Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş Sık Sorulan Sorular

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday".


Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda her yerde çekim yapıyoruz."


Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş şehir dışında hizmet veriyor.


Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş Hakkında

Düğününüzde yaşanacak en duygusal ve eğlenceli anları tüm detaylarıyla kayıt altına alacak ve düğün öncesi ve sonrasında yapacağı çekimlerle mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Düğün fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş olarak İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz. Fotoğraf çekimlerine yardımcı olan güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz sayesinde en güzel ortamlarda, en güzel kareleri yakalıyoruz. Uzun yıllardır profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyoruz. Yıllardır çekimini yaptığımız düğünlerden elde ettiğimiz tecrübe ile şimdi de sizin düğününüzü sonsuzlaştırmak istiyoruz. Sürekli kendini geliştiren bir ekibe sahibiz. Aynı şekilde ekipmanlarımızı da son teknolojiye uygun şekilde yeniliyoruz. Çekimlerinize 5 kişilik ekiplerle katılıyoruz. Peki ne tür çekimler yapıyoruz?

Save the date çekim türünde düğün öncesinde güzel bir arka fonda çekeceğimiz fotoğraflarınız ile hayatınızı birleştireceğiniz günü davetlilerinize ilân edebilirsiniz. Başından sonuna kadar düğününüzü en güzel açılardan kaydederek en duygusal ve eğlenceli anlardan oluşan düğün videoları oluşturuyoruz. Düğün hikayesi türünde ise düğün gününde çekilen fotoğraf ve videolarınızdan bir kısa film oluşturuyoruz. Bu kısa filme arka fonda sevdiğiniz bir şarkı eşlik ediyor. Trash day çekimlerimizde ise düğün sonrasında keyifli bir ortamda eğlenceli anlar yaşarken yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüzleştiriyoruz.

Genelde dış mekân çekimleri yapıyoruz. Kullandığımız aksesuarlar sayesinde istediğiniz atmosferi yarattığımız bir ortamda hayallerinizdeki fotoğrafları çekiyoruz. Siyah beyaz çekimler de yapma imkânına sahibiz.

Hayatınızın en özel günlerini ölümsüz kılmak için Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş’ı tercih ediyorsanız İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında uygun fiyat tekliflerimizi almak için sayfan sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Yüzünüzdeki tebessümü ölümsüz kılmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Düğün Fotoğrafçısı Emrullah Aslantaş Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Burak

Düğün Tarihi: 26.06.2021Harika bir deneyimdi bizim için. Hem nişan hem de düğün çekimimiz de kendileriyle birlikteydik. Gerek güler yüzlü olmaları gerekse bizlerle ilgilenmeleri muhteşemdi. Çok memnun kaldık Emrullah bey ve ekibinden😍 Tekrar bi çekimimiz olsa da yapsak diye düşünmekteyim şuan da 😅

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.