Göktuğ Gülşah Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Göktuğ Gülşah Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Göktuğ Gülşah Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Göktuğ Gülşah Wedding Sık Sorulan Sorular

Göktuğ Gülşah Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Göktuğ Gülşah Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Göktuğ Gülşah Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Göktuğ Gülşah Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Göktuğ Gülşah Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Göktuğ Gülşah Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Göktuğ Gülşah Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Göktuğ Gülşah Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Göktuğ Gülşah Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Göktuğ Gülşah Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Göktuğ Gülşah Wedding Hakkında

Profesyonel bir ekip ve son teknolojik ekipmanlarla eşsiz fotoğraf karelerine uzun yıllardır İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında imzamızı atıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet vermeye başladığımız ismimiz Göktuğ Gülşah Wedding gibi kalitemizde hiç değişmedi. Kendimizi, vizyonumuzu geliştirdik. Farklı bakış açılarından bakmayı öğrendik. Çektiğimiz fotoğrafları gösterdiğimizde “Düğün fotoğrafçımız siz olun!” cümlelerini duyduk. Böylece özel gün fotoğrafçılığına başladık.

Düğün çekimleri için daha çok dış mekânları tercih ediyoruz. Orman manzarasına sahip yerlerde aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz. Eğer İstanbul düğün fotoğraf çekim yerlerinden aklınızda olanlar varsa çekim öncesinde buluştuğumuzda dile getirebilirsiniz. “Fotoğraf çekim yerini size bırakıyorum.” derseniz de daha önce birlikte çalıştığımız çiftlerin fotoğraf mekânlarını tercih edebiliriz. Fotoğraf çekim konseptini belirledikten sonra aklımızda belirli yerler oluşuyor ve sizinle paylaşıyoruz. Böylece hayalinizdeki çekimi tabii ki belirlediğimiz senaryoya göre yapıyoruz. Önceden kurguyu, çekilen düğün pozlarını inceliyoruz. Böylece planlı ve programlı bir şekilde fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Çiftlerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerimizi derledik, düğün paketleri tasarladık. Save the date, trashday, düğün belgeseli ya da düğün hikayesi… Siz hangisini tercih ediyorsunuz? Avantajlı fiyatlara sahip paketlerimiz sayesinde çiftimizi mutlu ediyor, harikulade fotoğraflara en uygun fiyatlarla ulaşmalarını sağlıyoruz.

Hayallerinizden bile güzel, yıllar sonra sevdiklerinizle tekrar bakmak isteyeceğiniz fotoğraf ve videoları size sunuyoruz. Üstelik kaliteli baskı kağıtları ve son teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Bir fotoğrafçının sanatsal bakış açısının yanında kullandığı ekipmanlarda oldukça önemli. Keyifli fotoğraf karelerine imza atarken doğru ışık ve malzemeleri kullanmak muazzam kareleri ortaya çıkarıyor. Biz de bu ekipmanlara sahibiz.

Düğün gününde, öncesinde ya da sonrası bu anları ölümsüzleştiren fotoğraf karelerine, hatıralara sahip olmak istiyorsanız Göktuğ Gülşah Wedding fotoğraf ekibi tam size göre. Güler yüzlü ve anlayışlı hizmet anlayışıyla sizi memnun edeceğimizden eminiz. Bize ulaşmak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak ve hayallerinizdeki fotoğraflar için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Ataşehir Bulvarı, Gelincik Sokağı No: 1, 34746 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Göktuğ Gülşah Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.