Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

6:10 dakika

29.09.2020

Düğünden kalacak en güzel hatıralar için dış mekan düğün fotoğrafları çektirmeyi düşünüyorsanız fotoğrafçı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizin için son zamanlarda evlenecek çiftler arasında çok popüler olan profesyonel düğün fotoğrafçılarından bazılarını seçtik. Bakalım beğenecek misiniz?

Dış mekan düğün fotoğrafçısı

1- Yüşa İpek

İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Her biri birbirinden güzel düğün dış çekimlerine imza atıyor. Beyoğlu’nda yer alan Yüşa İpek de bu firmalar arasında öne çıkanlardan biri. Ekip, çiftlere masalsı ve romantik tarzda düğün dış çekim pozları verdiriyor.

Yüşa İpek’in Save the Date ve Trash the Dress çekimleri için de kapısını çalabiliyorsun. Firmayla çalışmaya karar verdiğinizde; nerede gelin damat dış çekimi yapabileceğinizi ve müstakbel eşinle tarzınızı yansıtan en iyi kareleri nasıl ortaya çıkaracağınızı beraber belirliyorsunuz.

Firmanın dış çekim fotoğraf fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Yüşa İpek

2- Ekol Photography

Ekol Photography ile ister tarihi bir mekan istersen bir vosvos arabanın önünde çekilen bir fotoğrafa sahip olabilirsin. Ya da bir salıncakta veya yemyeşil bir ormanda eşsiz fotoğraf kareleri çektirebilirsin. Bunun için firmanın profesyonel ekibi ile görüşmen yeterli.

Bahçelievler'de bulunan firmanın minimum paket fiyatlarının 1.000-1.500 TL arasında olduğunu da belirtelim.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

3- Elif Çifçi Photography

İstanbul'da, şehir dışında ya da yurt dışında... Elif Çifçi Photography, mekan ayrımı yapmaksızın, dış çekim talep eden çiftlere hizmet sunuyor. Firma, fotoğraf haricinde düğün belgeseli, hikayesi veya klibi gibi videolu içerikler de üretebiliyor ve başarılı montajlar ile unutulmaz anları ustalıkla bir araya getiriyor.

Elif Çifçi Photography'nin dış çekim fiyatları da minimum 1.500-2.000 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Dış çekim için konsept arayışındaysan şu yazımız sana yardımcı olabilir: En Popüler Dış Çekim Konseptleri

4- Ajans Red

Eğer aklında doğayla iç içe dış çekim düğün fotoğraflarına sahip olmak varsa Ajans Red aradığın fotoğrafçı olabilir. Yurt dışında ve Türkiye'nin her yerinde çekim yapan fotoğrafçıyla düğün belgeselinden hikaye çekimlerine, düğün klibinden Trash the Dress’e kadar birçok farklı türde çalışabilirsin.

Bakırköy'de yer alan firmanın geçmişe uzanan bir tecrübeye sahip olduğunu bilmelisin. Düğün dış çekim fotoğrafları için oluşturdukları paketler de 1.500-2.000 TL’den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Bu fotoğraf fikirlerini seveceksin: En Yaratıcı Gelin Fotoğrafları

5-Emrah Akman Media

İstanbul Beşiktaş düğün fotoğrafçılarından olan Emrah Akman Media da dış çekim yapan firmalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, düğün belgeseli, katalog çekimi gibi hizmetleri de alabileceğin firmada minimum paket fiyatı 1.000 TL'nin altında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Birbirinden romantik düğün fotoğraflarına sahip olmak istersen şu yazımız da ilgini çekebilir: Yedigöller Düğün Fotoğraf Çekimi Yaptıracağın Fotoğrafçılar

6-By Yekta Wedding Photography

By Yekta Wedding Photography, çiftlerine kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için kameramanlar, fotoğrafçılar, kurgucular, ışıkçılar, kamera operatörleri ve grafik tasarımcılardan oluşan 70 kişilik bir ekibe sahip. Şişli düğün fotoğrafçılarından olan firmadan, istediğin tüm düğün çekimi türlerinde hizmet alabilirsin. By Yekta Wedding Photography'de en düşük paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

