Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:35 dakika

10.09.2019

Düğünden kalacak en güzel hatıralar için dış mekan düğün fotoğrafları çektirmeyi düşünüyorsanız fotoğrafçı arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizin için son zamanlarda evlenecek çiftler arasında çok popüler olan profesyonel düğün fotoğrafçılarından bazılarını seçtik. Bakalım beğenecek misiniz?

Dış mekan düğün fotoğrafçısı

1- Yüşa İpek

İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Her biri birbirinden güzel düğün dış çekimlerine imza atıyor. Beyoğlu’nda yer alan Yüşa İpek de bu firmalar arasında öne çıkanlardan biri. Ekip, çiftlere masalsı ve romantik tarzda düğün dış çekim pozları verdiriyor.

Yüşa İpek’in Save the Date ve Trash the Dress çekimleri için de kapısını çalabiliyorsun. Firmayla çalışmaya karar verdiğinizde; nerede gelin damat dış çekimi yapabileceğinizi ve müstakbel eşinle tarzınızı yansıtan en iyi kareleri nasıl ortaya çıkaracağınızı beraber belirliyorsunuz.

Firmanın dış çekim fotoğraf fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Yüşa İpek

2- Happybirdsday

Düğününe özel dış mekan fotoğraf çekimi için yaptırabileceğin firmalardan biri de keyifli karelere imza atan Happybirdsday! Ekip; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de yapıyor!

Gelin damat dış çekim pozları konusunda çok başarılılar. Doğal pozların yanı sıra romantik kareler de yakalıyorlar. Firmayla dış çekim yaptığınızda da 3 hafta içerisinde tüm fotoğrafları size teslim ediyorlar.

Düğün dış çekim fiyatlarına bakalım şimdi. Minimum fotoğraf paketleri 2.000-3.000 TL arasında değişiyor.

Happybirdsday

3- Yelda Çalımlı Photography

Düğün dış mekan çekimlerinde harikalar yaratan Yelda Çalımlı Photography, Beşiktaş’ta yer alıyor. Firmanın sayfasına yapılan yorumlardan da çiftlerin memnuniyetini kazandıkları belli oluyor.

Çekimlere genellikle 2 bazen 3 fotoğrafçı ile katılıyor ve gün sonunda 800-1500 kadar fotoğraf çekmiş oluyorlar. Çekilen tüm fotoğrafları işleyip orijinal boyutlarında teslim ediyorlar. 2000 fotoğraf teslim ettiği çekimlerde dahi fotoğrafların hepsi üzerinde çalışıyorlar.

Firmanın düğün ve nişan dış çekim fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Yelda Çalımlı

Düğün fotoğraf çekimi fiyatlarıyla ilgili detaylar da bu yazıda: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

4- Wedding Medya

Eğer aklında gün batımı veya deniz kenarı dış çekim düğün fotoğraflarına sahip olmak varsa Wedding Medya aradığın fotoğrafçı olabilir. Yurt dışında ve Türkiye'nin her yerinde çekim yapan fotoğrafçıyla düğün belgeselinden hikaye çekimlerine, düğün klibinden Trash the Dress’e kadar birçok farklı türde çalışabilirsin.

Ümraniye'de yer alan firmanın geçmişe uzanan bir tecrübeye sahip olduğunu bilmelisin. Düğün dış çekim fotoğrafları için oluşturdukları paketler de 750-1.000 TL’den başlıyor.

dış mekan düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçıları önerileri

Bu fotoğraf fikirlerini seveceksin: En Yaratıcı Gelin Fotoğrafları

5- Bal Medya

Bal Medya da Kadıköy’de yer alıyor. Firma, birlikte karar vereceğiniz düğün fotoğrafı konseptine göre şehir dışı ya da yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyor.

Eğer daha ilginç ve farklı açılardan çekilmiş düğün fotoğraflarına ve videolara sahip olmak istiyorsan; helikopter ve jimmy jib çekimi gibi farklı seçenekler de sunuyorlar.

Firmanın düğün fotoğrafları dış çekim paketleri de ortalama rakamlarda: 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Bal Medya

Bal Medya, Save the Date çekimleri de yapıyor. Save the Date için bu listedeki firmalara da göz atabilirsin: Düğün Öncesi Save The Date Çekimleriniz İçin Fotoğrafçı Önerileri!

6- Halil Sarı Fotoğrafçılık

Kadıköy, düğün fotoğrafçısı açısından zengin bir ilçe. Bu fotoğrafçılar arasından ön plana çıkan firmalardan biri de Halil Sarı Fotoğrafçılık! Firma; deniz kenarında, kırlarda birçok fotoğrafa imza atıyor. Ayrıca dış mekanda save the date çekimleri de yapıyorlar.

