Zümrüt Fotoğrafçılık

1

E-posta Gönder

0216 706 6734

7 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Zümrüt Fotoğrafçılık olarak 1978’den beri sektördeyiz. Yılların verdiği tecrübeyle İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara ve Antalya’daki stüdyolarımızda birbirinden özel çekimler gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da Pendik, Çekmeköy, Etiler, Cihangir ve Beylikdüzü başta olmak üzere birçok şubemiz bulunuyor ve yeni şubeler açmaya da devam ediyoruz. Harika çekimler gerçekleştirdiğimiz ve çiftlerimizle tanıştığımız en işlek şubelerimizden biriyse Ataşehir’de yer alıyor.
Çekim Türleri / Mekanlar
Birçok şubesi ve stüdyosu olan bir firma olarak çok çeşitli çekim mekan hizmetleri sağlıyoruz. İstanbul içinde istediğiniz yerlerde ve stüdyolarımızda en güzel kareleri yakalıyoruz. Çiftlerimizin düğün fotoğrafları için tercih ettiği farklı konseptlere sahip Beykoz’daki Zümrüt Plato’muz ise açık ve kapalı mekan çekimi isteyen çiftlerimiz için birebir. Ayrıca isteyen çiftlerimizle şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Düğün gününüzü baştan sona kayıt altına almamızı sağlayan düğün belgeseli veya düğün hikayesi çekimleri, konsept çekim, nişan çekimi, düğün öncesinde davetlilerinize tarihi not et diyebileceğiniz save the date, trashday ve katalog çekimi gibi hizmetlerimizi de çiftlerimize sağlıyoruz. İsterseniz 3-4 dakikalık düğün klipleri hazırlıyoruz ve düğün gününüzü en güzel haliyle özetliyoruz.
Baskı Hizmetleri
Ataşehir’deki şubemizde Zümrüt Fotoğrafçılık düğün paketlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Üç farklı paket içeriğimiz mevcut. İlk paketimizde seçtiğiniz 30 adet fotoğraftan oluşan albüm ve 30 adet fotoğrafın DVD’si, ikinci paketimizde seçilen 30 fotoğraftan oluşan bir adet büyük boy tasarım albüm ve aynısının 2 adet küçültülmüş aile albümü haliyle beraber çerçeveli veya fotoblok fotoğraf hediyesi bulunuyor.

Üçüncü paketimizde gelinle damada kuaför aşamasından itibaren eşlik ediyoruz ve belirlenen dış mekanda çekilen fotoğraflar arasından 60 adet fotoğrafın 1 adet büyük boy tasarım albümü, 2 adet aynısının küçültülmüş aile albümü hali ve çerçeveli veya fotoblok fotoğraf hediyesini çiftlerimize veriyoruz. Ayrıca ikinci ve üçüncü paketi seçerseniz fotoğraflarınızın tamamının dijital arşivlerini de sizinle paylaşıyoruz.
Ataşehir Zümrüt Foto olarak büyük bir firma olmanın verdiği tüm imkanları kullanıyoruz. Bize ait platomuz ve stüdyolarımızla çiftlerimizi çekim günlerinde rahat ettiriyoruz. Paket seçeneklerimizle de en uygun fiyatlı hizmetleri sunuyoruz. Siz de yılların verdiği tecrübeden, plato olanaklarımızdan ve avantajlı paketlerimizden yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

Ertunç Kırcı

 • Telefon: 0216 706 6734
 • Adres: Atatürk Mah. Ataşehir Bulv. 36.Ada Sk. Ata Apt. 2 /1 Blok 32/2 Ataşehir / İst

Zümrüt Fotoğrafçılık Yol Haritası

7 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&A

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 22.06.2019

2019 yılının nisan ayında tanıştık Ataşehir Zümrüt ile. Tüm müstakbel çiftlerin bildiği üzere evlilik hazırlığı bir hayli stresli bir yolculuk ve bu yolda kolay ilerlemek tamamen birlikte çalışacağınız ekiplere bağlı. Evlilik sürecinin stresi bir anda Ertunç bey ve ekibi ile tanışmamızla sonlandı.... devamı 

C&E

Cansu & Engin

Düğün Tarihi: 26.06.2021

Her şey oldukça güzeldi. Samimiyetleri, sıcak kanlılıkları ve güler yüzleri için tekrardan teşekkür ederiz :)

C&A

Cansel & Atakan

Düğün Tarihi: 26.06.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Emekleri için çok teşekkür ederiz çok güzel bir hizmet aldık her şey mükemmeldi.

Ç&S

Çiğdem & Serkan

Düğün Tarihi: 13.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Eger fotoğraf çekiminizin eglence lı ve yabancı hissetmeyecegınız bir ortamda cektirmek isterseniz kesınlıkle tavsiye ediyorum Ertunç bey ve Tansu hanım harikalar

B&E

Berna & Eyüp

Düğün Tarihi: 13.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Sevgilli Zümrüt Fotoğrafçılık iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş.. Şahane bir gün yaşattılar bize. Çekimler çok güzel geçti. Doğal, sıcakkanlı çalışma arkadaşları ile muhteşem çekimler gerçekleşti. Hızımızı alamayıp işimizle ilgili fotoğraf çekimleri içinde sizi tercih ettik. Iyi ki varsınız!

S&T

Seval & Tayfun

Düğün Tarihi: 01.01.2020

İstanbulda herkes bence Zümrüt fotoğrafçılığı seçmeli.Ekip her ayrıntısına kadar ilgileniyor.Ve söylenileni dikkate alıp ona göre kaliteli çekimler yapılıyor. Ve çıkan sonucu çevremdekilere gösterdiğim zaman kaliteli yorumlar alıyorum ve buda beni mutlu ediyor. Zümrüt ailesine çok tesekkur ederim.... devamı 

C&G

Cansu & Gökhan

Düğün Tarihi: 28.07.2019

Kaliteli içerik istiyorsanız başka yere bakmanıza gerek yok :) gerçekten çok iyiler. Çeşit çeşit mekanlarda kaliteli çekim yapıyorlar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!