Murat Turhan Photography

E-posta Gönder

  • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Murat Turhan Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Murat Turhan Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Murat Turhan Photography Sık Sorulan Sorular

Murat Turhan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Murat Turhan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Murat Turhan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Murat Turhan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Murat Turhan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Murat Turhan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Murat Turhan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Turhan Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Murat Turhan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Turhan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Murat Turhan Photography Hakkında

Fotoğraf ve video ile ayrı ayrı ilgilenen Hayatınızın en güzel gününü şansa bırakmamak ve her şeyin tam da hayal ettiğiniz gibi geliştiği bir çekimle mutluluğunuzun ölümsüzleştirilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Murat Turhan Fotoğraf olarak sizinle çalışmayı ve heyecanınıza ortak olup aşkınıza şahitlik etmeyi çok isteriz.

Uzun yıllardır tutkunu olduğumuz fotoğrafçılığı mesleğimiz olarak benimsedik ve bu sanatı en iyi şekilde icra etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Çok geniş bir dünya olan fotoğrafçılığın özel günler üzerine yoğunlaşmış bir bölümünde faaliyet gösteriyoruz. Sürekli olarak değişen beğenilere, teknolojiye ve trendlere yetişmek açısından kendimizi geliştiriyor, dünya çapında işler yapan meslektaşlarımızı takip ediyoruz. 5 kişilik, işini severek ve de profesyonelce yapan bir ekibiz ve her birimiz kendi alanımızda uzmanlaşmış donanımlı fotoğrafçılarız.

Özel günlerden kastımız tabii ki başta düğünler ancak biz içerisinde birbirini seven çiftler olan her işte varız. İster sevgili olsun ister nişanlı ister evli olsun ister sözlü fark etmeksizin aşıkları fotoğraflıyoruz. Seyahat engeli olmayan ve sınır nedir tanımayan bir ekibiz ve çiftlerimiz için her yere gidebiliyoruz. İstanbul’dan Mardin’e kadar Türkiye’nin her şehrine, Almanya’dan Tayland’a kadar dünyanın her bölgesine gittik ve gitmeye devam ediyoruz. Her çiftimizin kendini özel hissedeceği ve fotoğraflarının çekilmesini isteyeceği farklı lokasyonlar keşfediyoruz. Özel bir istekleri yoksa onlara sayısız seçenek sunuyoruz. Platolar, doğal ve tarihi güzellikler, sahiller, ormanlar ve daha nicesi.

Üstelik sadece birkaç saatli birkaç poz da değil, dilerlerse hazırlık süreci ve hatta düğünün sonuna kadar yanlarında olup tüm eğlenceyi kaydedebiliyoruz. Fotoğraf ve kamera ekibimiz ile hem albümler hem de düğün hikayelerini diledikleri konseptte oluşturabiliyoruz.

Tüm dünyada çalışsak da 2018’de açtığımız ofisimizin konumu itibariyle Ataşehir düğün fotoğrafçısı arayışınıza da cevap olabiliriz. Murat Turhan Photography ayrıcalıklarından faydalanmak ve bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilir, randevu alarak ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.