Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğraflarında her detay çok önemlidir. Bu detayların eksiksiz bir şekilde hesaplanması ise bu alanda uzman olan fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilir. Yeditepe Hayat Fotoğrafçılık olarak sizi deneyim ve profesyonelliğimizle tanıştırmak ve bu özel anların kusursuz bir şekilde ölümsüzleşmesi için tüm sorumluluğu almak istiyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız 2015 yılından beri sanatsal bakış açımız, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile sektöre yön vermeyi amaçladık. Bunun için de yenilikçi bir yapıyla hizmet verdik, tüm gelişmeleri yakından takip ettik. En yeni trendlere, konseptlere ve çekim türlerine hakim olduk, stüdyomuzda uyguladık. Bu sayede de bugüne kadar çiftlerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşıladık.

En mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için bu değerli anlara gereken değeri ve önemi veriyoruz. Çekim öncesi her konuyu karşılıklı olarak konuşuyor, nasıl fotoğraflar istediğinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve mekan tercihlerinizi öğreniyoruz. Tek tek konuştuğumuz bu konuları planlıyor, böylelikle herhangi bir aksilik yaşanmamasını sağlıyoruz.

Son derece keyifli bir çekim yaşamanız, en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri. Güler yüzlü bir hizmet sunarak sizi çekim stresinden biraz olsun uzaklaştırıyoruz. Bu da kendinizi çok daha rahat hissetmenizi ve çok daha doğal fotoğrafların ortay çıkmasını sağlıyor.

Fotoğrafçılık alanındaki kendimizi sürekli geliştirme isteğimiz ve merakımız sayesinde pek çok konuda da uzmanlaştık. Düğün fotoğraflarının yanı sıra portre fotoğrafları, mezuniyet fotoğrafları ya da bebek – yenidoğan fotoğrafları için de bizi tercih edebilirsiniz. Sahip olduğunuz en özel fotoğrafların altında Yeditepe Hayat Foto ve Ajans imzası bulunması, bize gurur verecek!

Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle ilgili daha çok şey öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Kayışdağı mah. Uslu Cad. No.110 A/1 Ataşehir/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.