Düğün Davetiyesi Kayseri

Dumlu Ofset

Dumlu Ofset
  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dumlu Ofset Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Dumlu Ofset Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Dumlu Ofset Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Dumlu Ofset Hakkında

"Baskı Dünyası"na 39 sene önce biz ilk adımımızı attık ve başarıyla 21. asrın eşiğine ayak bastık. Zor deneyimlerden geçerek, teknolojinin sırlarını çözerek ve ona yatırım yaparak, her zaman kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, yaklaşık 40 yıldır ayakta kalmayı başardık ve yolumuza daha güçlü, daha dinamik ve daha geniş insan ve üretim kaynakları ile devam ediyoruz. Yıllarla biriken tecrübe bizlere müşterinin ticaret arenasında söz sahibi olduğunu öğretti ve bütün üretim imkanlarımızı onun isteği doğrultusunda seferber ettik.
"Ne üretirsem satarım" mantığı ile değil, daima "neyi, nasıl, nerede, ne kadar ve ne zaman üretmeliyim" mantığıyla hareket ettik ve bu sayede toplam kaliteye, verimliliğe, optimum fiyat ve optimum müşteri seviyesine ulaşmış olduk. Bugün de iç pazarda deneyimlerimizle adil rekabet kuralları çerçevesinde ve dürüst ticaret normlarından hiçbir ödün vermeden yüzlerce müşterilerimizle karşılıklı güven duygusu ile buluşuyoruz.
İspatlanmış kalitemiz, yeni ürün yelpazemiz sayesinde ismimizi duyurmayı başardık. "Neden Dumlu Ofset?" sorusuna bizim ve bizimle çalışanların yanıtı her zaman bu olmuştur: "Maksimum Fayda" ve "Güven" ve bu sebepten dolayıdır ki, Dumlu Ofset'in büyüme trendi yıldan yıla hızla yukarıya tırmanmaktadır. Dumlu Ofset mantığın, rasyonelliğin, profesyonelliğin, karşılıklı faydanın ve mutlu olmanın kesiştikleri noktadır. Bizimle tanışmaktan ve çalışmaktan memnun olacaksınız ve size bu memnuniyeti bizim genç, profesyonel ve dost takımımız "Dumlu Ofset" adı ile garanti ediyor.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Osman Kavuncu Mh. Beyatlı Cd. No: 26 38020 Melikgazi

  • Haritadaki Konumu

    Dumlu Ofset Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.