Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:50 dakika

20.03.2021

Düğünden kalacak en güzel hatıralar için dış mekan düğün fotoğrafları çektirmeyi düşünüyorsanız fotoğrafçı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizin için en popüler olan profesyonel düğün fotoğrafçılarından bazılarını seçtik!

Dış mekan düğün fotoğrafçısı

1- Gözde Balseven

İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Her biri birbirinden güzel düğün dış çekimlerine imza atıyor.

Üsküdar'da yer alan Gözde Balseven de bu firmalar arasında öne çıkanlardan biri. Ekip, çiftlere verdirdiği düğün dış çekim pozları oldukça romantik duruyor.

Gözde Balseven’in Save the Date ve Trash the Dress çekimleri için de kapısını çalabiliyorsun. Plajda ve tarlada çektiği bir sürü karesi bulunuyor. Fotoğrafların doğallığına biz bayıldık! Firmanın dış çekim fotoğraf fiyatları da 3.000-5.000 TL arasında değişiyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

2- Ajans Red

Eğer aklında doğayla iç içe dış çekim düğün fotoğraflarına sahip olmak varsa Ajans Red aradığın fotoğrafçı olabilir.

Yurt içi ve dışında çekim yapan fotoğrafçıyla düğün belgeselinden hikaye çekimlerine, düğün klibinden trash the dress’e kadar birçok farklı türde çalışabilirsin.

Düğün dış çekim fotoğrafları için oluşturdukları paketler de 1.500-2.000 TL’den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Ajans Red

Ajans Red

Firmayı İncele

3- Plato Fine Art

Beylikdüzü düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Plato Fine Art, romantik dış çekim fotoğrafları için tercih edebileceğin firmalardan.

Pek çok farklı çekim türünde hizmet veren firmanın Büyükçekmece Gölü'nün yanında açık ve kapalı platosu bulunuyor. Bu platolarda doğayla iç içe fotoğraflar çektirebilirsin. Ayrıca firmayla anlaşıp farklı şehirlerde ve hatta farklı ülkelerde çekim yapabilirsin! Ortalama fiyatları da 1.500-3.000 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

4- Arif Öztürk Photography

Arif Öztürk Photography ile ister doğal bir mekan istersen klasik bir arabanın önünde çekilen bir fotoğrafa sahip olabilirsin. Ya da bu fotoğraftaki gibi tatlı bir motorsikletle ormanın içinde fotoğraf çektirebilirsin.

Bunun için firmanın profesyonel ekibi ile görüşmen yeterli.

Bağcılar'da bulunan firmanın minimum paket fiyatlarının 1.500 TL'den az olduğunu da belirtelim.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

3- Photo Matchless

İster İstanbul'da, ister şehir dışında... Photo Matchless, mekan ayrımı yapmaksızın, dış çekim talep eden çiftlere hizmet sunuyor.

Firma, fotoğraf haricinde düğün belgeseli, hikayesi veya klibi gibi videolu içerikler de üretebiliyor ve başarılı montajlar ile unutulmaz anları ustalıkla bir araya getiriyor.

Sen de bu harika renkli fotoğraftaki gibi gelin arabasının içinde "cool" bir poz vermek istersen, firmayla mutlaka iletişime geç! Photo Matchless'ın dış çekim fiyatları da minimum 1.500-3.000 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

4- Olivo Wedding

Olivo Wedding, kartpostal tadında dış çekim fotoğrafları için tercih edebileceğin İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor.

Profesyonel bir ekibi bulunan firma, drone, jimmy jib, go pro ve su altı gibi son teknoloji ekipmanlar da kullanıyor. Olivo Wedding fiyatları 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

5- Serhan Serter Wedding Dreams

Bir diğer Kadıköy firmasıyla devam edelim önerilere. Serhan Serter Wedding Dreams, çiftler tarafından çok sevilen bir fotoğraf ekibi. Çiftler nerede kendini iyi hissedecekse orada dış çekim yapıyorlar.

Gelin damat pozları dış mekanda da olsa stüdyoda da olsa profesyonellik istiyor. Bu arada drone ile yaptıkları çekimlerin dışında yakın plan fotoğrafları da çok iyi.

Firmanın fiyatları da 1.000-1.500 TL aralığında değişiyor.

Serhan Serter

6- Evet Dedim

Düğün dış çekim fotoğrafçısı Evet Dedim, rengarenk bir portfolyoya sahip. Bir bakıyorsun Eyfel Kulesi’nin altında romantik kareler çekiyorlar, sonra bir bakıyorsun çiftleri bahçe içinde bir gezintiye çıkarıyorlar.

Ekip; en büyük hedeflerinin çekilen fotoğraflarda duyguları yakalamak ve çiftlerin birbirine duyduğu sevgiyi fotoğraf karelerine dökmek olduğunu söylüyor.

Dış çekim fotoğrafları için hazırladıkları paketlerin fiyatları da 1.500 TL’den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Evet Dedim

Evet Dedim

Firmayı İncele

7- A Ajans Fotoğraf ve Prodüksiyon

Düğününe özel dış mekan fotoğraf çekimi için yaptırabileceğin firmalardan biri de romantik karelere imza atan A Ajans Fotoğraf ve Prodüksiyon! Ekip; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de yapıyor!

Gelin damat dış çekim pozları konusunda çok başarılılar. Doğal pozların yanı sıra romantik kareler de yakalıyorlar.

Düğün dış çekim fiyatlarına bakalım şimdi. Minimum fotoğraf paketleri 3.000-5.000 TL arasında değişiyor.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

8- Royal Fotoğrafçılık

Eğlenceli bir çekim süreci yaşamak, hayal ettiğiniz gibi düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsan Royal Fotoğrafçılık ile çalışabilirsin.

Profesyonel ekipmanlar kullanan ekip, çekim sırasında çiftlere poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda da yönlendirmelerde bulunuyor.

Royal Fotoğrafçılık minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

9- Stüdyo Carpe Diem

Etkileyici bir düğün albümü için tercih edebileceğin firmalardan biri de Stüdyo Carpe Diem. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday çekimleri için firmayla çalışabilirsin.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

10- Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Aklına gelen tüm düğün fotoğraf ve video çekimlerinde hizmet veren Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı, çift memnuniyetini ön planda tutuyor.

Çekim öncesi çiftlerle bir araya gelip onları tanıyor ve beklentilerini öğrenerek, çekim programını buna göre oluşturuyor.

Minimum paket fiyatları da 2.000-3.000 TL arasında.

dış mekan düğün fotoğrafları i̇çin düğün fotoğrafçıları önerileri

Dış mekan düğün fotoğrafçıları hakkında fikir edindin. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Dilersen şehrindeki şehrindeki tüm fotoğrafçılar çalışmalarına da göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi de alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

En Popüler Dış Çekim Konseptleri

Yedigöller Düğün Fotoğraf Çekimi Yaptıracağın Fotoğrafçılar

Romantik Bir Düğün Albümü İçin Kilyos Dış Çekim Fotoğrafları

Gelin Adayları İçin Dış Çekim Saç Modelleri

Şile Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Orhan Naldemirci

Düğün Tarihi: 12.08.2020


Listede olması gerekenler yok nedense.


Taygun Eran Mirazoğlu

Düğün Tarihi: 15.01.2016


Kesinlikle Kütahya/Dumlupınar İlçesi derim. 5kmlik alan içinde hem Murat dağının müthiş ormanları, rüzgar gülleri ve tarihi şehitlikler ve tren yolu bulunuyor. Fotoğraf çekimleri için mükemmel bir yer