İncias Photography*

İncias Photography
İncias, fotoğraf ve video sektöründe farklılığını ortaya koymak amacıyla çalışan profesyonellerin bir araya gelmesiyle 2008 yılında kurulmuştur.

İncias yaşamınızı özel kılan her anı fotoğraf ve video hizmetiyle ölümsüzleştirmeyi hedefler.

Detayları kaçırmamak için teknolojinin geldiği son noktayı kullanır.

Kalıplaşmışın dışına çıkarken görmeyi düşlediklerinizle buluşturur.

Halen Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi'nin Video ve Fotoğraf Çekimleri'ni yürüten İncias, gelecekte bugünün nostaljisini aynı tutkuyla hissetmeniz için profesyonel ekibiyle, sizin için çalışır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
G&Y Gözde & Yusuf Düğün Tarihi: 22/07/2017

Düğün mekanımızın vesilesi ile tanıştığımız incias ile çalışmamız sürecinde kendilerinden ve ilgilerinden çok memnun kaldık. Düğün aşamasında ve sonrasındaki ilgilerinden ve özellikle belirtmek isterim ki dış çekim gününden çok keyif aldık.Sizlere de, böylesine önemli bir gününüzde, bu keyifli ve profesyonel ekiple çalışmanızı tavsiye ederiz. Her şey gönlünüzce olsun.

timur Düğün Tarihi: 05/09/2015

Anlaşmalı olduğumuz düğün mekanının yönlendirmesiyle tercih ettik kendisini ve çokta memnun kaldık. Fotoğraflar harikaydı. Çekim aşamasıda çok keyifliydi. Fotoğraf teslimatına gelince aslında onlar tam zamanında hazırladılar fotoğrafları ama bizim zamanımız olmadığı için yani tamamen bizden kaynaklı olarak fotoğrafları halen elimize alamadık. Ama eminim ki o aşamada çok başarılı olacak.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
İncias Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İncias Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap