadelikten konuştuk ama her gelin adayının beğendiği model farklıdır. Kimisi sade gelinliklerden hoşlanır, kimisi gösterişli... "Ezgi Mola'nın gelinliği çok güzel, ama kendi düğünümde daha kabarık bir model giymek isterim" diyorsan, Narin Moda'nın bu prenses kesim gelinliği hoşuna gidebilir. Modelin dekolte kısmını ve omuzları ön plana çıkaran yaka kesimi, ünlü oyuncunun gelinliğinin yakasına benziyor. Pırıl pırıl işlemelere sahip bu gelinlik modelinin eteği ise daha kabarık, dolayısıyla gösterişli bir organizasyon planlıyorsan tercih edebileceğin türden!

ezgi mola gelinlik

Madame Amour

Düğününde en güzel halinle görünmek istersen, kendini en iyi hissettiğin şekilde giyinmelisin. Bunu da vücudunda beğendiğin kısımları ön plana çıkararak yapabilirsin. Ezgi Mola nikah töreninde, omuzlarını ve dekolte kısmını ön plana çıkarmayı tercih etmişti. Senin de ön plana çıkarmak istediğin kısımlar omuzların ve dekolten ise Madame Amour tasarımlı gelinliği incelemelisin! Kollarındaki tüller gelinliğe romantik bir görünüm sağlarken, kalp kesim yakası göğüs dekoltesine dikkat çekiyor. Transparan gövdesindeki işlemelerle ise sade organizasyonların yanı sıra gösterişli organizasyonlara da uyum sağlayabilirsin!

ezgi mola gelinlik

Madame Amour

Madame Amour

Firmayı İncele

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

"Sade gelinlikler iyi hoş, ama ben işlemesiz gelinlik giymem!" diyen bir gelin adayıysan, Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye tasarımlı bu model sana göre olabilir! Düşük omuz detayı ünlü oyuncunun gelinliğine benzerken, gövdedeki işlemeler göğüs dekoltesi ile birleşince daha iddialı ve gösterişli bir görünüm yakalanmış. Özellikle ince bir vücut yapısına sahipsen ve "düğünümde daha kalıplı görüneyim" diyorsan, sana hareketli, uzun kol detaylarına sahip modelleri öneririz, tıpkı bu gelinlikte olduğu gibi! Yani bu modele mutlaka bir şans vermelisin!

ezgi mola gelinlik

Ju İstanbul

Düğününde kısa bir gelinlik giymek istersen, bu tafta kumaştan yapılmış sade, mini gelinlik tam sana göre! Ju İstanbul tasarımlı belden aşağı kabarmadan inen düz kesimli bu model, dikdörtgen ve kum saati vücut tipine sahip gelinler için mükemmel bir tercih olabilir. Omuzları ön plana çıkaran yaka kesimi ve sade görüntüsü Ezgi Mola'nın gelinliğini anımsatsa da, bu model etek kesimi ile klasiğin dışına çıkıyor. Dolayısıyla hem sade hem de özgün duruyor!

ezgi mola gelinlik

Ju İstanbul

Ju İstanbul

Firmayı İncele

Nurcan Ege Wedding Dress

Sade gelinlikleri daha gösterişli hale getirmek ve romantik bir görünüm elde etmek için tüllü kol detayları olan modelleri tercih edebilirsin. Tıpkı Nurcan Ege Wedding Dress tasarımlı bu modelde olduğu gibi! Ezgi Mola'nın gelinliğindeki sade görünüm yakalanan bu modele tüllü kol detayları harika bir hareket katmış ve bu sayede gelinlik romantik bir havaya bürünmüş. Sen de kır düğünleri gibi sade organizasyonlarda rahatlıkla tercih edebileceğin bu modeli beğendiysen firmayla mutlaka iletişime geç!

ezgi mola gelinlik


Ezgi Mola'nın gelinliği hakkında konuştuk, benzer tasarımları senin için sıraladık. Seçenekler tabii bunlarla sınırlı değil. Farklı bütçelere ve tarzlara hitap eden gelinlik modellerini kendine göre filtreleyebilir, ilgini çeken firmalardan bilgi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Gelinlik Alışverişi Öncesi Bunları Bilmelisin: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

En Yeni Gelinlik Modelleri Arasında Öne Çıkan Trendler

Yaz Düğünü İçin Gelin Makyajı Önerileri

Seçimi Yıldızlara Bırak: Burçlara Göre Gelinlikler

Dekolteli Gelinlik Giymenin Püf Noktaları

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap