Ceylan Ofset

E-posta Gönder

 • İlkadım, Samsun.

Ceylan Ofset Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2 TL'den az

Ceylan Ofset Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Ceylan Ofset Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Ceylan Ofset Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Ceylan Ofset Hakkında

Davetiyeyi düğün adresi bulmak için kullanılan bir kağıt olmaktan çıkarıyoruz!

Ceylan Ofset olarak 1976’dan beri Samsun’da matbaacılık sektöründe yeniliklerin öncüsü olduk. Sürekli yenilikleri takip ederek bu doğrultuda vizyonunu geliştiren firmamız, çiftlerimizi daima en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyor.

Hizmetlerimizin arka planını anlatmak isterim biraz da:

Öncelikle, hazır modellerin yapımından kişiye özel davetiye tasarımına kadar tüm seçenekler için çalışan profesyonel tasarım ekibimiz mevcut. Davetiyede verilmek istenen mesajın doğru anlaşılması önemli bir konu. Tasarımcılarımız; davetiyenin renklerini, desenlerini ve metinlerini organize ederek davetiyeyi daha anlaşılır ve dikkat çekici kılıyor.

Baskı aşaması ise işleyişin başka bir boyutu. Renklerin resimleri ve yazıyı destekleyici olması, basım aşamasında kaliteli kağıt ve boyaları kullanılması dikkat ettiğimiz bir başka husus.

Üstelik yalnızca davetiye basımı değil; masa kartı ve menü basımı da yapan firmamız ürünlerinizi dünyanın dilediğiniz lokasyonuna ulaştırıyoruz. Aynı zamanda başka bir şehirde yaşayıp Ceylan Ofset’ten hizmet almak isteyen çiftlerimiz için mail orderla ödeme kolaylığı da sağlıyoruz.

Her bütçeye uygun davetiye modellerimizden düğününüz için en uygun olanı seçtikten sonra ortalama 4 gün içerisinde; evet davetiyeniz konuklarınıza dağıtmanız için hazır!

Yeni nesil tek seferde baskı yapabilen makinalarımız ve konusunda uzman personelimizden; profesyonel ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, düğün davetiye fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.