Metin Otu Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Metin Otu Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Metin Otu Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Metin Otu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat

Metin Otu Photography Hakkında

Doğanın göz alıcı tüm güzelliklerinin fotoğraflarınız için bir aksesuar olduğunu düşünün. Birbirinden etkileyici fotoğraflara sahip olabilmeniz için yaşamınızın en özel gününüzde ya da uygun olduğunuz bir zaman diliminde hatıralarınızı ölümsüzleştiriyorum. Metin Otu Photography isimli kendi adımı taşıyan markamla mutlu anlarınızda size eşlik ediyorum.

10 yılı aşkın bir süre önce görsel sanatlara ilgim nedeniyle eğitim alarak fotoğrafçılık hayatına başladım. Bununla da yetinmeyerek ikinci üniversite olarak fotoğrafçılık ve kameramanlık okudum. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra moda sektöründe de başarılı çalışmalara imza atarak birçok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde sayısız hizmetlerim oldu. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında ise öncelikli amacım sizlerin yaşadığı bu güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde unutulmaz anılar olarak karşınıza çıkarmak. İstediğiniz tüm konseptlerde çekimler yapabildiğim gibi daha çok tüm gün süren mekan ve lokasyondan bağımsız düğün hikayesi ve belgesellerinde ağırlıklı olarak hizmet veriyorum.

Kocaeli dış çekim mekanları arasında doğanın göz kamaştırdığı alanları, otelleri, düğün mekanınızı ya da şehrin dışında bulunan tarihi mekanları tercih edebiliyorsunuz. Zaman ve yer fark etmeksizin sizinle beraber unutulmaz bir yolculuğa atılıyoruz. Çekim öncesi mutlaka bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinize dair planlama konuşmaları yapıyoruz. Bu esnada çekim mekanınızı ve konseptinizi de birlikte belirliyoruz. Ekip çalışmasından ziyade her ayrıntıyla kendim ilgilenerek hizmet sunuyorum. Butik ve kişiye özel çalışmalar öncelikli tercihim.

Fotoğrafları ve videoları düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeden doğallığa direkt olarak odaklanıyorum. Üzerinde fazlaca oynanmış, doğal olmayan efektler kullanılan yapay görüntüleri pek tercih etmiyorum. Aksine sizi ve yaşadığınız anı olduğu gibi yansıtan fotoğraflar her zaman önceliğim oluyor.

Siz de benimle çalışmak isterseniz, Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım Metin Otu Photography markama ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Uygunluk durumum doğrultusunda sizinle en kısa zamanda görüşme ayarlıyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.