Stüdyo Cevat

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Büyükada, salda gölü, tarihi mekânlar başta olmak üzere çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Liya Fotoğrafçılık
50 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

2007 yılında Kocaeli’de kurduğumuz Stüdyo Cevat ile fotoğrafçılık sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Stüdyomuzu henüz kurmadan 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptik ve bütün tecrübelerimizi buraya aktarmak ve daha kaliteli bir hizmet verebilmek için stüdyomuzu açtık. Ekibimiz kameraman ve fotoğrafçılardan oluşan 4 kişilik dev bir kadro. Her birimiz kendimizi sürekli yenileyen ve yaptığı işe sevgisini koyan profesyonelleriz. Ayrıca çekimleri 3 kişilik bir grup halinde gerçekleştiriyoruz.
Eğer çiftimiz stüdyo çekimi istemediyse ve dış çekim yapılacaksa genelde İzmit dışını tercih ediyoruz. Çünkü farklı yerlerde özgün ve çifte özel çekimler yapmayı seviyoruz. Kocaeli’de düğün fotoğrafçısı arayan ve farklı mekânlarda çekimler yapmak isteyen çiftlere duyurulur. Elbette çiftimizin İzmit’te yer alan bir lokasyon tercihi varsa ona da hayır demeyiz. Çiftlerimizi memnun etmek bizim için her şeyin üstünde gelir. Genellikle yeşillik alanlarda, ormanlarda ve deniz kenarı-nehir kenarı gibi sahil bölgelerinde çekim yapıyoruz. Tarihi mekân isteyen çiftlerimizi çoğunlukla Adile Sultan Kasrı’nda çekiyoruz. Çiftimiz talep ederse şehir dışında olduğu gibi yurt dışında dahi onları yalnız bırakmıyor ve istedikleri ülkede fotoğraflarını çekiyoruz.
Çekimlerinizi düğünden önce veya düğün günü yapmak zorunda da değiliz. Dilerseniz balayı paketimiz var, ondan yararlanarak balayınız sırasında, konakladığınız otelde de çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz.
Paketlerden bahsetmişken söyleyelim, her çiftin bütçesine göre ayrı detaylar ve içeriklerde farklı paketlerimiz mevcut. Gün içerisinde saat bazlı veya tam gün çekimleri, albüm ebatı, çekim türü gibi değişkenlere göre belli fiyatlandırmalarımız var. Size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.
Konsept fotoğraf isteyen çiftlerle ise öncesinde görüşüp fikirlerini alıyoruz ve her çifte onlara özgü konseptler hazırlayabiliyoruz. Örneğin Retro konsept çekimler için, fotoğrafı renklendirmek adına gramofon, nostaljik müzik aletleri gibi dekorlar kullanıp salıncak kurabiliyoruz.
Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak iletişime geçmeniz.

İletişim

Cevat Koc

 • Adres: Yeni mah. Lozan cad. no: 23/b PTT yanı Kuruçeşme /izmit

Stüdyo Cevat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!