Aşk Hikayeniz

E-posta Gönder

  • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

Aşk Hikayeniz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Aşk Hikayeniz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Aşk Hikayeniz Sık Sorulan Sorular

Aşk Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aşk Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Aşk Hikayeniz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aşk Hikayeniz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday".


Aşk Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aşk Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Aşk Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aşk Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor.


Aşk Hikayeniz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aşk Hikayeniz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Aşk Hikayeniz Hakkında

Aşk Hikayeniz adı altında aşkla çalışıyor ve hayatlarının en güzel günlerini yaşayan çiftlerin aşklarını ölümsüzleştiriyoruz. Ataşehir düğün fotoğrafçısı olarak uzun yıllardır sektörde yer alıyor ve işimizi severek yapıyoruz. Genç, dinamik ve vizyon sahibi bir ekip olarak kendimizi sürekli olarak geliştiriyor ve mesleğimize dair tüm yenilikleri keşfediyoruz. Özel gün fotoğrafçılığı üzerine çalıştığımız için başka alanlarla meşgul olmuyor ve düğün törenleri ile nişan merasimleri olan çiftlerle çalışıyoruz. Böylesine önemli ve değerli günlerinde gelin ve damatlarla birlikte olup heyecanlarını paylaşmaktan memnun oluyoruz.

Dış çekimler yapıyor ve bunları İstanbul başta olmak üzere pek çok yerde ve mekanda gerçekleştiriyoruz. Doğal ve tarihi güzelliğe sahip yerler öncelikli olmak üzere yine kararı çiftlerimize bırakıyoruz. Halka açık yerler dışında bazı çekim platolarını da kullanabiliyoruz.

Çiftlerimize hizmetlerimizi daha iyi aktarabilmek ve onların da tam olarak ne istediklerini rahat anlayabilmeleri için her yıl yenilediğimiz paketler belirliyoruz. Bu paketleri çiftlerimize sunarak kararı onlara bırakıyoruz. Her bütçeye ve zevke hitap edebilen paketlerimizden en az 1 tanesi kesinlikle çiftlerimiz için uygun oluyor. Peki bu paketler içerisinde ne gibi hizmetler yer alabiliyor örneklendirelim. 1 veya 2 farklı mekan, 2-4 arası seçik saatleri, çifte özel konsept oluşturma ve çekimde kullanılacak aksesuar temini, boyutları ve modelleri değişen albümler (panoramik, cep ve aile), büyük boy poster, adedine göre seçilen fotoğrafların görsel düzenlemesi, çekilen tüm fotoğrafların dijital olarak teslimi gibi içeriklerimiz bulunuyor.

Üstelik fotoğraf çekimleri haricinde kamera çekimleri de yapabiliyoruz ve dileyen çiftimiz bu hizmetten paketine ek olarak yararlanabiliyor. Video çekimlerimizde fotoğrafta olduğu gibi kaliteli ekipmanlar ve kameralar kullanarak yüksek çözünürlükte görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Düğün hikayesi veya klibi gibi kısa videolarımızı, kaydettiğimiz görüntüleri profesyonel bir kurgu aşamasından geçirerek hazırlıyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih eder ve Aşk Hikayenizi birlikte oluşturalım isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.