Cenevizor Photography

E-posta Gönder

  • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cenevizor Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Cenevizor Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Cenevizor Photography Sık Sorulan Sorular

Cenevizor Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cenevizor Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Cenevizor Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cenevizor Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Cenevizor Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cenevizor Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Cenevizor Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cenevizor Photography şehir dışında hizmet vermiyor.


Cenevizor Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cenevizor Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Cenevizor Photography Hakkında

Günlük hayatımızda bile, çektiğimiz fotoğraflara fazlasıyla önem veriyorken, sizce de özel gün fotoğraflarınızın muhteşem kalitede çekilmiş ve usta ellerden çıkmış olması gerekmez mi? Siz de, bizim gibi düşünüyorsanız, düğün fotoğraflarınızı emanet etmek için, doğru adrestesiniz! İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, Cenevizor Fotoğrafçılık ailesi olarak, bu kutsal gününüzü en iyi şekilde fotoğraflamak ve size unutamayacağınız anıları sunmak için sabırsızlanıyoruz!

Tecrübeli ve her biri alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bu nedenle, bizimle görüşen bir çiftin, tarzını hemen anlıyoruz ve çekim planımızı buna göre oluşturuyoruz. Size, hayallerinizdeki fotoğraf çekimini, gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyoruz! Birbirinize olan aşkınızı ve tatlı tebessümlerinizi anlık yakalayarak, muhteşem fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz. Örnekleri incelediğinizde, bizimle çalışmak için can atacaksınız!

Fotoğraf çekiminden önce, çekim sırasında ve sonrasında her aşamada, sizin fikrinizi alıyoruz. Size sormadan, adım atmıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bu muhteşem günde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olması gerekiyor. Çekim mekanını, türünü ve tarzını birlikte kararlaştırıyoruz. Ardından, bir tarih belirliyoruz ve fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz.

Stüdyo çekimi isterseniz; kendinizi en rahat edeceğiniz şekilde davranmanızı istiyoruz. Samimi ve güler yüzlü ekibimizin de bunda büyük katkısı oluyor. Bu sayede, poz verdirmeye gerek kalmadan ortaya, kendiliğinden güzel pozlar çıkıveriyor. Enerjinizi bizim tecrübemizle birleştirdiğimizde, harika bir albüme sahip olacağınızı belirtmek isteriz.

Dış çekim isterseniz de, İstanbul gibi mükemmel bir şehrin her köşesini kullanarak, muazzam güzellikte sanat eserlerine imza atıyoruz.

En güzel hislerinizi paylaşmak ve mutluluğunuza ortak olmak için, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Düğün fotoğrafları fiyat bilgisi ve hizmet detaylarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan ücretsiz teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.