Etimesgut Düğün Davetiyesi ve Kaligrafi

Birbirinden farklı ve şık birçok model bulabileceğin Etimesgut davetiye firmaları Düğün.com'da! Firmaları incele, beğendiklerinden hemen teklif al!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Davetiye Firmaları

Etimesgut Düğün Davetiyesi Firmalarının Hizmetleri

Ankara’nın Etimesgut ilçesi, düğün davetiyesi için çiftlerin ziyaret edebileceği birçok firmaya ev sahipliği yapıyor. İlçede düğün davetiyesi tasarımı ve baskısı yapan firmalar çiftler için birçok hizmet seçeneği sunuyor. Üstelik bu firmalar yalnızca düğün davetiyesi değil, nişan töreni, kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için de davetiye üretimi yapıyor.

Etimesgut’ta faaliyet yürüten birçok düğün davetiye firması seçiminizi kolaylaştırmak için hazır model seçenekleri sunuyor. Eğer aklınızda bir model yoksa firmaların kataloglarını inceleyebilir, sizin ve müstakbel eşinizin tarzını yansıtan bir model seçebilirsiniz. Ancak sizin aklınızda bir tasarım varsa, özel tasarım ve baskı hizmetleri yürüten firmalara yönelebilirsiniz. Hayalinizdeki davetiyeyi, bu firmalara aktararak gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Davetiyenin yanı sıra düğününüzde ihtiyaç duyacağınız masa ve menü kartları ile kaligrafi hizmetlerini de bu firmalardan alabilirsiniz.

Etimesgut düğün davetiyesi firmalarının online davetiye hizmetinden de bahsedelim. Eğer basılı davetiyeleri ulaştıramayacağınız davetlileriniz olacaksa, firmalar, online davetiye hizmetleri kapsamında davetiyenizin dijital ortamlarda kullanabileceğiniz bir örneğini size iletiyor. Siz de sosyal platformlardan ya da mail yoluyor davetlilerinize ulaştırabiliyorsunuz.

Firmalarla görüşme yaparken bazılarının minimum sipariş kotası olduğunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Birçok firma, belirledikleri sayıdan daha az sayıda baskı yapmayabiliyor. Bu rakam firmadan firmaya değişiklik gösterebiliyor.

Ankara Etimesgut’ta düğün davetiyesi hizmeti alabileceğiniz firmaları bulabileceğiniz bölgelerden de bahsedelim. İlçede düğün davetiyesi alışverişi için Kazım Karabekir Mahallesi civarını düşünebilirsiniz. Çünkü ilçedeki birçok davetiye firması bu bölgede faaliyet yürütüyor.

Etimesgut’ta Düğün Davetiyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Etimesgut’ta düğün davetiyesi arayışında olan çiftlere, ilk olarak davetli sayılarını belirlemelerini öneriyoruz. Çünkü davetiye siparişinizi, bu rakam üzerinden verecekseniz. Bizim tavsiyemiz, davetli sayınızın %10’u kadar da fazladan kart bastırmanız yönünde olacak. Böylece davetiyelerin kaybolması ya da ekstra olarak birilerini çağırmak istemeniz gibi durumlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Düğün davetiyenizin üzerinde yer alan bilgilerin okunaklı olması şart. Birçok çift, şık durduğundan dolayı çok da okunaklı olmayan el yazısı şeklinde yazı tipleri tercih edebiliyor. Bu durumda davetliler mekan bilgilerini anlamakta zorluk yaşayabiliyorlar. Düğün davetiyesi seçerken tasarımına olduğu kadar fontlarına da dikkat etmelisiniz.

Düğün davetiyenizin modeli, konseptinize uyum sağlamalı. Örneğin; bahar temalı bir düğün yapacaksanız çiçekli düğün davetiyesi modellerine yönelebilirsiniz.

Farklı düğün davetiyelerini araştıran çiftler, en yeni trendlerden de ilham alabilir. Haritalı ya da resimli düğün davetiyesi gibi düğün en trend düğün davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Eğer bekarlığa veda veya kına gecesi gibi herkesin gelmesini istemeyeceğiniz bir organizasyon yapacaksanız, bunun için ayrı bir kart hazırlatabilirsiniz. Küçük kartlara organizasyon tarihlerinizi ve adresleri yazdırırsınız, sadece istediğiniz kişilere bu kartları davetiyenin yanında verirsiniz. Kına gecesi davetiyeleri galerimiz bu konuda size fikir verebilir.

Etimesgut Davetiye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Etimesgut düğün davetiyesi firmaları, çiftlere fiyat verirken birçok etkeni göz önünde bulunduruyor. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında kullanılan malzemenin kalitesi geliyor. Davetiye kartının gramajı, zarfın kalınlığı gibi konular fiyatları etkiliyor.

Standart davetiye kartlarından daha yüksek gramaja sahip kartları seçmeniz halinde, ödemeniz gereken ücretin artacağını bilmelisiniz. Bu durum, davetiyelerle birlikte kullanacağınız zarflar için de geçerli.

Düğün davetiyenizde ne kadar çok aksesuar kullanılmasını istiyorsanız, fiyatın aynı oranda artacağını da bilmenizde fayda var. İnce kurdele gibi aksesuarlar için ekstra ücret alınmazken; kozalak, kurumuş çiçek gibi aksesuarlar için ekstra ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Etimesgut’ta düğün davetiyesi yaptırırken baskı türüne de dikkat etmeniz gerekiyor. Klasik baskıların yapıldığı davetiyelerin fiyatları uygun oluyor. Ancak yaldızlı ve kabartmalı baskıların uygulandığı modellerde fiyatlar artıyor.

Etimesgut davetiyecileri, sipariş adedinize göre de bir fiyat çıkarıyor. Sipariş sayınız arttıkça, verilen birim fiyat düşüyor. Hazır modeller ile özel tasarımlar arasında fiyat farkları oluyor. Etimesgut’ta firmalara özel tasarım yaptırmak isterseniz katalog modellerine göre daha yüksek fiyat ödemeniz gerektiğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Etimesgut davetiye firmalarını bulunduğunuz sayfa üzerinde, size uygun özelliklere göre filtreleyebilir, kriterlerinize uygun firmaların profillerini inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalara soru sormak ya da onlardan fiyat bilgisi talep etmek için iletişime geçebileceğinizi de unutmayın.