Hakan Erpolat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hakan Erpolat Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hakan Erpolat Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hakan Erpolat Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Hakan Erpolat Hakkında

Sevdiğinizle yepyeni bir hayata başlayacağınız düğün gününüzü size mutlulukla hatırlatmak istiyoruz. Ataşaehir düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteriyor, Hakan Erpolat kalitesini fotoğraflarınızda hissettiriyoruz. Nasıl mı? Kendimizden kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Sektöre 1998 yılında giriş yaptık. Uzun yıllardır düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor, çiftlerin bu özel günlerini yarınlara aktarıyoruz. Gülüşlerini, birbirlerine olan bakışlarını, yaşadıkları mutluluğu, tatlı telaşlarını ve bağlılıklarını fotoğraf karelerine aktarıyor, yıllar sonra baktıklarında bile bu duyguları görmelerini sağlıyoruz. Yaratıcı bir bakış açımızı ve özgünlüğümüzü kullanıyor, poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda önemli bilgilendirmeler yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı oluştururken dilediğiniz çekim türünü kullanabiliyoruz. Konsept çekimleri ya da dış çekimlerin yanı sıra save the date ve trash day gibi özel çekimlere profesyonel bir şekilde imza atıyoruz. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlere de imza atabiliyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli ya da düğün klipleri oluşturabiliyor, bugününüzü benzersiz bir şekilde ölümsüzleştirebiliyoruz. Fotoğraflarınız için 3, videolarınız için 3 ayrı ekibimiz bulunuyor. Uzman kadromuz ile birlikte size en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Dış çekimlerin son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiğini biliyor, kendimizi bu alanda daha da geliştirmek için sürekli araştırmalar yapıyoruz. İstanbul dış çekim mekanları içinde en çok tercih edilen yerleri öneriyor, istediğiniz konsepte uygun tercihler tavsiye ediyoruz. Size güzel de bir haberimiz var! Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde dış çekime imza atabiliyor, dilerseniz sizinle birlikte yurt dışına da çıkabiliyoruz! Bugün sizin gününüz ve bugünlerin telafisi yok! Bu yüzden ne isterseniz en iyi şekilde sunacak, her anınızda yanınızda olacağız.

Fotoğrafçılığı olan merakımız ve ilgimiz sayesinde pek çok alanda kendimizi geliştirme fırsatı bulduk. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra bir ürün fotoğrafçılığı da yapıyor, her ürünü farklı bakış açımız ile kaydediyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.