Dış mekan çekimlerin için Halil Sarı Fotoğrafçılık ile çalışmak istersen, paket fiyatlarının 1.000-1.500 TL'den başladığını bilmelisin.

dış mekan düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçıları önerileri

7- Levent Yıldız Photography

Küçükçekmece’de yer alan Levent Yıldız Photography, düğün ve nişan dış çekimleri yapıyor. Fenerbahçe Parkı, Emirgan, Yıldız Parkı, Kibrithane, Balat, Atatürk Arboretumu, Koç Müzesi, Çatalca ve Şile gibi birçok mekanda çekimlerini gerçekleştiriyorlar.

Dış mekan düğün fotoğrafçısı Levent Yıldız’ın fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor. Şimdi fikir vermesi açısından firma sayfasına yapılan yorumlardan birini buraya bırakıyorum:

Cemre & Harun: "Öncelikle fotoğraf çekiminden ziyade muhteşem insanlıklarıyla bize müthiş bi gün yaşattıklarını dile getirmek isterim. İlk başlarda biraz kasıldık haliyle. Fakat ekibin enerjisi bizi sanki normalde de fotomodellik yapıyormuşuz gibi hissettirdi. O kasıntılar gitti yerine neşe, eğlence ve müthiş fotoğraflar yerini aldı."

Levent Yıldız Photography

8- Serhan Serter Wedding Dreams

Bir diğer Kadıköy firmasıyla devam edelim önerilere. Serhan Serter Wedding Dreams, çiftler tarafından çok sevilen bir fotoğraf ekibi. Çiftler nerede kendini iyi hissedecekse orada dış çekim yapıyorlar.

Gelin damat pozları dış mekanda da olsa stüdyoda da olsa profesyonellik istiyor. İşte Serhan Serter ve ekibi çiftlere standartların dışında, kendilerini rahat hissettikleri şekilde poz verdiriyor. Bu arada drone ile yaptıkları çekimlerin dışında yakın plan fotoğrafları da çok iyi.

Çiftlere çekimden 6 hafta sonrasına kadar bütün fotoğrafları teslim eden firmanın fiyatları da 1.000-1.500 TL aralığında değişiyor.

Serhan Serter

Sahilde çekilen fotoğraflar başkadır: Şile Düğün Fotoğrafları

9- Ersin Çiçek Photography

Dış çekim gelin damat açısından zorlu bir süreç gibi görünür. Hiç tanımadığın insanlara poz vermek kulağa tuhaf gelebilir. Ancak bu sürecin keyifli geçmesi kesinlikle çalışılan düğün fotoğrafçısına bağlıdır. İşte Ersin Çiçek Photography de çiftlere güzel enerji veren o firmalardan biri!

Bayrampaşa firmalarından Ersin Çiçek ile çalışırsanız; kahkaha atarken, yürürken, birbirinize bakarken çekilen fotoğrafların sandığınızdan çok daha güzel olduğunu göreceksiniz.

1.000-1.500 TL gibi bir fiyata düğün dış mekan çekimi yaptırabileceğiniz firmanın teslim süresinin 4 hafta olduğunu da belirteyim.

Ersin Çiçek Photography

10- Kadir Bolat

Düğün dış çekim fotoğrafçısı Kadir Bolat, rengarenk bir portfolyoya sahip. Bir bakıyorsun Eyfel Kulesi’nin altında sanki 70’li yıllara aitmiş gibi duran kareler çekiyorlar, sonra bir bakıyorsun çiftleri lavanta bahçelerinin içinde bir gezintiye çıkarıyorlar.

Ekip; en büyük hedeflerinin çekilen fotoğraflarda duyguları yakalamak ve çiftlerin birbirine duyduğu sevgiyi fotoğraf karelerine dökmek olduğunu söylüyor.

Dış çekim fotoğrafları için hazırladıkları paketlerin fiyatları da 1.500 TL’den başlıyor.

Kadir Bolat

11- Eray Hacıosmanoğlu

Son yıllarda düğün çekimleri dış mekanlarda ve tarihi alanlarda çoğunluklu olarak yapılıyor. Tabii çiftlerin tercihlerini dış mekandan yana kullanmaya başlayınca fotoğrafçılar da kendilerini o alanda geliştirdiler. Eray Hacıosmanoğlu da bu konuda sınır tanımayan firmalardan biri!

Bakırköy’de yer alan firma dünyanın her yerinde çekim yapıyor. Düğün fotoğraflarına kendi dokunuşlarını da katmayı seviyorlar. Mesela deniz kenarı dış çekimi yaparken sadece kumsaldaki fotoğraflarla yetinmiyor. Çiftleri kayıklara bile bindiriyorlar.

Firmanın fiyatları da 1.000 TL’den başlıyor.

Eray Hacıosmanoğlu

Dış mekan düğün fotoğrafçıları hakkında fikir edindiysen şimdi mekanlara göz atalım: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafçıları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

TEM

Taygun Eran Mirazoğlu

15/01/2016

Kesinlikle Kütahya/Dumlupınar İlçesi derim. 5kmlik alan içinde hem Murat dağının müthiş ormanları, rüzgar gülleri ve tarihi şehitlikler ve tren yolu bulunuyor. Fotoğraf çekimleri için mükemmel bir yer