Arif Öztürk Photography

E-posta Gönder

0212 963 1272

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türü

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tarihi mekanlar, Kumsallar, Ormanlar, Açık/Kapalı Platolar gibi istenilen her türlü mekanda çekim yapabiliyoruz

Kampanyalar ve Paketler

Arif Öztürk Photography

Aralık Sonuna Kadar Tüm Dış Çekim Anlaşmaları %25 İndirimle 1500 TL + Drone Çekimi Hediye

Tüm detayları göster

Son gün 10/01/2022

Kampanya detaylarını içeren dosyayı yüklemek için hemen tıklayın.


Hakkında

Sevdiğinizle yaşayacağınız bu özel günü seneler sonra bile birbirinden kaliteli fotoğraflar ile hatırlamak istiyorsanız, Arif Öztürk Photography İstanbul’da tercih edebileceğiniz fotoğrafçıların başında geliyor! Kalitesi ve tecrübesi ile kendini önceki işlerinde kanıtlayan ve çiftlerin memnuniyetini bugüne kadar eksiksiz bir şekilde sağlayan Arif Öztürk, olanaklarıyla kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Nasıl mı?

Çiftlerimize pek çok çekim türünü sunuyor, imkanlarımız ile tüm taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Örneğin düğün fotoğrafları için İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerlerde olabiliyoruz. Çiçek ve ağaçlarla donatılmış bir bahçe, masmavi bir denizin ayaklarınızı ıslattığı eşsiz bir kumsal ya da boğazın benzersiz manzarasını panoramik bir şekilde seyredeceğiniz noktalar. İstediğiniz konsepti sunarak fotoğraflarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolarla duyurduğunuz save the date çekimlerine imza atabiliyor, düğünden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekim imkânını sağlayabiliyoruz. Ya da farklılık yaratmak istiyorsanız, aşkınızın en güzel halini yansıtacağınız düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi gibi küçük videolar oluşturabiliyoruz. Tüm bu fotoğraf ve videoların kurgusunu, montajını ve retouch düzenlemelerini tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Geniş bir ekibe sahibiz. Çekimlerinizde hiçbir eksikliğin yaşanmaması ve kusursuz fotoğrafların oluşturulması için gerekirse 8-9 kişilik bir kadro ile çalışıyoruz. Enerjik ve dinamik çalışma arkadaşlarımız ile çekim stresini üzerinizden atmanızı ve samimi bir ortamda bulunmanızı sağlıyoruz.

Hem düğün fotoğrafları hem de kına fotoğrafları çekebiliyoruz. Kına fotoğrafçılığı için tamamen kadın personelden oluşan bir ekip oluşturuyoruz. Böylelikle her anınızda kendinizi rahat hissediyorsunuz.

Sadece düğün fotoğrafları değil, nişan, kına, söz, doğum günü, sevgililer günü ve mezuniyet gibi özel gün fotoğrafçılığı da yapıyoruz. En mutlu olduğunuz anlarda yanınızda oluyor, bu güzel dakikalara şahitlik etmekten gurur duyuyoruz.

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir hikayeniz var, fotoğrafları da olsun. Bu güzel anıları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Arif

Arif Öztürk Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları