Düğün Photo Film

E-posta Gönder

0212 963 3895

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tercih ettiğiniz her mekanda çekim yapıyoruz.

Kampanyalar ve Paketler

Düğün Photo Film

Yaza Merhaba Kampanyası; Fotoğraf + Video + Mekan Ücreti %22 İndirimle 1.400 ₺

Kampanyanın geçerli olduğu çekim mekanlarımız;
*Kalenderhane
*Hünkar Suyu Kasrı
*Kibrithane
*Ümraniye Plato
*Fotoğrafhane

Son gün 01/07/2021


Hakkında

Hayatınızın en mutlu anlarından biri olan düğün gününüzü birbirinden özel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Düğün Photo Film’de profesyonel ekibimizle birlikte sizi bekliyoruz.

Uzun yıllardır Bahçelievler fotoğrafçıları arasında yer aldığımız stüdyomuzda başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin en değerli anlarına şahitlik ederek objektifimizle gelecekte mutlulukla bakacağınız anılar elde etmelerine estetik bakış açımızla yardımcı oluyoruz. Düğün Photo Film ailesi olarak mezuniyet, konsept, kına, düğün ve nişan gibi fotoğraf çekimleri yaparak kendinize ve sevdiklerinize hatıra bırakacağınız her alanda size gururla hizmet veriyoruz.

Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen fotoğraf karelerinin nasıl detaylara sahip olduğunu ayrıntılı bir biçimde öğreniyoruz. Her şeyi en ince şekilde düşünerek kusursuz bir hizmet almanız için ekibimizle el birliğiyle çalışıyoruz. Dış çekimlerde en önem verilen konulardan biri çekim mekanının neresi olacağı oluyor. Ada’lar, deniz kenarı, vapur içerisi, tarihi mekanlar veya doğanın güzelliğinin ön plana çıktığı yemyeşil alanları fotoğraflarınızın arka fonu olarak tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yapmadan sizi seçim konusunda özgür bırakıyoruz.

Çekimler esnasına mutlaka kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Böylelikle netliği iyi görüntüler elde ediyoruz. Sizi farklı açılardan pek çok kamerayla çekerek etkileyici kareler elde ediyoruz. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve mutlaka doğal olmanızı istiyoruz. Hangi açıdan daha iyi çıktığınızı ve nasıl poz vermeniz gerektiği konusunda gerekli gördüğümüz yerlerde sizi yönlendiriyoruz.

Çekimler bittikten sonra elde ettiğimiz tüm şahane görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek ışık oyunları ve efektlerle istenilen hale getiriyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte size söz vermiş olduğumuz tarihte teslim ediyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adnan Eren

Berk Başpınar

 • Telefon: 0212 963 3895
 • Adres: Bahçelievler Merkez Mah , Ömür Sk. No:9, D:1 ışık apt Bahçelievler/İstanbul,

Düğün Photo Film Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!