• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stüdyo Makro Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Makro Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Makro Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Makro düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Makro düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Makro ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Makro ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Makro şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Makro şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Makro düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Makro düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Makro hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Makro aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Makro Hakkında

Anılarınızı canlı tutmak için Makro Stüdyo Ataşehir’de 2011 yılından beri hizmetinizde!

Eğitimli ve profesyonel kadromuzla beraber en özel fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. Dinamik ve yaratıcı bir ekibe sahibiz. Konsept geliştiriyor, en özel fotoğraflarınız için mekân ve poz önerilerinde bulunuyoruz. Fotoğrafları kusursuz kılmak için bilgi birikimimizi sizle paylaşıyoruz. Gelin ve damat adaylarımıza kaliteli hizmet sunmak başat amacımız.

Peki, Makro Stüdyo olarak sağladığımız avantajlar neler? Düğün sahipleri için beş adet paket hazırladık.

- İlk paketimizin adı “Evleniyoruz”. Beraber belirlediğimiz alanda 2 saatlik fotoğraf çekimi yapıyoruz. Seçilen 30 fotoğrafı tasarlayarak albüm haline getiriyoruz. 2 adet mini albümde hediye ediyoruz. Üstelik 75x100 poster bakısı ve 50x75 çerçeveli fotoğrafta bu paketin içerisinde yer alıyor. Çekilen tüm fotoğrafları müzikli slayt olarak DVD ile teslim ediyoruz.
- “Düğün Hikayesi” adını verdiğimiz diğer paketimizde ise kuaförden başlayarak düğün mekânı girişine kadarki süreci kayıt altına alıyoruz. Seçilen 50-60 fotoğrafı albüm haline getiriyor, yıllarca saklamanız için size teslim ediyoruz. 2 adet mini albüm bu paketimizin içeriğinde de yer alıyor. Poster baskısı, çerçeveli fotoğraf, 15x21 boyutlarında 30 adet fotoğrafta sizin oluyor.
- “Klasik 14’lü Albüm” paketimizde ise bahçemizde veya stüdyomuzda fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz. 20x25 boyutundaki albüme 14 fotoğrafınızı yerleştiriyoruz. Bu fotoğrafları müzikli slayt gösterisi haline getiriyor, sizinle paylaşıyoruz.
- “Klasik 20’li Albüm” ise bahçede ya da stüdyoda çekiliyor. Seçilen 20 adet fotoğraf en özel günlerin hatırası olarak fotoğraf albümünde yer alıyor. 15x23 boyutlarında da belirli sayıda fotoğraf sizinle paylaşılıyor, böylece ailenizle de bu güzel kareleri paylaşabiliyorsunuz.
- “Save the date” paketinde ise beraber belirlediğimiz bir alanda buluşuyoruz. 45 adet fotoğrafı seçiyor, albüm haline getiriyoruz. 2 adet mini albüm yine sizin oluyor. 1 adet 50x70 fotoblok fotoğrafı da bizden size hediye! Üstelik çekilen tüm fotoğrafları dijital ortamda size teslim ediyoruz.
-Çiçekten davetiyeye kadar düğün süreciyle ilgili her ayrıntı için firma önerisinde bulunabiliriz. İş ortaklığı yaptığımız birçok firma bulunuyor. Böylece en özel günleri beraber organize ediyor, senkronize bir şekilde diğer ekiplerle çalışıyoruz.
-Keyif atölyesi adını verdiğimiz bahçemizi hem stüdyo olarak kullanıyor hem de misafirlerimizi burada ağırlıyoruz. Yemyeşil bir bahçede çayınızı yudumlarken fotoğraf çekimi hakkında konuşuyoruz.

Eğer siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında ilgili personelin sunduğu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız Stüdyo Makro iletişim formunu doldurmaya ne dersiniz? “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

  • Adres::

    Karslı Ahmed Caddesi Eryuva Sitesi No:49/1 Ataşehir/İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Makro Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.