Düğün Fotoğrafçıları Kocaeli

Metin Otu Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Metin Otu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Metin Otu Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Metin Otu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Metin Otu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Metin Otu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Metin Otu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Metin Otu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Metin Otu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Metin Otu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Metin Otu Photography Hakkında

Doğanın göz alıcı tüm güzelliklerinin fotoğraflarınız için bir aksesuar olduğunu düşünün. Birbirinden etkileyici fotoğraflara sahip olabilmeniz için yaşamınızın en özel gününüzde ya da uygun olduğunuz bir zaman diliminde hatıralarınızı ölümsüzleştiriyorum. Metin Otu Photography isimli kendi adımı taşıyan markamla mutlu anlarınızda size eşlik ediyorum.

10 yılı aşkın bir süre önce görsel sanatlara ilgim nedeniyle eğitim alarak fotoğrafçılık hayatına başladım. Bununla da yetinmeyerek ikinci üniversite olarak fotoğrafçılık ve kameramanlık okudum. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra moda sektöründe de başarılı çalışmalara imza atarak birçok defile, katalog ve kurumsal etkinliklerde sayısız hizmetlerim oldu. Düğün ve dış çekim fotoğraflarında ise öncelikli amacım sizlerin yaşadığı bu güzel anları hayatınızın her gününde tekrar yaşatacak şekilde unutulmaz anılar olarak karşınıza çıkarmak. İstediğiniz tüm konseptlerde çekimler yapabildiğim gibi daha çok tüm gün süren mekan ve lokasyondan bağımsız düğün hikayesi ve belgesellerinde ağırlıklı olarak hizmet veriyorum.

Kocaeli dış çekim mekanları arasında doğanın göz kamaştırdığı alanları, otelleri, düğün mekanınızı ya da şehrin dışında bulunan tarihi mekanları tercih edebiliyorsunuz. Zaman ve yer fark etmeksizin sizinle beraber unutulmaz bir yolculuğa atılıyoruz. Çekim öncesi mutlaka bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinize dair planlama konuşmaları yapıyoruz. Bu esnada çekim mekanınızı ve konseptinizi de birlikte belirliyoruz. Ekip çalışmasından ziyade her ayrıntıyla kendim ilgilenerek hizmet sunuyorum. Butik ve kişiye özel çalışmalar öncelikli tercihim.

Fotoğrafları ve videoları düzenlerken belgesel özelliklerini kaybetmeden doğallığa direkt olarak odaklanıyorum. Üzerinde fazlaca oynanmış, doğal olmayan efektler kullanılan yapay görüntüleri pek tercih etmiyorum. Aksine sizi ve yaşadığınız anı olduğu gibi yansıtan fotoğraflar her zaman önceliğim oluyor.

Siz de benimle çalışmak isterseniz, Kocaeli düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığım Metin Otu Photography markama ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Uygunluk durumum doğrultusunda sizinle en kısa zamanda görüşme ayarlıyorum.

İletişim

  • Adres:

    Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.