7-Melisa Photography

Başakşehir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Melisa Photography, romantik dış çekim fotoğrafları için tercih edebileceğin firmalardan. Pek çok farklı çekim türünde hizmet veren firma, düğünün ardından istersen dijital baskı ve albüm, istersen de USB bellek ile fotoğraf ve videolarını teslim ediyor. Minimum fiyatları da 1.500-2.000 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

8-Fatih Demir

Geniş kapsamlı hizmetlerin yer aldığı ve içeriklerinin değişip farklı bütçelere hitap edebildiği paketleri bulunan Fatih Demir, alanında uzman Maltepe düğün fotoğrafçılarından. Firma, İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ancak şehir dışında hatta yurt dışında da çekimlere gidebiliyor. Düğün tarihinizden en az 2 hafta önce iletişime geçmeniz gereken firmada en düşük paket fiyatları 1.000-1.500 TL civarında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Kumsalda dış çekim fikri ilgini çekiyorsa Kilyos sahillerini tercih edebilirsin: Romantik Bir Düğün Albümü İçin Kilyos Dış Çekim Fotoğrafları

9-Olivo Wedding

Olivo Wedding, kartpostal tadında dış çekim fotoğrafları için tercih edebileceğin İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Profesyonel bir ekibi bulunan firma, drone, limmy jib, go pro ve su altı gibi son teknoloji ekipmanlar da kullanıyor. Olivio Wedding fiyatları 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

10- Bal Medya

Bal Medya da Kadıköy’de yer alıyor. Firma, birlikte karar vereceğiniz düğün fotoğrafı konseptine göre şehir dışı ya da yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyor.

Eğer daha ilginç ve farklı açılardan çekilmiş düğün fotoğraflarına ve videolara sahip olmak istiyorsan; helikopter ve jimmy jib çekimi gibi farklı seçenekler de sunuyorlar.

Firmanın düğün fotoğrafları dış çekim paketleri de ortalama rakamlarda: 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Bal Medya

Bal Medya, Save the Date çekimleri de yapıyor. Save the Date için bu listedeki firmalara da göz atabilirsin: Düğün Öncesi Save The Date Çekimleriniz İçin Fotoğrafçı Önerileri!

11- Halil Sarı Fotoğrafçılık

Kadıköy, düğün fotoğrafçısı açısından zengin bir ilçe. Bu fotoğrafçılar arasından ön plana çıkan firmalardan biri de Halil Sarı Fotoğrafçılık! Firma; deniz kenarında, kırlarda birçok fotoğrafa imza atıyor. Ayrıca dış mekanda save the date çekimleri de yapıyorlar.

Dış mekan çekimlerin için Halil Sarı Fotoğrafçılık ile çalışmak istersen, paket fiyatlarının 1.000-1.500 TL'den başladığını bilmelisin.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Fotoğraflarda etkileyici görünmene yardımcı olacak saç modelleri için şu galerimize bakabilirsin: Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

12- Caner Demir Photography

Kadıköy'de yer alan Caner Demir Photography, düğün ve nişan dış çekimleri yapıyor. Müthiş manzaraların ortaya çıktığı birçok mekanda çekimlerini gerçekleştiriyorlar.

Dış mekan düğün fotoğrafçısı Caner Demir Photography'nin fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor. Şimdi fikir vermesi açısından firma sayfasına yapılan yorumlardan birini buraya bırakıyorum:

Meltem & Ahmet: "Çekimlerimiz harika geçti. Bu kadar saatte bu kadar çok verim alacağımızı beklemiyorduk. Fotoğrafçının etkisinin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anladık. Güler yüzünüz için çok sağ olun. Mükemmel anılar yarattınız. Arkadaşlarıma kesinlikle önereceğim."

Caner Demir Photography

13- Serhan Serter Wedding Dreams

Bir diğer Kadıköy firmasıyla devam edelim önerilere. Serhan Serter Wedding Dreams, çiftler tarafından çok sevilen bir fotoğraf ekibi. Çiftler nerede kendini iyi hissedecekse orada dış çekim yapıyorlar.

