Dumlu Ofset

E-posta Gönder

Dumlu Ofset

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Akkışla, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Hira Davetiye
50 3

Melikgazi

Hira Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

"Baskı Dünyası"na 39 sene önce biz ilk adımımızı attık ve başarıyla 21. asrın eşiğine ayak bastık. Zor deneyimlerden geçerek, teknolojinin sırlarını çözerek ve ona yatırım yaparak, her zaman kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, yaklaşık 40 yıldır ayakta kalmayı başardık ve yolumuza daha güçlü, daha dinamik ve daha geniş insan ve üretim kaynakları ile devam ediyoruz. Yıllarla biriken tecrübe bizlere müşterinin ticaret arenasında söz sahibi olduğunu öğretti ve bütün üretim imkanlarımızı onun isteği doğrultusunda seferber ettik.
"Ne üretirsem satarım" mantığı ile değil, daima "neyi, nasıl, nerede, ne kadar ve ne zaman üretmeliyim" mantığıyla hareket ettik ve bu sayede toplam kaliteye, verimliliğe, optimum fiyat ve optimum müşteri seviyesine ulaşmış olduk. Bugün de iç pazarda deneyimlerimizle adil rekabet kuralları çerçevesinde ve dürüst ticaret normlarından hiçbir ödün vermeden yüzlerce müşterilerimizle karşılıklı güven duygusu ile buluşuyoruz.
İspatlanmış kalitemiz, yeni ürün yelpazemiz sayesinde ismimizi duyurmayı başardık. "Neden Dumlu Ofset?" sorusuna bizim ve bizimle çalışanların yanıtı her zaman bu olmuştur: "Maksimum Fayda" ve "Güven" ve bu sebepten dolayıdır ki, Dumlu Ofset'in büyüme trendi yıldan yıla hızla yukarıya tırmanmaktadır. Dumlu Ofset mantığın, rasyonelliğin, profesyonelliğin, karşılıklı faydanın ve mutlu olmanın kesiştikleri noktadır. Bizimle tanışmaktan ve çalışmaktan memnun olacaksınız ve size bu memnuniyeti bizim genç, profesyonel ve dost takımımız "Dumlu Ofset" adı ile garanti ediyor.

İletişim

Yetkili Kişi

Suleyman Dumrul

  • Adres: Osman Kavuncu Mh. Beyatlı Cd. No: 26 38020 Melikgazi

Dumlu Ofset Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!