Düğün Davetiyesi Samsun

Ceylan Ofset

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ceylan Ofset Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Ceylan Ofset Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Ceylan Ofset Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Ceylan Ofset Hakkında

Davetiyeyi düğün adresi bulmak için kullanılan bir kağıt olmaktan çıkarıyoruz!

Ceylan Ofset olarak 1976’dan beri Samsun’da matbaacılık sektöründe yeniliklerin öncüsü olduk. Sürekli yenilikleri takip ederek bu doğrultuda vizyonunu geliştiren firmamız, çiftlerimizi daima en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyor.

Hizmetlerimizin arka planını anlatmak isterim biraz da:

Öncelikle, hazır modellerin yapımından kişiye özel davetiye tasarımına kadar tüm seçenekler için çalışan profesyonel tasarım ekibimiz mevcut. Davetiyede verilmek istenen mesajın doğru anlaşılması önemli bir konu. Tasarımcılarımız; davetiyenin renklerini, desenlerini ve metinlerini organize ederek davetiyeyi daha anlaşılır ve dikkat çekici kılıyor.

Baskı aşaması ise işleyişin başka bir boyutu. Renklerin resimleri ve yazıyı destekleyici olması, basım aşamasında kaliteli kağıt ve boyaları kullanılması dikkat ettiğimiz bir başka husus.

Üstelik yalnızca davetiye basımı değil; masa kartı ve menü basımı da yapan firmamız ürünlerinizi dünyanın dilediğiniz lokasyonuna ulaştırıyoruz. Aynı zamanda başka bir şehirde yaşayıp Ceylan Ofset’ten hizmet almak isteyen çiftlerimiz için mail orderla ödeme kolaylığı da sağlıyoruz.

Her bütçeye uygun davetiye modellerimizden düğününüz için en uygun olanı seçtikten sonra ortalama 4 gün içerisinde; evet davetiyeniz konuklarınıza dağıtmanız için hazır!

Yeni nesil tek seferde baskı yapabilen makinalarımız ve konusunda uzman personelimizden; profesyonel ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, düğün davetiye fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Pazar mh. Necati Efendi sk no:47 İlkadım/SAMSUN

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.