Gelin damat pozları dış mekanda da olsa stüdyoda da olsa profesyonellik istiyor. İşte Serhan Serter ve ekibi çiftlere standartların dışında, kendilerini rahat hissettikleri şekilde poz verdiriyor. Bu arada drone ile yaptıkları çekimlerin dışında yakın plan fotoğrafları da çok iyi.

Çiftlere çekimden 6 hafta sonrasına kadar bütün fotoğrafları teslim eden firmanın fiyatları da 1.000-1.500 TL aralığında değişiyor.

Serhan Serter

Sahilde çekilen fotoğraflar başkadır: Şile Düğün Fotoğrafları

14- Rüya Kareler

Dış çekim gelin damat açısından zorlu bir süreç gibi görünür. Hiç tanımadığın insanlara poz vermek kulağa tuhaf gelebilir. Ancak bu sürecin keyifli geçmesi kesinlikle çalışılan düğün fotoğrafçısına bağlıdır. İşte Rüya Kareler de çiftlere güzel enerji veren o firmalardan biri!

Beykoz firmalarından Rüya Kareler ile çalışırsanız; kahkaha atarken, yürürken, birbirinize bakarken çekilen fotoğrafların sandığınızdan çok daha güzel olduğunu göreceksiniz.

1.000-1.500 TL gibi bir fiyata düğün dış mekan çekimi yaptırabileceğiniz firmanın teslim süresinin 1 haftadan az olduğunu da belirteyim.

Rüya Kareler

15- Evet Dedim

Düğün dış çekim fotoğrafçısı Evet Dedim, rengarenk bir portfolyoya sahip. Bir bakıyorsun Eyfel Kulesi’nin altında romantik kareler çekiyorlar, sonra bir bakıyorsun çiftleri bahçe içinde bir gezintiye çıkarıyorlar.

Ekip; en büyük hedeflerinin çekilen fotoğraflarda duyguları yakalamak ve çiftlerin birbirine duyduğu sevgiyi fotoğraf karelerine dökmek olduğunu söylüyor.

Dış çekim fotoğrafları için hazırladıkları paketlerin fiyatları da 1.500 TL’den başlıyor.

Evet Dedim

16- Happybirdsday

Düğününe özel dış mekan fotoğraf çekimi için yaptırabileceğin firmalardan biri de keyifli karelere imza atan Happybirdsday! Ekip; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de yapıyor!

Gelin damat dış çekim pozları konusunda çok başarılılar. Doğal pozların yanı sıra romantik kareler de yakalıyorlar. Firmayla dış çekim yaptığınızda da 3 hafta içerisinde tüm fotoğrafları size teslim ediyorlar.

Düğün dış çekim fiyatlarına bakalım şimdi. Minimum fotoğraf paketleri 2.000-3.000 TL arasında değişiyor.

Happybirdsday

17- Yelda Çalımlı Photography

Düğün dış mekan çekimlerinde harikalar yaratan Yelda Çalımlı Photography, Beşiktaş’ta yer alıyor. Firmanın sayfasına yapılan yorumlardan da çiftlerin memnuniyetini kazandıkları belli oluyor.

Çekimlere genellikle 2 bazen 3 fotoğrafçı ile katılıyor ve gün sonunda 800-1500 kadar fotoğraf çekmiş oluyorlar. Çekilen tüm fotoğrafları işleyip orijinal boyutlarında teslim ediyorlar. 2000 fotoğraf teslim ettiği çekimlerde dahi fotoğrafların hepsi üzerinde çalışıyorlar.

Firmanın düğün ve nişan dış çekim fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Yelda Çalımlı

Düğün fotoğraf çekimi fiyatlarıyla ilgili detaylar da bu yazıda: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Dış mekan düğün fotoğrafçıları hakkında fikir edindiysen şimdi mekanlara göz atalım: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ON

Orhan Naldemirci

12/08/2020

Listede olması gerekenler yok nedense.


TEM

Taygun Eran Mirazoğlu

15/01/2016

Kesinlikle Kütahya/Dumlupınar İlçesi derim. 5kmlik alan içinde hem Murat dağının müthiş ormanları, rüzgar gülleri ve tarihi şehitlikler ve tren yolu bulunuyor. Fotoğraf çekimleri için mükemmel bir yer