Foto Eylül Ataşehir

E-posta Gönder

  • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Foto Eylül Ataşehir Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Foto Eylül Ataşehir Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Eylül Ataşehir Sık Sorulan Sorular

Foto Eylül Ataşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Eylül Ataşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Foto Eylül Ataşehir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Eylül Ataşehir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Foto Eylül Ataşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Eylül Ataşehir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Eylül Ataşehir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Eylül Ataşehir şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Eylül Ataşehir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Eylül Ataşehir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Eylül Ataşehir Hakkında

10 Eylül 1993 yılında büyük bir hevesle kapılarını açtığımız stüdyomuz Foto Eylül Ataşehir’in Örnek Mahallesi’nde faaliyet göstermeye başladı. Hala da ilk günkü heyecanımız ve işimize olan tutkumuzla çalışmaya devam ediyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeye rağmen asla rehavete kapılmıyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Çok yönlü bir fotoğrafçı olarak mesleğimizin gerektirdiği tüm işleri aynı özen ve titizlikle yapıyoruz. Fakat özel gün çekimlerini tekrarı olmayan anlar oldukları için biraz daha ilgi ve alakamızı artırıyoruz. İşimizin büyük bir bölümü özel gün ve organizasyonların ölümsüzleştirilmesi ile geçiyor. Bunlar arasında elbette ki düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, mezuniyet baloları, sünnet törenleri, kurumsal ve bireysel pek çok organizasyonu sayabiliriz. Diğer çekimlerimiz arasında ise; bebek ve yeni doğan çekimleri, vesikalık, biyometrik, aile fotoğrafları, hediyelikler, portre ve benzeri işler yer alıyor.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiftlerimizin hayatlarını birleştirdiği bu değerli günlerde onlarla birlikte olmak ve heyecanlarını paylaşmayı çok seviyoruz. Bizden talep edebilecekleri her şeyi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Hem stüdyo hem de dış çekimler yapıyoruz. Eğer çiftimiz dış çekim talep ederse sınır tanımıyor, İstanbul ve çevresi başta olmak üzere şehir dışına dahi gidiyoruz. Özel bir istekleri veya mekanla ilgili kesin kararları yoksa onlara seçimleri konusunda yardımcı oluyoruz. Daha önceki çekimlerimizden örnekler gösteriyoruz. Sahiller, bahçeler, parklar, şehir sokakları, doğal ve tarihi güzelliğe sahip her yer bizim stüdyomuz.

Son olarak sloganımızla bitirmek isteriz; “Fotoğraf görüntü olarak sizi, sanat olarak bizi temsil eder.” Hepsi ve daha fazlası için Foto Eylül Örnek Mahallesi‘ndeki stüdyosu ile sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak hemen iletişime geçebilir ve fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Örnek mahallesi Niyazi Sayın sokak No:3 34704 Ataşehir/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.