Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Fotoğraflar, yaşadığımız her anın kalıcı olmasını sağlayan araçlardır. Bunun için güzel bir an yaşadığımızda bunu hemen fotoğraflamak isteriz. Geriye dönüp baktığımızda her ayrıntıyı hatırlamayabiliriz. Fakat fotoğraflar bize, ayrıntıları hatırlama konusunda da yardımcı olur. O halde, düğün fotoğraflarınız da düğününüzden geriye kalan anılar olduğu için fazlasıyla önemlidir. Bunun için iyi bir fotoğrafçıyla anlaşmalı ve fotoğraflarınıza her baktığınızda gülümsemelisiniz. Biz de Gebze Coşkunlar Fotoğrafçılık olarak, size bunu sağlamayı vaad ediyoruz. Yıllar sonra bile fotoğraflarınızı incelediğinizde pişman olmayacaksınız.

Coşkunlar Fotoğrafçılık ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize yıllardır hizmet veriyoruz. Sohbet havasında gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sırasında, hayalinizdeki fotoğraf çekiminin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Önceliğimiz her zaman sisin isteğiniz ve memnuniyetiniz. Daha sonra ise, stüdyo çekimi mi yoksa dış çekim mi buna karar veriyoruz. Fotoğraflarınızı çekerken, samimiyetimizi ortaya koyarak rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Sonucunda ise ortaya muhteşem kareler çıkıyor.

Stüdyo çekiminde dilediğiniz arka planı kullanarak, hayal gücümüz sayesinde albümünüzü oluşturuyoruz. Dış çekiminizde ise, Kocaeli’nin müthiş doğa manzaralarını veya tarihi mekanlarını kullanabiliyoruz. Bunun dışında eğer, farklı bir ilde çekim yapmamızı isterseniz de hemen makinelerimizi ve ekibimizi toplayıp yola çıkabiliriz! Daha önce de söylediğimiz gibi, önemli olan sizin ne istediğiniz ve memnuniyetiniz.

Fotoğraf dışında size; kalıcı hatıralardan canlı olanlarını yani, video imkanı da sunuyoruz. Video çeşitlerinden; düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi gibi seçeneklerden istediğiniz birini veya birkaçını ekleyerek, ölümsüzleştirdiğiniz anılara bir diğerini ekleyebilirsiniz.

Gebze düğün fotoğrafçıları arasında. Coşkunlar dijital Fotoğrafçılık olarak, düğün fotoğraflarınıza talibiz! Eğer siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey de, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Hacı Halil Mah. Orhangazi Cad. Gümgüm İşhanı No:10 Gebze

 • E-posta

  E-posta Gönder

Coşkunlar Dijital Fotoğrafçılık Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

b&y

Banu & Yaşar

Düğün Tarihi: 05.05.2016


düğün fotoğraflarımı çektirdim çok memnun kaldım tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.