Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

11 Yorum

E-posta Gönder

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Doğal ortamlar (orman, tarla, sahil ve kayalıklar) Konsept fotoğraf platoları (Müşterilerin beğeni ve istekleri doğrultusunda)

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık Hakkında

2012 yılından beri fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapıyorum. Üniversite eğitimimi ve meslek hayatımın ilk yıllarını farklı bir alanda tamamlamama rağmen içimde hep fotoğraf çekme tutkusu vardı. Bunu fark etmemle beraber Muzaffer Sütlüoğlu’nda eğitim aldım ve Ayça Cankurt Fotoğrafçılık’ı kurarak hayalimi gerçekleştirdim. Çiftlerle tanıştığım ve çekimleri planladığım ofisim Kocaeli İzmit’te yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Kocaeli’de çiftlerin talep ettikleri yerlerde çekimleri yapıyorum. Daha çok ormanlar, sahiller, tarlalar ve kayalık alanları kullanıyorum. Şehir dışı çekimlerindeyse Sakarya ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gidiyorum. Şehir dışı çekimlerim de tabiatla iç içe mekanlar oluyor. Tercihini açık alanlardan yana kullanmak istemeyen çiftlerimle stüdyo çekimleri yapıyorum. Dilerseniz platolara da çekimler için gidiyorum.

Düğün hikayesi ve düğün belgeseli çekimlerini severek yapıyorum. Trashday ve tarihi not et olarak da bilinen save the date çekimini gerçekleştiriyorum. Çiçek ve ahşap detaylı konsept çekimleri de çiftlerimin talep ettiği çekim türlerinden. İsterseniz söz, nişan ve kınalarınızda da yanınızda oluyorum. Drone ile yakaladığımız görüntüleri de dahil ettiğimiz düğün kliplerinizi de en güzel müziklerle kurguluyorum.

Baskı Hizmetleri

Yıllardır hizmet veren Kocaeli düğün fotoğrafçılarından biriyim. Çiftlerin baskı hizmetlerinde neye önem verdiğini biliyorum. Fotoğraflarınızın tesliminde kaliteyi ve hızı bir arada sunuyorum. Çiftlerime panoramik albüm, 2 adet aile albümü, poster, kanvas tablo ve saklama kutusunu kampanya ve paket içeriklerine göre veriyorum. Ayrıca çekilen fotoğrafların da tamamını dijital ortamda size ulaştırıyorum.

Kocaeli’nde çekim gerçekleştirdiğim yerler, fotoğraf stüdyomun canlı atmosferi ve enerjik ekibim sayesinde düğün fotoğrafçısı Kocaeli arayışında olan çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyorum. Siz de bu çiftlerden biri olmak isterseniz aşağıdaki bilgilerden bana ulaşıp hizmetlerim hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden formdan teklif alarak fotoğraf çekiminizde kendinizi güvenilir ellere teslim etmenin rahatlığını bir an önce yaşayabilirsiniz.

İletişim

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık Yorumları (11)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

B&A

Burcu & Ahmet

Düğün Tarihi: 11.12.2019Ayça Hanım ile iletişime geçtiğim ilk andan itibaren bize gerçekten ciddi bir güven verdi. Sorduğum her soruya sabırla cevap verip en iyi şekilde bizi yönlendirdi. Her şey için çok teşekkür ederiz.


Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

Düğün Fotoğrafçıları

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Mutluluğunuz daim olsun :)

M&F

Meryem & Ferhat

Düğün Tarihi: 04.01.2020


Canım Ayça. Bize yaşattığın harika saatler için çok teşekkürler. Bundan sonra tüm sülale seninleyiz:)

S&K

Saniye & Kadir

Düğün Tarihi: 14.12.2019


Kuaförden çıkarken aşırı gergindim ve çekimin de gergin geçmesinden çok korkuyordum. Yanına gidip çekime başladığımızda her şeyi unutuverdim bu kadar mı tatlı olur bir insan. Teşekkürler! Seni seviyoruz :)

K&M

Kübra & Mehmet

Düğün Tarihi: 30.11.2019


Güzel fotoğraf kareleri için teşekkür ederiz. Her şey oldukça keyifliydi.
Gerek fotoğraf çekimleri gerekse albümler çok çok kaliteli.

K&F

Kader & Furkan

Düğün Tarihi: 19.11.2019


Çekim sırasında kendisinin enerjisine kapılmamak mümkün değil:) 2 saatlik zaman dilimi çekim yeterli olur mu acaba diye düşünürken elimizde 700 kadar harika fotoğraf oldu. Sorduğumuz her soruya hızlı bir şekilde dönüş yaptı ve en iyi şekilde ilgilendi.

M&B

Meltem & Bora

Düğün Tarihi: 26.10.2019


Kendisi ile fotoğraf ve klip çekimi için anlaşmıştık.
Her ikisi de son derece profesyonel oldu. Albümlerimiz piyasada var olan pek çok albüme göre on kat daha kaliteli. Başarılarının devamını dilerim.

D&H

Devrim & Hakan

Düğün Tarihi: 12.10.2019


Yeniden bir çekim ihtiyacım olsa tereddüt etmeden kendisi ile anlaşırım.
İşine ve çalıştığı kişilere karşı saygılı bir kişi.

S&M

Senem & Murat

Düğün Tarihi: 24.08.2019


Albümlerimiz HA-Rİ-KA oldukça kaliteli bir iş çıkardı Ayça Hanım. Kuzenimin çekimlerini yapmıştı biz de riske girmek istemedik ve kendisi ile anlaştık. Çok mutluyum, işini bu kadar severek yapan biri ile çalıştığım için.

A&B

Aslı & Berkay

Düğün Tarihi: 25.07.2019


Tatlı dilli ve oldukça disiplinli birisi :) Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ediyorum. Tüm arkadaşlarımı da Ayça Hanım çekti zaten şiddetle tavsiye ediyorum!

S&B

Selin & Burak

Düğün Tarihi: 24.06.2019


Düğün günü dışında çekim yapmamız için bizi yönlendirdi ve iyi ki de kendisine kulak vermişiz. Bu kadar yoğun bir çekimi düğünün olduğu gün yapmamızın imkanı yoktu zaten. Tarlalarda, ormanlarda, kayalıklarda koşturup durduk, yorulduk ama sonuna kadar değdi. Albüm teslimatı için uzun zaman... devamı 

B&T

Büşra & Turgay

Düğün Tarihi: 09.05.2019


Kendisi ile çok güzel bir çekim yaptık. Çekimimiz oldukça eğlenceli geçti ve bizimle gerçekten çok iyi ilgilendi. Harika fotoğraflarımız için kendisine çok teşekkür ediyoruz:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.