Mikail Çakmak Art Studio

E-posta Gönder

0850 532 2951

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Mikail Çakmak Art Studio ailesi olarak, başta Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde mutlu çiftlerin en özel ânlarını benzersiz karelerle taçlandırmak için çalışıyoruz! Kusursuz güzelliğinizi, en içten gülümsemelerinizi ve aşkınızı fotoğraf karelerine sığdırıyoruz… Elbette bunun için büyük bir hazırlık sürecimiz var ve bu süreçte sizi sorumluluklardan da kurtarıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle sizinle her ayrıntıyı konuştuğumuz detaylı görüşmeler düzenliyoruz. Hayallerinizdeki düğüne yakışan bir çekim gerçekleştirmeyi, son teknoloji ekipmanlarımızla her mutlu ânı bir karede saklamayı ve her anıyı kayıt altına almayı hedefliyoruz. Dış mekân çekimlerini de ekibimizin hazırladığı özel konseptlerle tasarlıyoruz. Bunun konuya da görüşmede yer veriyor, mekân seçimi, konsept çalışmaları ve düğün paketleri konusunda anlaşıyoruz.

Sıra geliyor, çekimlere! Daima doğanın ışığını en iyi şekilde kullanarak güzelliğinize dikkat çekiyoruz. Belirlediğiniz mekânlara uyan ışık ve ekipmanları tercih ediyoruz. Kimi zaman doğanın içince, yemyeşil kırlarda, ormanda çekimler yapıyoruz. Kimi zaman da denizin kıyısında ve ıslanmaktan korkmadan, sulara uzanıyoruz. Doğanın tüm güzelliğiyle taçlandırdığımız çalışmalarda her mevsim başka bir konsept kullanıyoruz. Bize ilham veren ise sizin aşk ile bakan gözleriniz oluyor… Düğün öncesi başladığımız dış mekân çekimleri, düğün günü boyunca Mikail Çakmak Photography düğün hikâyesiyle tamamlıyoruz. Düğün sonrası tasarladığımız trash day çekimleri ise albümünüzde de düğün arşivinizde de özel bir yere sahip oluyor.

Albümlerinizi ise, yaklaşık 4 hafta gibi bir sürede en özel çalışmalar olarak teslim ediyoruz. Süre size uzun görünüyor olabilir. Ancak, bilmelisiniz ki değerli anıları ölümsüzleştirmek için büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Uzun ömürlü belgeler için orijinal kopyaları teslim etsek de video ve albüm üzerinde son bir çalışmayla her şeyi kusursuz hale getiriyoruz.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Mikail Çakmak Art Studio sizin için ne yapabilir? Haydi, hemen iletişime geçerek öğrenin! İletişim bilgilerimiz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Mikail Çakmak

 • Telefon: 0850 532 2951

 • Adres: İzmit/Kocaeli

Mikail Çakmak Art Studio Yol Haritası

2 yorum


M&S

Mine & Serkan

Düğün Tarihi: 12.10.2018

Öncelikle herkese merhabalar diliyorum. Ekip olarak çok sıcakkanlı ve muhteşem insanlar kendileri . Eşimle birlikte herşeyden çok memnun kaldık . Güleryüzleri ve ilgili insanlar oldukları için çok şanslıydık. Yaptıkları fotograflarla da müthiş kareler çıkardılar ortaya 😍 Çok memnun kaldım. En güzel... devamı 

B&A

Buşra & Alihan

Düğün Tarihi: 22.07.2018

Başarılı ekip çalışması Güleryüzlü profesyonel hizmet anlayışı ile çalışıyorlar son derece memnun kaldık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!