Serdar Kınık Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Serdar Kınık Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Serdar Kınık Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serdar Kınık Photography Sık Sorulan Sorular

Serdar Kınık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serdar Kınık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Serdar Kınık Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serdar Kınık Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Serdar Kınık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serdar Kınık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Serdar Kınık Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serdar Kınık Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Serdar Kınık Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serdar Kınık Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Serdar Kınık Photography Hakkında

Serdar Kınık Photography olarak uzun yıllardır özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. İşini seven ve saygı da duyan bir ekiple profesyonel olarak mesleğimizi icra ediyoruz. Bu özel günler arasında düğünler başta olmak üzere; nişanlar, kına geceleri ve davetler gibi pek çok tür bulunuyor. Fakat burada biraz daha düğünler özelinde konuşmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafı denince akla artık tabii ki dış çekimler geliyor. Biz de bu konuda kendimize çok güveniyor ve çiftlerimizle harika çekimler yapıyoruz. İstanbul menşeili bir firma olsak da bu konuda sınır tanımıyor ve çiftlerimiz nereye isterse onlarla birlikte gidiyoruz. Deniz kenarları, ağaçlık alanlar, tarihi mekânlar ve güzel bir arka plan yaratacak aklınıza gelen her yerde çekimi yapabiliriz. Üstelik özel bir isteğiniz varsa önceliğe onu alırız. Önemli olan birlikte yakaladığımız uyum ve eğlenceli bir atmosfer yaratarak en doğal hallerinizi karelere dönüştürebilmek.

Düğün fotoğrafları haricinde profesyonel bir şekilde video çekimleri de yapabiliyoruz. Kaliteli ekipmanımız ve yüksek çözünürlük elde ettiğimiz duruma uygun kameralarımız ile sizin en mutlu dakikalarınızı an be an kaydedebiliriz. Günümüzde oldukça popülerleşen ve çiftlerin çokça tercih ettiği düğün hikâyesi, düğün klibi ve belgeselleri gibi içerikler için videolarınızı çektikten sonra sıra bu görüntüleri işlemeye geliyor. Titiz bir montaj ve kurgu çalışmasından sonra birkaç dakikalık videolarınızı size varsa albümünüzle birlikte teslim ediyoruz.

Eğer bu anlattıklarımız sizi cezbetti ve daha önceki çekimlerimize ait fotoğraflar hoşunuza gittiyse ne âlâ, sizinle çalışmayı biz de çok isteriz! Serdar Kınık Photography farkı ile sunduğumuz hizmetler ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Cevabınız evet ise o halde yapmanız gereken son derece basit. Hiç vakit kaybetmeden düğün gününüzü bir başka çifte kaptırmadan harekete geçin! Sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.