Düğün Davetiyesi Kayseri

Gala Davetiye

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gala Davetiye Hakkında

Düğün davetiyeleri sadece mutlu gününüzü sevdiklerinize duyurmaya yaramıyor aynı zamanda senelerce güzel bir anı olarak albümlerde de yerini alıyor. Kayseri düğün davetiye firmaları arasında ve Kocasinan’da bulunan Gala Davetiye olarak biz de bu bilinçle her geçen gün kataloğumuza kattığımız güzel ve özel modellerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

1983 yılında baskı matbaası olarak faaliyete başladık. Kendimizi davetiye konusunda geliştirdik. Düğüne hazırlık sürecinin aslında küçük bir detayı gibi görünen bu konunun çiftler için ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu sebeple de bugüne kadar yüzlerce çiftin davetiye tasarımlarını hazırlamak için onlarla çalıştık. Zaman zaman fikir verdik, zaman zaman süreci kolaylaştırmak için deneyimlerimizi aktardık. Kısaca çiftlerimize yardımcı olmayı amaçladık.
Bugün de amacımız; size farklı seçenekler sunarak işinizi kolaylaştırmak, sizi ve konseptinizi anlatan, içinize sinen davetiyeler yapmak!

Peki, çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor? Hemen anlatalım…

Her sene yeni tasarımlarımızın bulunduğu bir katalog ortaya çıkarıyoruz. Bu seneki kataloğumuzda da oldukça şık, esprili, farklı tarz ve konseptlere uygun modellerimiz yer alıyor. Modellerimizi baskı çeşitlerine göre gruplandırıyoruz. Bu gruplandırmada; butik davetiyelerimiz, ekonomik seçeneklerimiz, sedefli baskılarımız gibi seçiminizi kolaylaştıracak farklı modellerimizi bir araya getiriyoruz. Her döneme uyarlanabilen klasik davetiyelerin yanında, son trendlerden etkilenmiş farklı davetiye seçenekleri de ortaya koyuyoruz. Dilerseniz geçmiş yılların modellerinden de örnekler sunuyoruz.

“Çağrı mesajı taşıyan davetiyeler kişiye özel olmalı ve beni yansıtmalı” diye düşünüyorsanız size özel davetiye modelleri de tasarlayabiliyoruz. Tasarımlarımızı yaparken; sizden, hayallerinizden ve sevdiğiniz şeylerden yola çıkıyoruz. Üstelik tek seçenek sunmakla da sınırlı kalmıyoruz. Birden fazla tasarım arasından seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Kayseri düğün davetiye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bu arada Türkiye’nin her yerine çalışmalarımızı gönderebildiğimizi belirtelim. Farklı bütçelere hitap eden farklı tarz ve modellerimizi daha detaylı incelemek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gevher Nesibe Mah.Gök Geçidi Sk. No: 12 Kat: 7/53 (Mestaş Tegin Plaza) Kocasinan / Kayseri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.