Emre Erdem Photography

E-posta Gönder

 • Zeytinburnu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emre Erdem Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Emre Erdem Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Erdem Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emre Erdem Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emre Erdem Photography Hakkında

En unutulmaz gününüzü ölümsüzleştirmek ve tatlı telaşınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Düğününüzün en özel anlarını, en güzel şekilde size hediye ediyoruz. Emre Erdem Photography ailesi olarak, uzun yıllardır siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz. Özel günlerinizden; düğünler, nişan törenler ve kına geceleri gibi etkinliklerinize kadar geniş bir yelpazede fotoğraf çekimi yapabiliyoruz.

Her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli ekibimizle birlikte çekim yaparken, kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Böylece, tamamen doğal fotoğrafları yakalamak için de şansımız oluyor. Çiftlerimizde yapay pozlardan uzak duruyoruz. Samimiyet dolu ve içten fotoğraflar çekmek istiyoruz. Eğer siz de, böyle fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Sizinle yaptığımız görüşmeler sırasında; tarzınızı ve nasıl bir fotoğraf çekimi istediğinizi öğreniyoruz. Bu çerçevede bir plan oluşturuyoruz. Bir tarih belirledikten sonra, çekimimize başlıyoruz. Stüdyo veya dış çekim fark etmeksizin, çok beğeneceğiniz fotoğraflarla sizi kavuşturmak için, kollarımızı sıvıyoruz. Her iki çekim türünde de fazlasıyla eğleneceğinize ve tamamen kendiniz gibi hissedeceğinize eminiz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğraflarınızı kusursuz bir şekilde çekebilmek için, son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca, iki fotoğrafçı birden fotoğraflarınızı çekiyor. Böylece, her açıdan muhteşem pozlarınızı yakalamış oluyoruz.

Fotoğraf çekimleriniz için, İstanbul dışında herhangi bir şehirde de hizmet verebiliyoruz. Bunun yanında dilerseniz, yurt dışında da fotoğraflarınızı çekebiliriz. Hayaliniz olabilir veya düğününüzü yurt dışında planlamış olabilirsiniz. Bizim için önemli olan, sizin bizi yanınızda istemeniz. Beklentilerinizi karşılamak için, bütün imkanlarımızı kullanabiliriz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve fotoğraflarımızın eşsiz kalitesiyle birlikte, fark yaratmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.