Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Emre Erdem Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emre Erdem Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Emre Erdem Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Emre Erdem Photography Sıkça Sorulan Sorular

Emre Erdem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Emre Erdem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Emre Erdem Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Emre Erdem Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Emre Erdem Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Emre Erdem Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Emre Erdem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Emre Erdem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Emre Erdem Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Emre Erdem Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Emre Erdem Photography Hakkında

En unutulmaz gününüzü ölümsüzleştirmek ve tatlı telaşınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Düğününüzün en özel anlarını, en güzel şekilde size hediye ediyoruz. Emre Erdem Photography ailesi olarak, uzun yıllardır siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz. Özel günlerinizden; düğünler, nişan törenler ve kına geceleri gibi etkinliklerinize kadar geniş bir yelpazede fotoğraf çekimi yapabiliyoruz.

Her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli ekibimizle birlikte çekim yaparken, kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Böylece, tamamen doğal fotoğrafları yakalamak için de şansımız oluyor. Çiftlerimizde yapay pozlardan uzak duruyoruz. Samimiyet dolu ve içten fotoğraflar çekmek istiyoruz. Eğer siz de, böyle fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Sizinle yaptığımız görüşmeler sırasında; tarzınızı ve nasıl bir fotoğraf çekimi istediğinizi öğreniyoruz. Bu çerçevede bir plan oluşturuyoruz. Bir tarih belirledikten sonra, çekimimize başlıyoruz. Stüdyo veya dış çekim fark etmeksizin, çok beğeneceğiniz fotoğraflarla sizi kavuşturmak için, kollarımızı sıvıyoruz. Her iki çekim türünde de fazlasıyla eğleneceğinize ve tamamen kendiniz gibi hissedeceğinize eminiz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğraflarınızı kusursuz bir şekilde çekebilmek için, son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca, iki fotoğrafçı birden fotoğraflarınızı çekiyor. Böylece, her açıdan muhteşem pozlarınızı yakalamış oluyoruz.

Fotoğraf çekimleriniz için, İstanbul dışında herhangi bir şehirde de hizmet verebiliyoruz. Bunun yanında dilerseniz, yurt dışında da fotoğraflarınızı çekebiliriz. Hayaliniz olabilir veya düğününüzü yurt dışında planlamış olabilirsiniz. Bizim için önemli olan, sizin bizi yanınızda istemeniz. Beklentilerinizi karşılamak için, bütün imkanlarımızı kullanabiliriz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve fotoğraflarımızın eşsiz kalitesiyle birlikte, fark yaratmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

  • Adres:

    Zeytinburnu/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.