Kış Düğünlerine Uygun Fotoğraf Fikirleri

Görkemli bir kış düğünü ile evleniyorsunuz ve inanın çok şanslısınız. Çünkü düğün fotoğraflarınız için harika fikirlerimiz var. Her birine bayılacak, hangi karelere sahip olmak istediğinize karar veremeyip, hepsi için ayrı ayrı çekim yapmak isteyeceksiniz. Hadi başlayalım!

Büyülü Bir Gezintiye Çıkın

Kış düğünleri denince hemen hemen akla gelen ilk şey karın büyüsü olur. Düğününüzü ister bir kış bahçesinde yapın, ister bir otelin balo salonunda ama düğün fotoğraflarınız için mutlaka düğün dış çekim mekanları kullanarak karın büyüsünden faydalanın. Haydi alın elinize şemsiyelerinizi ve sevgilinizle bir gezintiye çıkın. Harikalar yaratmayı, siz yürürken, konuşurken, öpüşürken aslında orada değilmişçesine sizi takip eden düğün fotoğrafçınıza bırakın.

1kis_dugun_semsiye - kis dugun fotografları icin aksesuarlar

Sarının ve Bir Olun

Hava soğuk, kış düğünleri için dış mekan çekimleri yapmak kolay değil. İyisi mi siz sarılın birbirinize ve sarının güzel bir battaniyeye... Siz birbirinize sokulmuş ısınırken, hayat boyu hatıralarınızda yer edecek muhteşem kareler çekile dursun.

2kis_dugun_battaniye -  kış düğünü fotoğrafları örnek pozlar

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

İçinizi Isıtacak Bir Kare

Sıcak bir çay, bir sıcak çikolata ya da bir konyak... Bembeyaz bir soğukta içinizi ne de güzel ısıtmazlar mı? Kapın kupalarınızı ve atın kendinizi dışarı. En yakınınızda karlarla örtülmüş bir park ya da güzel bir orman sizi bekliyor. Eğer isterseniz en güzel düğün fotoğrafları mekanları için kısa bir araştırma yapın. Kış düğün fotoğrafları için uygun olan bir tanesini mutlaka bulacaksınızdır. Hayatınızın bu en keyifli çay saati güzel bir atmosferde kayda geçmeyi hak ediyor.

3kis_dugunu_fincan - kış düğünleri fotoğraf önerileri

Kayakçı Çiftler Buraya

Belki de mekan olarak en popüleri; kış düğünü fotoğraf mekanları arasında kayak merkezleridir. Unutmayın, düğün fotoğrafları düğününüzden geriye kalacak en güzel hatıralar olacak. Eğer kayak yapmak sizin için bir hobi ise ya da profesyonel olarak yaptığınız bir işse, mutlaka kayak yapan bir gelin damat fotoğrafınız olsun. Yaşlanıp artık bu sporu yapamıyor olduğunuzda eşsiz bir anı olarak albümünüzü süsleyecek. Laf aramızda kayak yapmayı bilmeyen çiftler de "mış gibi" yaparak eğlenceli kareler yakalayabilir.

4kis_dugun_kayak - kış düğünü kayak konseptli fotoğraf

Aksesuarlarınızla Poz Verin

Aksesuarları unutmayın! Kış düğünü fotoğraf fikirleri denince akılda şık bir kürkün ya da sevimli çizmelerin gelin görüntünüzü süslediği kareler canlanıyor. Kış düğünlerinin asil aksesuarı kürkünüz ve karlı yolların olmazsa olmazı çizmeleriniz düğün fotoğrafları albümünüzde çok güzel duracak.

5kis_dugun_aksesuar - kışın evleneceklere kış fotoğraf fikirleri

Daha Fazlası İçin

Seneler sonra bile baktıkça o günlere geri döneceğiniz kareler için, o büyük günde fotoğraf makinesini hangi ellere emanet ettiğiniz çok önemli. Birlikte uyum içerisinde çalışacağınız, anlayışlı, yenilikçi ve işinin ehli bir dış mekan fotoğrafçısı bulmak için doğru yerdesiniz. Hemen şehrinizdeki düğün fotoğrafçılarını inceleyin, randevu ve fiyat teklifi isteyin. Düğün.com sayfalarında her şeyin ne kadar kolay ilerlediğini göreceksiniz.

Şehrindeki 205 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

RS Rümeysa Sarık

Aksesuarlı fotoğraflar çok tatlı olmuuuuş bu aralar cok trend zaten kesinlikle bende kullanırım bunları :) Fotoğraflar cok güzel :)