Dış Mekan Düğün Fotoğrafları için Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:38 DK

10.09.2018

Düğünden kalacak en güzel hatıralar için dış mekan düğün fotoğrafları çektirmeyi düşünüyorsanız ve dış mekan düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizin için son zamanlarda evlenecek çiftler arasında çok popüler olan profesyonel düğün fotoğrafçılarından bazılarını seçtim. Bakalım beğenecek misiniz?

Yüşa İpek

İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Her biri birbirinden güzel çalışmalara imza atan fotoğrafçılar arasında Yüşa İpek de öne çıkanlardan biri. Trash the dress çekimleri için de kapısını çalabileceğiniz fotoğrafçıyla iletişime geçerken nasıl bir dış mekan çekimi istediğinizi, tahmini çekim tarihinizi de belirtmeyi unutmayın.

yusa_ipek - dış mekan düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçıları önerileri

Mert Ceylan

Düğün belgeseli ve stüdyo çekimlerinin yanı sıra dış çekim düğün fotoğrafları da çeken Mert Ceylan, düğün paketine yaklaşık 75 tane fotoğraf dahil ediyor ve teslimat süresini ortalama 4 hafta olarak gerçekleştiriyor. Elbette detayları Mert Ceylan'la iletişime geçerek netleştirmek size kalıyor.

mert_ceylan - dış mekan düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçıları önerileri

Foto Limon Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

Bir İstanbul dış çekim düğün fotoğrafçısı olan Foto Limon Dış Mekan Fotoğraf Çekimi ekibi, diğer tüm fotoğrafçılar gibi düğün fotoğrafı çekimleri için şehir dışına da gidiyor. Düğün hikayesi, düğün klibi ve kısa film çekimi yapan ekip.

foto_limon - dış mekan düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçıları önerileri

Boğaç Göl / Stüdyo Ege

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi birçok çekim türü için birlikte çalışabileceğiniz Boğaç Göl / Stüdyo Ege, düğün albümleri gelin damat dış çekim fotoğrafları ile dolu olsun isteyen çiftlerin tercih edebilecekleri isimlerden biri. Düğün fotoğraflarında ücretlendirmeyi çekim türüne göre yapan fotoğrafçı şehir dışı çekimlere de gidiyor. Düğün albümünüz için ortalama teslim süresi ise yaklaşık 3 hafta.

bogacgol - Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi

Çağlar Moğultay / Orient Fotoğraf

Evlenecek çiftlerin bir başka oluyor dediği gelin damat pozları dış mekan çekimlerinde bir diğer öneri ise Çağlar Moğultay / Orient Fotoğraf. İstanbul düğün fotoğrafçılarından biri olan Moğultay, düğün belgeselinden dış mekan katalog çekimine kadar tüm isteklerinizi cevaplıyor. Ortaya da harika sonuçlar çıkıyor. Çekim süresine doğrudan paketlerle sınırlandırma koymuyor, çekim günü neler yapacağınıza dair tüm programı birlikte hazırlıyorsunuz.

mogultay - Düğün belgeseli

Happybirdsday

Düğününe özel dış mekan fotoğraf çekimi için fotoğrafçı arayan çiftler zaten doğru yerdeler, Düğün.com sayfalarında yüzlerce fotoğrafçı içinden sizin için seçtiklerim sadece birkaç örnek. Bunlardan biri de keyifli karelere imza atan Happybirdsday. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri yapan Happybirdsday, şehir dışında çekim yapan bir İstanbul düğün fotoğrafçısı!

happybirdsday - Dış mekan düğün fotoğrafçısı

Yelda Çalımlı Photography

Son dönem trendleri gelin damat fotoğrafları dış mekan çekimlerinde harikalar yaratan Yelda Çalımlı Photography'nin sayfasındaki yorumlara bakınca çalıştığı çiftleri çok mutlu ettiğini fark ettim.

Çekimlere genellikle 2 bazen 3 fotoğrafçı ile katılıyor ve gün sonunda 800-1500 kadar fotoğraf çekmiş oluyor. Hepinizin merak ettiği noktalardan birini de hemen söyleyeyim, çekilen tüm fotoğrafları işleyip orjinal boyutlarında DVD içinde teslim ediyor. 2000 fotoğraf teslim ettiği çekimlerde dahi fotoğrafların hepsi üzerinde çalışıyor. Stüdyo çekimi dışında istediğiniz her yerde ve konseptte çekim yapan fotoğrafçı ile çekimden 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz!

cta_yelda_calimli_photography - Gelin damat fotoğrafları dış mekan

Alihan Kutlu

Eğer aklınızda dış mekan çekimi, gün batımı veya deniz kenarı fotoğrafları varsa Alihan Kutlu aradığınız fotoğrafçı olabilir. Yurt dışında ve Türkiye'nin her yerinde çekim yapan fotoğrafçıyla düğün belgeselinden hikaye çekimlerine, düğün klibinden trashday çekimlerine kadar birçok farklı konseptte çalışabilirsiniz.

alihankutlu_13_05_15 - Gün batımı ve deniz kenarı

English Weddings Photography

Olabildiğince doğal ve soft düğün fotoğraflarına imza atan English Weddings Photography ekibi, düğün hikayesi ve minimalist tarzda dış mekan düğün çekimleri yapıyor. Şehir dışı veya yurt dışında da çekime giden English Weddings Photography, çekimlerde genellikle gün sonunda 800 ile 1200 arasında kare çekmiş oluyor. Çektikleri tüm fotoğrafları işledikten sonra orijinal boyutlarıyla özel paketlenmiş şekilde teslim ediyorlar. Paketlerin içerikleri değişse de her pakette mutlaka bir albüm seti oluyor.

Dış mekan çekimlerini genellikle yeşilliğin bol olduğu, sakin, rahat ve doğal ortamlarda yapmayı tercih eden ekip, düğün hikayeleri içinse çiftlerin seçtiği mekanlara yöneliyorlar. Öncelikleri doğal ışıkla yapılan çekimler, dolayısıyla günün en güzel saatlerinde dış mekan çekimleri yapmayı tercih ediyorlar.

Sayfalarındaki çift yorumlarını ise mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bir işi en iyi onu deneyimlemiş çiftler anlatır unutmayın!

mjujuoctbv9rotuv - Gün batımı ve deniz kenarı

Bal Medya

Düğün fotoğraflarını, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, katalog çekimi gibi pek çok farklı alternatif sunan Bal Medya’nın çekmesini istersen, tercihini stüdyo ya da dış mekan çekiminden yana kullanabilirsin. Firma, birlikte karar vereceğiniz düğün fotoğrafı konseptine göre, şehir dışı ya da yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyor. Eğer daha ilginç ve farklı açılardan çekilmiş düğün fotoğraflarına ve videolara sahip olmak istiyorsan, firmanın helikopter ve jimmy jib çekimi gibi farklı seçenekler sunduğunu da bilmelisin.

zckg9wzgzkf0szql - alternatif metin

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

TEM

Taygun Eran Mirazoğlu

15/01/2016

Kesinlikle Kütahya/Dumlupınar İlçesi derim. 5kmlik alan içinde hem Murat dağının müthiş ormanları, rüzgar gülleri ve tarihi şehitlikler ve tren yolu bulunuyor. Fotoğraf çekimleri için mükemmel bir yer