Erdem Çalışkan Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Mustafa İnan Wedding
18 1

İzmit

Mustafa İnan Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
47 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim

Hakkında

Sizin ışığınızı, parıldayan gözlerinizi fotoğraflara muhteşem bir şekilde yansıtıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız anılarla sizi buluşturuyorum. Bendeniz Erdem Çalışkan. Uzun yıllar boyunca Kocaeli’nde özel gün fotoğrafçılığı yapıyor, çiftlerin ve ailelerin mutluluğuna şahitlik ediyorum. Kaliteli hizmet anlayışım ve yenilikçi çalışma prensibimle sektörde değişen trenleri yakından takip ediyor ve kusursuz fotoğraf ve video kareleriyle sizi buluşturmayı amaçlıyorum.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında tercih edilen bir adres olan Erdem Çalışan Photography olarak profesyonel ekibimle birlikte değerli günlerinizi fotoğraf ve videolarla yıllar sonrasında da size aynı heyecanla hatırlatıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimle birlikte çekimleriniz için özenle hazırlanıyor, hayallerinizdeki fotoğraflarla sizi buluşturmak için sizi yakından tanımak istiyoruz. Stüdyomuzda sohbet esnasında dış çekim için fotoğraf tarzınızı varsa belirlediğiniz temayı öğreniyoruz. Her şeyi bize bırakıyorsanız da size özel bir konsept, mekân önerisinde bulunuyor, ister düğün günü isterseniz de fotoğraf çekimi için ayıracağınız farklı bir gün için randevu oluşturuyoruz.

Aşkınızı anlatan muhteşem kareler ortaya çıkarmak için en önem verdiğimiz konu da kalite! Son teknoloji ekipmanlar kullanıyor sizi kusursuz fotoğraf ve videolarla buluşturuyoruz. İlk görüşmemizden fotoğraflarınızı teslim edene kadar da isteklerinize her zaman seri çözümler getiriyoruz.

Dış çekim için yaratıcılığımızla size farklı önerilerde bulunuyoruz. Kocaeli başta olmak üzere yakın çevrede de istediğiniz mekânda çekim gerçekleştirebiliyoruz. Doğallığınızın ve aşkınızın ön planda olacağı fotoğraf kareleri için de tercihimiz; yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanlar, kır bahçeleri, muhteşem sahiller, eşsiz koylardan yana. Ayrıca tarihi mekânların mistik atmosferinde de özel anlarınızı kaydediyoruz.

Erdem Çalışkan Photography olarak düğün dış çekim dışında farklı çekim türlerinde de hizmetinizdeyiz. Save the date, trash day, düğün hikayes, ve düğün klibi hizmeti almak istiyorsanız sayfada bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Erdem Çalışkan

 • Adres: Gebze / KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!