• Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Butik Style Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Butik Style Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Butik Style Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Butik Style Hakkında

“Tekirdağ’da düğün davetiyesi nereden alınır?” derseniz size harika bir önerimiz var; Butik Style! Düğününüz için mekan ve tarih belirledikten sonra konseptinizi de kararlaştırdıysanız geriye misafirlerinize haber vermek için en güzel davetiyeyi seçmek kalıyor. Davetiye seçerken size geniş portföyümüzle yardımcı olarak tasarımının yanında avantajlı paketler de sunuyoruz. Seçilen davetiye modeline uygun üretimi en kısa zamanda yaparak size ulaştırıyoruz. Böylece davetiyelerinizi rahatlıkla düğün tarihinize göre misafirlerinize ulaştırabilirsiniz.

Deneyim
Çorlu, Tekirdağ'da düğün davetiyesi önerileri arasında adımız sıklıkla geçiyor. Butik Style ekibi davetiye tasarımı ve basımı konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma. Firmamız yıllardır bu alanda yaptığı çalışmalar ve üretimler doğrultusunda her geçen gün malzeme seçeneklerini genişleterek hizmet vermeye devam ediyor. Davetiyelerinizi oldukça kaliteli basımlarla hazırlarken aynı zamanda görselleriniz konusunda bize güvenebilir, konseptinizle en uyumlu davetiyeyi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hizmetler
●Davetiyenizi seçerken öncelikle zevkinize hitap etmesini göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için de sizinle yapacağımız görüşmeler doğrultusunda düğün konseptinizi de göz önüne alarak özel tasarımlarımızı oluşturuyoruz.
●Düğün davetiyenizin tasarımlarıni öncelikle sizin onayınıza sunuyoruz. Sizin onayınız doğrultusunda da baskı işlemlerini başlatıyoruz. Böylece herhangi bir sürprizle karşılaşmıyor ve süreci yakından takip edebiliyorsunuz.
●Kraft, dokulu, renkli olmak üzere farklı kağıtları tercih ederek düğün davetiyenizi konseptinize uyumlu hale getirebilirsiniz.
●Davetiyelerinizi kurdele gibi hoş aksesuarlarla süsleyerek renklendirebilirsiniz.
●Ücretsiz teslimat hizmetimizi çiftlerimiz çok seviyor!

Ek Hizmetler
●Türkiye’nin her iline gönderdiğimiz davetiyelerle mutlu çiftlerimizin düğünlerinde istedikleri tasarımlara sahip olmalarını sağlıyoruz.
●Masa kartı, kurumsal kimlik, kart vb. ihtiyaçlarınızla ilgili bize başvurabilirsiniz.
●Menü hazırlama ve broşür gibi kurumsal matbaa ihtiyaçlarınızla da ilgileniyoruz.

Uzun süredir planladığınız ve hayallerini kurduğunuz düğününüze bütün sevdiklerinizi davet etmeniz için güzel davetiyeler hazırlıyoruz. Davetiyelerinizi hoş detaylarla tamamlayarak düğün konseptinize en uygun hale getiriyoruz. Kaliteli üretimler, profesyonel ekip ve geniş seçeneklere sahip olarak istediğiniz tasarımlara ulaşabilirsiniz. Butik Style davetiye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için yanda yer alan ücretsiz formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Şeyhsinan Mah. Kumyol Cad. M.Kumyol Ap 77/C Çorlu/TEKİRDAĞ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.