• Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hakan Erpolat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Hakan Erpolat Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Hakan Erpolat Sıkça Sorulan Sorular

Hakan Erpolat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hakan Erpolat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Hakan Erpolat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hakan Erpolat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Hakan Erpolat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hakan Erpolat şehir dışında hizmet veriyor.

Hakan Erpolat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hakan Erpolat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Hakan Erpolat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hakan Erpolat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Hakan Erpolat Hakkında

Sevdiğinizle yepyeni bir hayata başlayacağınız düğün gününüzü size mutlulukla hatırlatmak istiyoruz. Ataşaehir düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteriyor, Hakan Erpolat kalitesini fotoğraflarınızda hissettiriyoruz. Nasıl mı? Kendimizden kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Sektöre 1998 yılında giriş yaptık. Uzun yıllardır düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor, çiftlerin bu özel günlerini yarınlara aktarıyoruz. Gülüşlerini, birbirlerine olan bakışlarını, yaşadıkları mutluluğu, tatlı telaşlarını ve bağlılıklarını fotoğraf karelerine aktarıyor, yıllar sonra baktıklarında bile bu duyguları görmelerini sağlıyoruz. Yaratıcı bir bakış açımızı ve özgünlüğümüzü kullanıyor, poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda önemli bilgilendirmeler yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı oluştururken dilediğiniz çekim türünü kullanabiliyoruz. Konsept çekimleri ya da dış çekimlerin yanı sıra save the date ve trash day gibi özel çekimlere profesyonel bir şekilde imza atıyoruz. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlere de imza atabiliyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli ya da düğün klipleri oluşturabiliyor, bugününüzü benzersiz bir şekilde ölümsüzleştirebiliyoruz. Fotoğraflarınız için 3, videolarınız için 3 ayrı ekibimiz bulunuyor. Uzman kadromuz ile birlikte size en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Dış çekimlerin son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiğini biliyor, kendimizi bu alanda daha da geliştirmek için sürekli araştırmalar yapıyoruz. İstanbul dış çekim mekanları içinde en çok tercih edilen yerleri öneriyor, istediğiniz konsepte uygun tercihler tavsiye ediyoruz. Size güzel de bir haberimiz var! Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde dış çekime imza atabiliyor, dilerseniz sizinle birlikte yurt dışına da çıkabiliyoruz! Bugün sizin gününüz ve bugünlerin telafisi yok! Bu yüzden ne isterseniz en iyi şekilde sunacak, her anınızda yanınızda olacağız.

Fotoğrafçılığı olan merakımız ve ilgimiz sayesinde pek çok alanda kendimizi geliştirme fırsatı bulduk. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra bir ürün fotoğrafçılığı da yapıyor, her ürünü farklı bakış açımız ile kaydediyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bağcılar

  • Haritadaki Konumu

    Hakan Erpolat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.